ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

تحریریه
 • تعداد ارسال ها

  92
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  11

آخرین بار برد ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ در 15 بهمن 1397

ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

124 معمولی
 1. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  بازیش از نظر گیم پلی خیلی جالبه و واقعا از گیم پلیش خوشم اومده !! اکثر بازی های جدید رو من فقط ده دیقه یه ربع بازی می کنم حوصله ام ازشون سر می ره بعد مدت ها دوری از گیم ، واقعا این یکی منو آورد رو دور مدل ترسناکیشو دوست دارم خصوصا کم بودن مهمات. یه چیز دیگه اش که خیلی خفنه اینه که زامبیا در رو باز می کنن و یه مدت بی هوش می شن دوباره بلند می شن !! اینا واقعا بازی رو عالی تر از عالی کرده درمورد کرکترهاش هم ... به نظرم بدترین بدترین بدترین بدترین بخش ممکن به بدترین شکل بود !! آره قبول دارم قیافه های کلر و ایدا خوشگل شده ، ولی مشکل من با شخصیت پردازیشونه !! خدایی ایداش اصلا ایدا نیست مدل حرف زدنش ، کاراش ، اصلا حس نکردم همون ایداییه که تو بقیه ی رزیدنت ها دیدم. فقط هم ایدا نبود ، کلر هم اصلا شبیه کلر نیست واقعا. بعضی اداهاش واقعا حالمو بد کردن شرم بر تو ای کپکام دیگه قضاوت درمورد انت رو به خودتون می سپرم ... !! تنها کرکتری که خوشم اومد از نقشش ماروین بود. بقیه همه افتضاااااااح !! و یک نکته ی دیگه درمورد بازی ... خدایی چرا ما نمی تونیم یه بار درست حسابی همون رزیدنت دو قدیمی رو با گرافیک خوب ببینیم ؟؟ RE1 و RE0 رو به همون سبک سابق ریمیک کردن ، اما RE2 رو هر بار دارن با اختلاف وحشتناک متفاوت از بازی اصلی می سازن. د بابا یه بار محض رضای خدا اونو ریمیک کنین و این هنرتونو بزارین برای RE3 !!
 2. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  اگه می شه لطفا روی نسخه ی موبایل بیشتر کار کنین
 3. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  خب از نظر من یکی از بهترین ویژگی های Revelations ها ، وجود مینی گیمی به اسم Raid Mode بود که مراحل مختلف و جذابی داشت. تنوع شخصیت ها ، سلاح ها و لول بندی ها برای من شخصا خیلی جذاب بود و باعث شد با این که Rev2 رو هزاران بار بازی کردم باز هم بخرم و این مود رو بازی کنم و دوست دارم این ویژگی ها توی Rev3 حفظ شه من خودم اصلا گیم پلی سناریوی اصلی Rev1 رو دوست نداشتم و به نظرم یکی از چرت ترین گیم پلی های سری رو داشت و هیولاهاش هم خیلی خیلی خیلی مسخره بودن اما از سناریوی اصلی Rev2 خیلی لذت بردم با این که گرافیک Rev2 رو زیر صفر می دونم !! ترجیح می دم گیم پلی سناریوی اصلی شبیه به Rev2 باشه اما با گرافیک خیلی بهتر و اما بحث ترس !! توی Rev1 ترس بود نمی گم نبود. اما ترسش از روی چندش بودن هیولاها بود فقط. جز اون دیگه ته ترسش ریچل اوز بود هرچند من هنوز هم یادم نرفته یکی از کسایی که قبلا باهاشون بازی می کردم چقدر از ریچل اوز می ترسیدن توی Rev2 هم یه پدرویی بود که وقتی میومد موهای تن که خوبه ... موهای سر همه سیخ می شد ولی دو چیز که Rev2 رو برای من ترسناک تر کرده بود محیط و Overseer بود. هرچند من اصلا و به هیچ وجه Revelations ها رو بازی ترسناک به حساب نمیارم این موضوع که یه هیولا با اره برقی بیاد گردن آدمو بزنه هم خیلی خیلی خز و قدیمی شده. اگه باز بخوان اینو بیارن باید رسما در CAPCOM رو گل بگیرن با اون بازی ساختناشون که نه داستان خوب داره نه گیم پلی همه اش هم ایده های قدیمی و مسخره است
 4. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  داستان جیک به نظر من مسخره ترین کار کپکام بود :| هرچند سناریوی جیک توی RE6 جذاب ترین سناریو برای من بود خب نه اون چیزی که من از الکس توی Rev2 دیدم هزاران بار از البرت بهتر بود و خصوصیات اخلاقیش مثل البرت نیست. حتی راه رفتنشون هم با هم متفاوته. نمی دونم چه طوری توضیح بدم ... ولی شخصا اون حس خفن بودنی که تو الکس دیدم رو تو البرت عمرا ندیدم مدل حرف زدن الکس خودش یه حس ترس خاصی رو القا می کرد حداقل به من !! و این جذاب ترین چیز برای من تو Rev2 بود متاسفم من RE7 رو کامل بازی نکردم پس نمی تونم درموردش نظر بدم. اما به نظر من افتضاح ترین بازی تو کل سری بود حالا هر چی می خواد باشه !! اون داستان کریس هم به نظرم شروع گند کاری های جدیده
