پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

روش کشتن غول ها

روش کشتن بیتورز مندز

قبل از گذشتن از در از بازرگان یک آر پی جی بخرید تا کار راحت شود

بعد از در گذشته و وارد انباری بشید که بیتورز مندز در آن جا حضور دارد

بعد از دمو او را با شات گان یا قوی ترین اسلحه ای که دارید هدف قرار داده تا از کمر به دو نیم شود

سپس به سرعت با آر پی جی اورا هدف قرار داده و نابودش کنید

(آر پی جی فقط برای راهت کردن بازی است )

کشتن جک کرازر در 2 حرکت ساده

670px-Kill-Krauser-in-Resident-Evil-4-Step-1.jpg

واسه کشتن جک بهترین کار اینه که از چاقو استفاده کنید.

وقتی که هی چپ و راست میره (خیلی تند حرکت میکنه) شما چاقوتونو دربیارید و هی خط خطیش کنید.

بعد میبینید که کم میاره و نارنجک پرت میکنه سمتتنون!

استفاده از تنفنگ هم خوبه ولی به صرفه نیست چون فقط تیر هدر میره.

خلاصه مراحل رو پشت سر بذارید

تا جایی که جک دستش تغییر میکنه و قصد جونتون رو میکنه

670px-Kill-Krauser-in-Resident-Evil-4-Step-2.jpg

بهترین کار اینه که بازم از چاقو استفاده کنید

نزدیک پرتگاه بشید  و هیچ کاری نکنید.

بذارید جک شما رو پرت کنه پایین. (البته شاید یک مقدار از جونتون بره)

حواستون به دکمه ها باشه تا زمانی که پرتتون کرد سریع دکمه ی مربوطه رو بزنید و خودتون رو نجات بدید.

حالا بهترین موقعست!!!!!!

سریع چاقو رو دربیارید و پاشو هدف بگیرید!!!!!!

پشت سر هم دکمه رو فشار بدید تا لیون به چاقو زدنش ادامه بده

بعد از 6 تا ضربه ی چاقو میبینید که جک مرده

به همین سادگی!!!!!!

اما من یک روش دیگرو هم سراغ دارم که خیلی خوبه!!!!

من خودم جک رو این ریختی کشتم:

قبل از این که وارد جنگ بشید تفنگ broken butterfly  رو بخرید

بعد وقتی که جک دستشو تغییر داد

ازش فاصله بگیرید

ینی فرار کنید و به دست دیگه برید.

بعد جک دنبالتون میاد و وقتی تقریبا نزدیک شد شما یک گوله حرومش کنید . بعد که تلو تلو میخوره بهترین موقعیته که یک نارنجک یا اون تفنگه که دارتیه و اسمشو نمیدونم رو روش خالی کنید.

بعد دوباره فرار کنید و به سمت دیگه برید

3 بار این کارو انجام بدید

بعد میبینید که جک میمیره

به همین سادگی!!!!!!

برای کشتن DR.SALVADOR ها بهتره از اسلحه شاتگان تقویت شده استفاده کنید و صرفا فط به سر شلیک کنید.

برای کشتن GIANT ها از ار پی جی استفاده کنید.

برای کشتن bitores mendez از اصلحه ار پی جی استفاده کنید بعد که افتاد با اصلحه شاتگان پدرش رو در بیارید.

برای کشتن اون بادیگارد سالازار که تو فاضلاب هستش از اون کپسول های حاوی هیدروژن استفاده کنید.

یه راهی برای کشتن بدون خرید ارپی جی هس!!!! ببخشید عکس ندارم  وقتی رییس بزرگ  از کمر نصف شد  برید سمت چپ بغل دیوار قایم شید اون همینطور منگ میمونه و عقب و جلو میره که می تونیین وقتی جلو اومد با شاتگان پدرشو درآریید البته این واقعی هس و تو  نورمال و خیلی سخت هم پاسخ میده!

برای کشتن سالازار هم کافیه وقتی یارش اومد بخورتتون به سمت چپ یا راست برین و  سریع با مگنوم بهش شلیک کنید تا برگرده عقب سپس با شلیک به چشش سالازار نمایان میشه که می تونین با همین روند بدون خرید آرپی جی  بکشیدش

یه پیشنهاد کلی

قبل از رفتن به سراغ غول یک آر پی جی بخرید.و تمام اگر هم برای بار اول بازی میکنید با ترینر بازی کنید یکی دو بار  که بازی رو تموم کردید و  با بازی آشنا شدید  با این ترفند ها یکم کارتون راحت تر میشه ولی من خودم بدون ترفند بازی رو تموم کردم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون توضیحات خوبی بود 👍👍👍

من لحظه اول بازی رزیدنت اویل رو یادم که اره برقی افتاد ب جونم یادم با شان گان میزدم سرش میوفتاد زمین باز با چاقو میزدمش خیلی حالمو گرفت اگ توی اویل ۳ نمسیس رو میزدم تاحالا مرده بود

اگ توی بازی بخوای راحت همه زامبی های جهش یافته رو از سر راه برداری به نظرم از وسطای روستای بازی فک کنم مرحله ۲.۲ که میتونی از فروشنده دومین اسنایپ رو بخری و همیشه توی بازی اپدیتش نگه داشته باشی خیلی خوبه مخصوصا اون شان گانی که به وسط های بازی میرسی و میتونی از فروشنده بخری رو بگیری ببری لول اخر هیچ زامبی امان نداره 

حالت پروفشنال بازی رو اگ اول کسی میره با ترینر بره بهتر (خدایی مراحلی که سریع دکمه دمو میاد هی باید بزنی توی پروفشنال حال ادمو میگیره کیبوردم خدایی خراب شد)اون تفنگ برقی رو بگیری راحت بازی رو از اول تا آخر میری 

ویرایش شده توسط Amir Gimer

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.