B.S.A.A

کاربر رسمی
 • تعداد ارسال ها

  31
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد B.S.A.A در 2 اسفند 1395

B.S.A.A یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

47 ضعیف

3 دنبال کننده

 1. سلام بقیه کمیک روقرار نمی دین دیگه قسمت 5 هم نبود

   

  1. Nastaran

   Nastaran

   سلام چرا به محض اینکه کارای ادیتش تموم شد گذاشته میشه

   قسمت پنج هم گذاشته شد مرسی که اطلاع دادین

 2. B.S.A.A

  Resident Evil Vendetta

  video_2017-04-26_01-27-58.mov قسمتی از صحنه های اکشن
 3. من کلشونو دوست داشتم حس ترس به ادم می داد
 4. B.S.A.A

  دشمنان

  Tyrant غول بی شاخو دومی به نام تایرنت که توسط هلکوپتر های امبرلا به داخل اداره پلیس پرتاپ میشه.بسیار قوی و سرسخته که مدام در حال تعقیب شماست گاهی کنده و گاهی بسیار سریع میدوه.این B.O.W با دستان قدرتمندش ضربه وارد می کنه و یا حتی سر قربانی رو می تونه تو دستاش بترکونه.در سناریو دوم با او روبه رو می شوید تایرنت هم یکی از باس های بازی به حساب می اید. Tyrant Mutation Tyrant Mutation همون مورد بالاست که پس از سقوط در مواد موذاب جهش پیدا می کنه و بسیار قوی تر و سریع تر میشه این تایرنت دیگر مانند قبل شوخی ندارد این بار سریع به شما حمله می کند و با لطف پنجه های بزرگش شما رو تیکه تیکه می کنه.با این فورم تایرنت در اخر بازی روبرو میشید.درجه خطر از 5 عدد 5 می باشد. G ویلیام برکین که پس از استفاده از ویروس G جهش پیدا میکنه اون هم چشم سوم داره و نوزادان جی رو می تونه به بدن قربانی هاش انتقال میده.G باس اصلی بازی به حساب می یاد.با او بارها روبه رو می شوید و پس از هربار شکست قابلیت جهش به سطح بالاتری رو داره این امکان فقط برای ویلیام می باشد.با هربار جهش نشونه های انسانیت او ازبین می رود.در هربار جهش او قویتر-چابک تر(به غیر از فورم 5)و اندازشم بزرگ تر میشه 1-در فرم اول وی صاحب یک چشم بزرگ میشه و بایک میله حمله ور میشه 2-در فورم دوم سر جدید در میاره و سر قدیمیش داخل بدنش میره.و این بار به پنجه های بلند و تیز مجهز میشه. 3-در فورم سوم او صاحب 4 دست با پنجه های تیز میشه و دندان های تیزی روی سینش به وجود میاد.از قابلیت های دیگش قد بلندشه همچنان چند چشم دیگر هم در بدنش به وجود میاد. 4-فورم چهاروم قابلیت جهش بر روی دستو پاشو به اون میده و یک دهان بزرگ و دندان های بزرگ روی بدنش به وجود میاد.او حال بسیار چابکه و می تونه پرش های بلندی انجام بده. 5-فرم اخر او دیگر قابلیت راه رفتن رو از اون میگیره و با استفاده از چند بازو بر روی زمین خودشو می کشه.وی می تونه اینبار یک موجود زنده رو ببلعه. Brad Vickers خلبان تیم الفا استارز که توسط نمسیس کشته شده اون هم به زامبی تبدیل میشه. Marvin Branagh تنها افسر زنده پلیس که پس از مدتی ویروس بر او غلبه می کنه و اون هم زامبی میشه. پایان BAZITARSNAK.IR
 5. B.S.A.A