 5. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  خب از بحث اون پارتنر ها بگذریم ... کارلوس چی ؟؟ اصلا بحثی سر این که داستان داره یا نه ندارم فقط دوست دارم دوباره ببینمش آره قبول دارم الان کریس واقعا هیچی دیگه برای تعریف نداره از نظر من من کاری به نمرات و نظر منتقدین و آمار فروش و اینا ندارم من شخصا خوشم نیومد زیاد :| درمورد ویچر ، بالای نقل قول رو بخون خب منم دارم همینو می گم دیگه !! دقیقا. داستان الکس حالا حالا ها تموم نمی شه و منم انتظار ندارم تموم بشه. و این که لطفا الکس رو با البرت مقایسه نکن من شخصا دوست ندارم کرکتر مورد علاقه ام رو به یه کپی از یه کرکتر دیگه تبدیل کنن ( منظورم کلون نیست !! )
 6. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  چرا انجلا نه ؟؟ می شه بیارنش با لیون حماسه سازی کنن هلنا هم شخصیت خوبی بوده :| ولی درمورد اشلی ... مطمئنم دیگه هیچ وقت نمی بینیمش من اصلا علاقه ای به بحث درمورد داستان این سه تا زن ندارم چون قبلا بارها و بارها نظرم رو درمورد داستان همه اشون گفتم و اگه خونده باشی حرف هامو خودت می دونی الان جوابم چیه !! توی Not A Hero آیا مطمئنی اون کریسه ؟؟ اگه باشه یا نباشه بالاخره یه داستان عجیب دارن براش می نویسن دیگه اینو که قبول داری ؟؟ و معمولا Revelations یه جور فلش بکه پس می شه اتفاقات قبل اون و این که چی به چیه رو توی اون ببینیم ( هرچند من از دنیای رزیدنت خارج شدم اطلاعات کافی ندارم اگه از چیزی خبر ندارم بگین بهم لطفا ) اولا Witcher رو من همین الان دارم بازی می کنم واقعا مسخره است دیگه از این بازی تعریف نکن لطفا !! جااااانننن ؟؟؟؟؟؟؟!!!! لیون غیر ممکنه تو رولیشنز باشه چون کرکتز اصلیه ؟؟!! وات د فاز الان ؟؟ :| یعنی می خوای بگی لیون اصلیه کریس نیست ؟؟ لازمه یاد آوری کنم ارزش داستانی لیون هیچ فرقی با اشلی نداره دیگه اینو با کریس مقایسه نکن !! کریس توی رولیشنز بود بعد لیون نباشه چون اصلیه ؟؟!! آهاااان !! رسیدیم به بحث شیرین الکس !! هرچند درمورد این هم قبلا بحث کردم ، ولی اگه بخوایم احتمال حضور الکس توی Rev3 رو بررسی کنیم به نظرم از همه بیشتره. می دونین چرا ؟؟ چون تو Revelations ها حداقل اندازه سر سوزن به هم مرتبطن و ممکنه داستان الکس رو تو Rev3 ادامه بدن. همون طور که تو Rev1 یه FBC بود چی بود ... اون بود و توی Rev2 دیدیم که نیل تلاش می کرد اونو برگردونه و بخاطر همین اون کارها رو کرد. پس اتفاقات Rev2 بخاطر Rev1 رخ داد. این هم ممکنه ریشه ای تو Rev2 داشته باشه به مراتب قوی تر از Rev1 چون Rev2 داستان خوبی داشت
 7. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  چون تو دو بازی قبلی کرکتر اصلی زن بوده دلیل نمی شه این دفعه هم زن باشه و این که ماشالا هزار ماشالا رزیدنت اونقدر دختر داره که به کمبود برنخوره. همین دوست دختر های لیون رو جمع کنین خودش یه گله می شه و این که ایدا هیچ فضای داستانی بیشتری نداره. می دونین چرا ؟؟ چون سر تا پای ایدا فقط یه علامت سوال به اسم سازمان داره که اون هم مطمئن باشین هرگز اطلاعاتی ازش منتشر نمی شه. چون بدون اون دیگه خبری از ایدا نیست و بدون ایدا هم خبری از پول نیست و کپکام هم فقط پول پرسته خودتون هم که می دونین !! احتمال می دم تو رولیشنز سه باز لیون و کریس رو رو سرمون خراب کنن مخصوصا که انگار یه داستان جدید برای کریس نوشتن حالا چرا لیون ؟؟ چون کپکام جدیدا یاد گرفته زارت و زارت این دو تا رو با هم تو یه بازی / انیمیشن بیاره خبری هم از یه داستان که اطلاعات مهمی از داستان اصلی بهمون بده نخواهد بود. از اسمم بیشتر مطمئنم اینو !!
 8. لیبل جدید مبارک :DD:

  1. AMIR GAMER

   AMIR GAMER

   میشه بگی لیبل کی ؟؟؟؟؟؟ من ؟؟؟؟ 

  2. Nastaran

   Nastaran

   واااای ممنون:NewPack_yes1::NewPack_yahoo:

   و امیر گیمر the evil within rules!

  3. AMIR GAMER
 9. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  فروش بازی ؟؟ خب منم بازی رو خریدم و برای خیلی از دور و بری هام هم خریدم ( قطعا منظورم اورجیناله !! ) این یعنی همه ی کسایی که خریدنش ازش راضی بودن ؟؟!! از بحث اصلی منحرف نشیم ، من کلا با ساخت یک سری مسخره به اسم Revelations مخالفم هرچند Rev1 برام بسیار جذاب بود من نمی خوام باز سر بحث های قدیمی رو باز کنم چون هم خودم خسته شدم هم می دونم کاربرای اینجا زیاد علاقه ای به شنیدن اینا ندارن و بحث به هیچ نتیجه ای جز دلخوری نمی رسه ولی من شخصا به جای Revelations 3 خواهان دیدن Code Veronica 3 : Enhanced Veronica یا کلا Code Veronica 3 هستم اگه هم قرار باشه Revelations 3 ساخته بشه ، من ترجیح می دم درمورد ابهامات و داستان های ناتموم قبلی باشه و مهم تر از اون " گند نزنه به کل رزیدنت و شخصیت هاش " اونجوری که RE6 و Revelations 2 و RE7 گند زدن !!
 10. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  سلام می شه لطفا محدودیت حجم آواتار رو بردارین ؟؟ یا حداقل یه خورده بزرگ تر کنینش ؟؟ دیگه حداقل تا 2 مگا بشه آپ کرد !!
 11. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  باهاتون موافقم !! شاید از نظر شما Rev2 موفق بود. اما از نظر من و خیلی های دیگه ؛ بازی افتضاحی بود
 12. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  غیر ممکنه فاش بشه. چون اون وقت دیگه بی مصرف می شه و نمی تونن باهاش پول به جیب بزنن !! لزومی هم نداره درمورد یک زن باشه Rev3 هرچند من کلا با ساخته شدن Rev3 مخالفم !!
 13. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

  کپکام کلا زده تو کار چرت و پرت ولی اینو بدونین اگه بخوان داستان ایدا رو فاش کنن هم چرت و پرت می سازن و بس. بدون شک آخرین کاری که می خوان بکنن فاش کردن داستان ایداست من اصلا دیگه علاقه ای به رزیدنت ندارم و برای همینم ترجیح می دم درموردش زیاد حرف نزنم. همه اینجا با طرز فکر من آشنایی دارن !!
 14. چرا نمی تونم فالوت کنم من ؟؟ :DD:

  1. SiR AmIn

   SiR AmIn

   نمیدانم :|

   اروری چیزی میده؟

  2. ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

   ᴀᴜʟᴇᴀ ʟᴜᴄɪs ᴄᴀᴇʟᴜᴍ

   نه فالو رو می زنم آواتارتو باز می کنه

  3. SiR AmIn

   SiR AmIn

   عجبز :|

   قسمت نیست گویا :|