  دشمنان

  Giant Alligator تمساحی که در فازلاب های شهر راکون زندگی می کرده و پس از الوده شدن به ویروس T به تمساحی غول اسا تبدیل شده.عرضش به قدری بزرگ شده که یک تونل رو اشغال کرده و وزنشم به قدری زیاد شده که پس از راه رفتن سازه های زیرزمینی شهر راکون به لرزه در میاد.این موجود پوست بسیار زخیم و مستحکمی داره پس گلوله هاتون رو الکی حروم نکنید.می تونه درجا شماره ببلعه گول اروم بودنشو نخورید یهو به سمتتون گام برمیداره.این موجود نعره های محیبی هم می کشه دندوناش هم بسیار تیز و بلنده که شکارو تیکه تیکه می کنه و هیچ چیز بقیر از یک انفجار بزرگ اونو متوقف نمی کنه.این موجود تقریبا یک از رئیس های بازی به حساب میاد و درجه خطرش از 5 عدد 5 هست. Evolved Licker لیکر هایی که از نمونه اولیه بسیار قویتر چابک تر هستن.این مدل از یک ناخون داس مانند و پوستی سبز بهره می برند.این موجودات در هایو دیده می شوند.ولی هنوز مغزش نمایانه سعی کنید برای نابود کردنش از سلاح های قویترتون استفاده کنید.اون ها به صورت 2تایی حمله می کنند.ودرجه خطرشون از 5 عدد 4 هست. G-Type Adult ویروس تایپ G بالغ این موجود از ویروسG به وجود میاد و می توان به چشم سوم روی پهلوش اشاره کرد.می تونه طعمه خودشو از طریق یک G نابالغ الوده کنه تایپG می تونه دیگر G های نابلغ رو به دو روش به وجود بیاره 1-اونارو به بدن یک موجود سالم انتقال بده 2- اونا رو از داخل بدنش بالا بیاره.این موجود بسیار کنده و می تونه طی مدت بسیار کوتاهی از G نابالغ رشد کنه و تبدیل به یک G کاملا بالغ جهش پیدا کنه این موجودات خیلی سخت متوقف میشن و پس از کشته شدن تقریبا ذوب میشن.این مخلوق را دربازی یک بار می بینید و تقریبا یک رئیس می باشد درجه خطر اون ها از عدد 5 عدد 4 می باشد. G-Type Young جی نابالغ این ها نوزادان بالغ ها به حساب میان و بسیار سریع هستن جی بالغ اونارو از دهن وارد بدن قربانی می کند و طی مدتی سینه قربانی شدیدن می سوزد و قربانی شکاف برمیدارد و جی که در بدنش رشد و تکامل یافته بیرون میاد.سپس اماده برای رشد می شود و طی مدتی کم می تونه به یک جی بالغ تبدیل بشه.جی ها کودک در اصل از بدن یک موجود زنده خون می مکن و می تونن حدف رو نگه دارن تا بالغ ضربه نهایی رو واردکنه.درجه خطر اون ها از 5 عدد 2 هست.
 6. B.S.A.A

  دشمنان

  Ivy پیچک ها نوعی گیاهن که توسط ویروس T جهش یافتن.حال اونا راهم می روند و بابازوان گیاهی خود ضربه می زنند و یک نوع مایه به سمت شکار پرت می کنن.اونا بسیار کند حرکت می کنند و نقطعه ضعف اونا اتش هست.پس برای متوقف کردن اونا از اتش استفاده کنید.اونا به غیر از اتش خیلی سخت کشته میشن.اونا در هایو پیدا میشن و به صورت 2 تایی یافت می شوند.درجه خطراونااز5عدد2 هست. Poison Ivy پیچک های سمی هم الوده به ویروس T شدن و با سم کشنده و محلک خود به موجودات زنده حمله می کنند.نوع حمله دیگه اونا بازوانشون هست و وقتی زیاد نزدیکشون بشین می گیرنتون و همین طوری سم به صورتتون وارد می کنن تا بمیرید.اونا هم می تونن راه برن این یکی از موردبالا بسیار خطرناک تر هست ولی کندن و به اتش خیلی ضعف نشون می دن.با تیر خیلی سخت میمیرن در هایو زندگی می کنن و اصولا 2 تایی حمله می کنند.درجه خطر ان ها از 5 عدد 4 هست. Vines گیاهی که به ویروس T الوده شده و ریشه دوانده به قدری رشد کرده که یک دیوار به طول 20 متر رو پوشانده این گیاه از برگ و ریشه هاش صدمه می زنه و به اتش حساسه.این گیاه در هایو رشد کرده و بعضی از اتاق ها و کانال های کولر رو الوده و پوشونده بر روی این گیاه یک نوع گل یا زاعده توماری هم در میار به نظر میرسه شکار رو میگیره و میبلعه. عکس بالا هم همین گیاهه که ریشه دوانده و یک بخش دیوار رو کاملا پوشونده و بعضی از قسمتاش تکون می خوره.
 7. B.S.A.A

  دشمنان

  Giant Spider عنکبوت های کوچکی که با الوده شدن به ویروس T جهش یافتن و بسیار بزرگ شدن.به جای حشرات دیگر از موجودات زنده حتی انسان ها تغذیه می کنند و فقط گوشت و خون غذای اونا شده.این مخلوقات جدید از دیوار ها بالا می روند و گاهی با زهر محلک خود شکار رو مسموم و از پای درمیارن.از توانایی های جدید ان ها می توان به پرتاب سم هم اشاره کرد.بعضی از اونا از جنث ماده هستن که باردارن و پس از کشتنشون بچه هاشون از دل مادر بیرون میان و از اونجا که در بدنی الوده رشد و پرورش یافتن ان ها هم الوده هستن و به شما حمله می کنند.عنکبوت ها اصولا 2 تایی یافت می شون و در مجاری های نمور و تاریک فاضلاب زندگی می کننددرجه خطر ان ها از 5 عدد 2 است. Large Roach سوسک هایی که به ویروس T مبتلا شدن و از خون موجودات زنده تغذیه می کنند.این مخلوقات جدید از اندازه طبیعی کمی بزرگتر شدن به بزرگی یک موش.ان ها پس از الوده شدن دیگر سوسک هارو الوده کردن بعد به خوردن موش ها مشغول شدن و سپس به دیگر موجودات زنده ویا حتی انسان هم حمله کردن.در لوله های فاظلاب زندگی می کنند و اصولا 30 الی 40 تایی باهم حمله می کنند از سرعت بالایی برخوردارن و می توانن پرواز کنند.با نیش هاشون خون رو از بدن قربانی می مکن و ویروس رو به این روش به بدن دیگر موجودات انتقال می دن.به صورت تکی خطر خاصی ندارند ولی اگر گله ای حمله کنن درجه خطر اونا از 5 به عدد 3 میرسه. Giant Moth بید ها موجوداتی بسیارزیبا شبیح به پروانه ها بودن که پس از الوده شدن به ویروس T جهش یافتن و بسیار غول پیکر شدن.ولی با اندازه بزرگشون بازهم پرواز می کندد و از خون موجودات زنده تغذیه می کنند.یک نوع مایعه شیری رنگ سمی هم توسط بزاق دهانشون درست می کنند.این موجودات بچشون اول ندازه یک موشه ولی بعد از اینکه پیله می بندند رشد می کندد اندازه بالغ یکی از این بیدهای الوده اندازه دریک اتاق هست این موجود رو یکبار می بینید داخل یک اتاق در هایو که تازه بالغ و تازه از پیله بزرگش در اومده اونا تخم های زیادی میزارن و داخل همون اتاق پر از تخم و اتاق رو شدیدا الوده کرده.درجه خطر بید الوده از 5 عدد 4 هست. Larvae نوزادان کرمی شکل بید که الوده به ویروس T هستن ان ها برای حمله از بزاق شیری رنگ سمی دهانشون استفاده می کنند . بعد از مدتی پس از تولد پیله می بندند و به اندازه یک بید غول اسا بالغ در میان.درجه خطر اونا از 5 عدد 1 است.
 8. B.S.A.A

  دشمنان

  zombies زامبی ها در اصل مردم بیگناه شهر راکون بودن که پس از الوده شدن به ویروس T به موجوداتی بدون مغز تبدیل شدن و هر موجود زنده رو تیکه تیکه می کنند.ان عاشق خوردن خون و گوشتن و باولع این کارو انجام می دن.زامبی ها در بازی از 3 قشر هستن 1-مردم عادی 2-افسران پلیس 3-کارکنان امبرلا.در برخی مواقع روی شکار خود یک نوع استفراق اسیدی می کنند و شکار رو می سوزونند.ان ها اگر یک موجود زنده رو گاز بگیرند ویروس رو به بدنش منتقل می کنند و طی مدت کوتاهی قربانی هم تبدیل به زامبی می شود.این زامبی ها بسیار اهسته حرکت می کنند و به صورت تکی یا دسته ای دیده می شوند ان ها در تمام لوکیشن های بازی دیده می شوند ولی در خیابان ها خیلی خیلی زیاد هستن.از 5 درجه خطر به ان ها میشه درجه 2 را داد. Crow کلاغ های الوده به ویروس T.این کلاغ ها توسط خوردن لاشه موجودات الوده شده به ویروس مبتلا شدن.کلاغ ها سریع هستن و پرواز می کنند ولی خیلی ظعیف هستن.ان ها هم به صورت گروهی حمله ور می شوند.تنها چیزی که از زمان طبیعی بودنشون روشون مونده غارغار کردن.پرواز کردن است.و غذا خوردن ان ها هم از گوشت و خون تغذیه می کنند و با یک بار نوک زدن موجودات زنده دیگه رو الوده می کنند.این موجودات چشمان قرمز و درخشنده ای دارند. اولین بار اونا رو تو طبقه دوم اداره پلیس ملاقات می کنید.ودرجه خطر ان ها از 5 عدد 1 هست. Cerberus سگ هایی که به ویروس T مبتلا شدن و تبدیل به سگ های زامبی شدن.این سگ ها به دستور برایان ایرونز رئیس پلیس همگی از سگ های نژاد قدرتمند سریع و باهوش دوبرمن برای اداره پلیس انتخاب شدن.این سگ ها به صورت گروهی به شکار حمله می کنند و اونو میدرن پس از کشتن قربانی رو یا می کشند با خود می برند یا همون جا می خورنش.این مخلوقات از گوشت خون و حتی استخوان هم تغذیه می کنند.نام سارباروس از اساطید یونان باستان برای اونا طعریف شده زیرا سارباروس سگ 3 سری بود که به خدای عالم افسل جهنم یعنی هادس خدمت می کرد و مانع از فرار روح ها از تارتاروس می شد.این موجودات بیشتر در قسمت های زیرین اداره پلیس دیده می شوند.درجه خطر از 5 برای ان ها 2 هست. Licker لیکر ها از موجودات بسیار خطرناک و چابک هستن.از نشانه های اونا می توان به مغز نمایان و عضله و ماهیچه های بدون پوست ان ها اشاره کرد.این موجودات چهار دست پا حرکت می کنند گاهی به سمت شکار می پرن و گاهی با زبان بلند و شلاقی شون اسیب می زنند ولی سلاح محلک ان ها ناخون های تیزشونه.این موجودات توانایی بالا رفتن از دیوار دارند.از گوشت و خون موجود زنده تغذیه می کنند اولین بار یکی از اونا رو داخل راهرو های اداره پلیس می بینید که سر یک افسر پلیس رو در دهان گرفته و به سقف چسبیده.ان ها به صورت تکی یا 2الی3 تا یافت می شوند.درجه خطر ان ها از 5 عدد 3 است.
 9. B.S.A.A

  معرفی

  اخرین بازمانده از میان ما The Last of Us بازی که توسط کمپانی معروف ناتی داگ در سال 2013 ساخته شد و توسط سونی اینتراکتیو انترتینمنت انتشار پیدا کرد.این بازی فقط به صورت انحصاری برای پلتفرم PS3 ساخته شد.و سال بعد نسخه بازسازی شده بازی (ریمستر) برای پلتفرم PS4 انتشار پیدا کرد.کارگردان های این اثر بروس استرالی و نیل دراکمن بودن و طراحی بازی به عهده جیکوب مینکوف بود.و گوستاوو سانتائولایا موسیقی شاهکار بازی رو خلق کرده. بازی در E3 13 به نمایش گزاشته شد و مثل توپ میان مردم صدا کرد.و از انجا که کمپانی ناتی داگ در ساخت بازی های معروف و بسیار زیبا مثل سرری انچاردد شناخته شده بود.و پس از انتشار توانسط بهترین بازی سال 2013 شود. نسخه ریمستر بازی PS4 از گرافیک بسیار بهتری نصبت به نسخه PS3 بهره می برد. بازی در سبک اکشن ماجراجویی و ترس بقا ساخته شد.بازی باز در نقش شخصی به نام جوئل قرار می گیرد.که وظیفه دارد دختری کوچک به نام الی رو به نیروهای فایرفلای برسونه.در بازی شما با سه نوع دشمن برخورد می کنید اولین دسته فاصد شده ها هستن ان ها مردمی هستن که به یکجور قارچ مبتلا شدن و دنیا رو به نابودی کشیدند ان ها بسیار به زامبی ها شباهت دارن و وقتی شمارو گاز بگیرند درجا بازی رو میبازید.گروه دوم بازمانده ها یا همون انسان های سالمن که به غیر از منافع خود به چیزی فکر نمی کنند و ممکن هست انسان های دیگرو برای سود خود بکشند مثل دزدها . قاچاق چیان و کسانی که گوشت انسان رو می خورند اینبار با سلاح های گرم یا سرد به شما حمله می کنند.دسته سوم معدود سربازانی هستن که از مناتق قرنطینه شده حفاظت می کنند و هرکس که بخواهد بگریزد به ضرب گلوله کشته میشود ان ها سرتاسر زره و ضد گلوله دارند و از کلاه های ضد شورش استفاده می کنند.شما در 2 استراتژی می تونید با دشمنان بجنگیدبه صورت النی به ان ها حمله کنید یا به صورت مخفیانه ان هارا از سر راه بردارید.بازی از دونوع سیستم مبارزه بهره می بره با سلاح گرم و حمله از نزدیک به صورت مشت زدن یا سلاح سرد. بازی از گرافیک بسیار عالی بهره میبره شما در محیط های شهری جنگلی سد قدم می گزارید ویرانی ها و دنیای مرده بسیار خوب طراحی شدن.محیط های بازی بسیار وسیع و زیبا ساخته شده.می تونید برای پیدا کردن مهمات و لوازم ضروری مثل دارو و پیچ مهره و ...... داخل هر ساختمان به جست جو بپردازید بازی از هوش مصنوعی خوبی برخوردار هست مثلا وقتی داخل خونه ای رو جست جو می کنید الی همراه شما .گاهی به استراحت می پردازد گاهی هم در جمع کردن وسایل مورد نیاز به شما کمک می کند.او در مواقع اظطراری به کمکتون میاد و گاهی هم برای گمراه کردن دشمنان با پرت کردن اجر یا صدا دراوردن حواسشون رو پرت می کنه و پس از اینکه یاد میگیره تیراندازی کنه از سلاح گرمم استفاده می کنه.بازی خیلی طبیعی هست گاهی شخصیت ها در مورد چیز های مختلف باهم صحبت می کنند و مواقعی هم که در حال مکالمه هستن صدایی بشنون جوئل به الی میگه ساکت باش (هیش هیش) یا گاهی خیلی بد یکی رو بکشید الی واکنش های مختلفی نشون می ده (لعنت جوئل) سیستم سویچ اسلحه ها مثل بعضی از بازی ها نیست که طرف تفنگ رو از جیبش دربیاره جوئل تفنگ رو از کولش برمیداره در بازی قابلیت ساخت سلاح رو نیز دارید که باید منابع جمع کنید مثلا می تونید با قیچی و چسب یک نوع سلاح سرد بسازید یا ککتل مولوتوف بسازید.بازی با اشیاء هم تماس داره مثلا می تونید سر کسی رو به دیوار بکوبید یا وقتی از کنار دیوار می دوید کاراکتر دست خود را به دیوار می کشد.کنترل منابع و سیستم سنگرگیری جزو امتیاز های مثبت به شمار میاد.شخصیت ها خیلی استادانه و عالی طراحی شدن.صدا پیشگی اونا بسیار ماهرانه انجام شده.و موسیقی های بازی بسیار زیبا و گوش نواز هست.موتور بازی هم این هاوس هاک هست که جزو پیشرفته ترین موتور بازی بشمار می اید. داستان هم برای بی مزه نشدنش قسمتیش رو میزارم.بازی 4 فصل داره. همه چیز در یک شب در شهر تگزاس اغاز می شود نوعی قارچ سرتاسر دنیا پخش می شود که موجودات زنده رو به یک نوع زامبی مانند تبدیل می کند.به خانه جوئل حمله میشود او بادخترش سارا و برادر کوچکش تامی از محله های مختلف مثل استین و سن انتنیو فرار می کننده گه ناگهان با طقیان در شهر روبه رو میشن در همین بین ارتش شهر رو محاصره می کنه.در طی تصادف پا سارا در میره و جوئل او را بقل می کنه و شروع به فرار میکنن که سربازی فکر می کنه سارا مبتلا شده و دختربچه 12 ساله جوئل رو در بقلش با ضرب گلوله به قتل میرسونه.(من که داشتم بازی می کردم گریم گرفت) فصل تابستان چند سال بعد دنیا کاملا نابود شده جوئل و شریکش تس تو کار قاچاق اسلحه هستن که می فهمن شخصی سلاح هاشون رو دزدیده و برای پیدا کردن به راه میفتن.پس از کشتن دزد بایک زن سیاه پوست به نام مارلین رو به رو میشوند بله سلاح ها به او فروخته شده بود او پیشنهاد کرد 2 برابر سلاح هارو به اونا میده ولی باید دختر کوچکی به نام الی رو دربیرون از زمین های قرنطینه شده توسط ارتش به دست نیروهایی به نام فایرفلای برسونن در طی گریز ان ها می فهمند که الی دربرابر مریضی موسون هست در ادامه تس شریک جوئل کشته میشه.ان ها درسفر با بازمانده های دیگری اشنا می شوند......اونا ناخاسته وارد زمین های شکارچیان می شوند و مورد حمله اونا قرار می گیرند. فصل پاییز در ادامه جوئل در حال جست جو برای پیدا کردن برادرش تامی هست زیرا او نیز جزو فایرفلای بوده و محل استقرار ان هارا می شناسد.او می فهمد که برادرش بر روی یک سد جامعه کوچیکی رو بنا کرده و با دیگر بازمانده ها درکمال صلح زندگی می کنند.برادرش را پیدا می کند ولی..........در پایان اپیزود جوئل به شدت زخمی می شود. فصل زمستان جوئل که در استانه مرگه به شدت زخمی شده و الی از او پرستاری می کند.الی به دنبال شکار یک گوزن هست.در ادامه الی با شخصی به نام دیوید اشنا میشود و با دادن گوشت گوزن به ان ها مقداری دارو دریافت می کند.با پیش برد داستان گیر دیوید و گروهش که از گوشت انسان تغذیه می کنند می یفتید. فصل بهار ان ها بالاخره پس از 3 ماه به نیروهای فایر فلای می رسند و مارلین رو ملاقات می کنند.ان ها الی رو برای عمل جراحی اماده می کنند ولی جوئل می فهمه که فایر فلای تا به حال روی چنیدن نفر دیگه ازمایش کرده و همه ان ها مردن پس الی رو میدزه و فرار می کنه و مارلین رو هم می کشه و به الی دروغ می گوید که فایرفلای نتوانست برروی الی ازمایش کند و الی به دردشون نمی خوره برا همین جست جو برای پیداکردن پادزهر و درمان بیماری رو متوقف کردن.الی می گوید یعنی تمام مردمی که برای من کشته شدن الکی مردن و از جوئل خواست قسم بخورد و جوئل هم قسم الکی خورد. من صراحتن می تونم نمره 10 از 10 رو به این شاهکار بدم.
 10. B.S.A.A

  شخصیت ها

  Annette Birkin او به عنوان یک محقق در امبرلا کار می کرد و با همکار خود ویلیام برکین ازدواج کرد دختری به دنیا اورد و نام او را شرری گزاشتن.حال که ویلیام در ازمایشگاه شهر راکون رتبه ارشد رو گرفته بود و ماموریت داشت تا ویروس جدیدی کشف کند او هم به کمک همسرش رفت.وباهم روی ویروس جدید کار کردن ویروس G کشف شد.او برای کلر و ایدا داستان درگیری ویلیام و نیروهای امبرلا رو تعریف می کنه و می گوید طی درگیری یک نمونه از ویروس T می شکند و موش ها با خوردن اون الوده میشن و ویروس رو در شهر پخش می کنند تا شهر به طقیان کشیده میشود و هیولاهای خون خوار به موجودات زنده حمله میکنند و همه چیز رو ویران می کنند.او که چشمش ترسیده همه رو به چشم جاسوس می بینه و از ساخت همسرش ویروس G دفاع می کنه. در نهایت توسط همسرش ویلیام حالا که به یک موجود B.O.W تبدیل شده بود در جوانی کشته میشه.
 11. B.S.A.A

  شخصیت ها

  William Birkin از محققین برتر امبرلا بود.که ماموریت داشت تا روی یک ویروس جدید کار کند.وی به شهر راکون و ازمایشگاه مخفی در زیر خیابان های شهر یعنی هایو منتقل شد.او از شاگردان برتر جیمز مارکوس بود و دوست صمیمی البرت وسکر هم به حساب میامد.البرت و ویلیام در کشتن جیمز مارکوس هم نقش مهمی را ایفا کردن و استاد خود را به قتل رساندن.او با دختری به نام انت ازدواج کرد و صمره وصلت ان دو یک فرزند دختر شد که نام اورا شرری گزاشتن.انت هم یک محقق امبرلا بود و در تحقیقات به همسرش کمک می کرد.ان دو مشقول کار خود بودن و به شرری توجهی نداشتن تا ویلیام توانست ویروس G را کشف کند.ویروس G قابلیت ها بیشتری نصبت به ویروس اولیه T به میزبان بدهد.او تصمیم گرفت تا ویروس رو به دولت تحویل بده و به امبرلا خیانت کنه سپس یک تیم از کوماندوهای امبرلا به ازمایشگاه امدن تا از ولیلیام ویروس رو به زور بگیرن تا دیر نشده.تا توسط یک سرباز زخمی شد وی که در استانه مرگ بود با تزریق ویروس G دوباره به حیات زندگی برگشت ولی نه مثل یک انسان بلکه به شکل یک هیولای نفهم.او تمام سربازان امبرلا را به قتل رساند به جز هانک رو.او حالا به غیر از کشتن کار دیگری انجام نمی داد.در بازی چند بار با او روبرو می شوید. و باهربار شکست دادن او جهش پیدا می کنه و باهر جهش نشانه های انسانیت وی بیشتر از بین می رود.و در اخر با سیستم انهدام خودکار قطار از بین می رود.او باس اصلی بازی به حساب میاید. انواع جهش های ویلیام به ترتیب
 12. B.S.A.A

  پیشنهادات و انتقادات

  سلام دوست عزیز ایا نمی تونید کمیک والکینگ دد رو تو سایت قرار بدید خیلی خوبه من چند قسمتش رو خوندم می تونه یه امتیاز برای سایتتون باشه ولی باید بگم به سانسور احتیاج داره
 13. B.S.A.A

  Resident Evil Vendetta

  و درمورد اون یارو هم باید بگم.به پا البرت نمیرسه و فکر کنم فقط تو این قسمت باشه.اخه مثل اینکه به یه چیزی تو مایعه های تایرنت میشه. اون یاروهم که مینی گان داره نمسیس نیست.
 14. B.S.A.A

  Resident Evil Vendetta

  سلام درسته دوست عزیز منم فکر کنم به ویروس مبتلا بشه.چون دستش یجوری میشه انگار تو پوستش یه چیزی حرکت می کنه.
 15. B.S.A.A

  تصاویر

  انواع infected شناسایی شده توسط ارتش ایالات متحده امریکا