پست های پیشنهاد شده

چند روز پیش نسخه دمو بازی"Resident Evil 7"برای پی‌سی نیز عرضه شد و این فرصت را به طرفداران کنجکاو بازی داد تا با بررسی فایل‌های آن،اطلاعات جالبی از بازی به دست بیاورند.
یکی از مواردی که تا حدودی طرفداران قدیمی سری رزیدنت اویل را آزرده خاطر کرده است، نبود شخصیت‌های قدیمی و محبوب این مجموعه در نسخه جدید است.
ولی با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده،شاید کپکام در این مورد همه را غافلگیر کند‼️

ادامه مطلب می‌تواند اطلاعات مهمی از بازی را برای‌تان فاش کند

نتیجه تصویری برای ‪wesker resident evil 7‬‏

همان‌طور که اشاره کردیم،کاربران سایت ردیت با بررسی فایل‌های نسخه دمو،متوجه شده‌اند که در فایل‌ها چندین بار به اسم«آلبرت»اشاره شده است که ممکن است منظور از آلبرت،همان آلبرت وسکر،شخصیت منفی مرموز و محبوب مجموعه رزیدنت اویل باشد.
البته این امکان نیز وجود دارد که این آلبرت یک شخصیت کاملا جدید باشد.
ولی اینکه کپکام یک کاراکتر جدید با اسمی مشابه آلبرت وسکر خلق کند،کمی عجیب به نظر می‌رسد.

نتیجه تصویری برای ‪wesker resident evil 7‬‏

علاوه بر این نام یکی از فایل‌ها
«LastBossGetAlbert»
است که ممکن است به حضور وسکر به عنوان باس پایانی بازی اشاره داشته باشد.

یا فایل دیگری با نام
«LastBossFinishGetGun»
وجود دارد که بر اساس آن می‌توان گفت که پس از شکست دادن باس پایانی(که ممکن است وسکر باشد)،یک اسلحه دریافت خواهید کرد.♨️

در ادامه می‌توانید لیستی از تمامی فایل‌هایی که به اسم آلبرت در آن‌ها اشاره شده است را مشاهده کنید:

HandGun_Albert_Reward

Shotgun_Albert

WeaponHandgunAlbertAppend

LastBossFinishGetGun

LastBossGetAlbert

AlbertInteract

AlbertGet

AlbertWeapon

AlbertDamageCount

isDamagedByAlbert

به هر حال هیچ یک از این اطلاعات به منزله تایید حضور وسکر در بازی نیست و برای پی بردن به این موضوع باید تا تاریخ ۵ بهمن و عرضه بازی صبر کنیم.
قطعا حضور شخصیتی مثل وسکر می‌تواند از حیث داستانی تاثیر بسیار مثبتی روی ساخته جدید کپکام داشته باشد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از پستت..خواستم یکچیز‌کلی بگم یا بنوعی پازل حضور آلبرت وسکر رو کاملترش کنم..

اولین تریلر در‌بخشیش یک پیرمرد روی یک ویلچر در داخل یک عمارت که شک نکنید عمارت اروپایی اسپنسره نشون داد.

در اویل پنج وسکر با وارد شدن به داخل عمارت اسپنسر ، پدرخوانده خودشو میکشه و خب همه اینو میدونیم..

در نقدی که از این بازی روز اول عرضه تریلر گذاشتم اشاره کردم به نوارهای ویدیویی ای که جای فایلهای بازی‌رو میگیره و شما میتونید درش با در دست گرفتن کنترل یک کرکتر به ایفای نقش بپردازید..این نکته رو تو دموی اولی دیدیم..حضور آلبرت وسکر هم درست به همین نقطه میرسه..بله ما با آلبرت وسکر باز رو به رو‌ میشیم.‌ولی رو به رو شدن با وسکر به معنی زنده شدنش نیست..به معنی پیدا کردن ویدیویی هستش که در‌اون در نقش کریس ، جیل یا حتی یک شخص دیگه ک که ممکنه یکی از پادوها یا کارکنان اون عمارت باشه  شاهد مرگ اسپنسر و مبارزات یا فرارهایی از دست وسکر خواهیم بود..و احتمال قریب به یقین یکی از‌ اطلاعاتی که از رو به رو شدن با وسکر بهمون دست میده اینه که چطور جیل از اون پرش زنده موند.یکی از دوستان قبلا نسبت به این نظریه که گفته بودم گفت که کریس یا جیل که دوربین با خودشون نبرده بودند که از وقایع فیلم بگیرند یا دوربینی بهشون وصل نبود..چهار تا نتیجه ممکنه:

۱. شاید در این ویدیو باز با دوربین کلاسیک و دوربینهای مدار بسته ای که درعمارت نصبه رو به رو بشیم و به وسیله اونها بازی رو پیش ببریم..

۲. شاید دوربینی به لباس کریس و جیل وصل بوده برای ثبت اتفاقات..‌که احتمالش هست.

۳.شاید در نقش یک نفر دیگه به غیر از کریس و جیل که دوربینی به دست داره در همون زمان و در اون عمارت با وسکر رو به رو بشیم و لحظه به لحظه کارهاشو مخفیانه ثبت کنیم و سعی کنیم دیده نشیم و درآخر هم اتفاقات دیگه..مثل فرار و زد و خورد و‌حالا چیزهای دیگه..

۴. ممکنه که در کل در بعضی از فایلها اصلا دوربینی نباشه و روایتی باشه..خب باز عجیبه..ولی بهرحال نوشتن فایل در وسط درگیری و فرار کردن در نسخه های قبل به اندازه کافی عجیب نبود تا ویدیوهایی که دوربینی تو ضبطشون دخیل نبوده و‌بنوعی تمرکز روی روایت داشته تا واقعی بودن؟

لینک به ارسال

ممنون. احتمال های خیلی زیادی هست و همین هم باعث فروش زیاد رزیدنت اویل 7 در زمان انتشارش میشه.ولی همه اینها در حد احتمال هستند و باید تا تاریخ ۵ بهمن و عرضه بازی صبر کنیم.

لینک به ارسال

درود.

میدونم بازی رلیس نشده و هنوز زوده ولی میتونم بگم خیر البرت وسکری به عنوان یک شخصیت زنده حضور نداره چون خودشون تاکید کردن که کرکترها اکثرا جدیدن و بازی هم ظاهرا بعد از نسخه شش اتفاق می افته و تا جایی که در جریانم (خودم بودم اونجا) البرت وسط مواد مذاب توی ناکجا اباد با RPG هد شات شد. دیگه اگه بیاد باید خود فرشته مرگ باشه.

لینک به ارسال

دوست عزیز همین طور که خودتون گفتید کاراکتر ها اکثرا جدیدن یعنی بیشترشون جدیدن نه همشون اگه اینطور باشه که شما میگید جیل هم باید میمرد تو درگیری با وسکر که پرت شدن پایین.خب اگه کپ کام میخواد بازی پر فروش بشه حتما باید یکی از شخصیت های قدیمی رو درون بازی بیاره اگه هیچ کس نباشه که باید اسمشو عوض کنن رزیدنت اویل 7 یعنی ادامه نه جدید.

لینک به ارسال

اجازه بدین یکم واضح تر توضیح بدم.

شما هرطور راجب شخصیت های این بازی فکر بکنید به این نتیجه میرسید که از نظر داستانی این شخصیت ها مخصوصا کریس و جیل دیگه به آخرش رسیدن و واقعا دلیلی بر حضور اون ها در این داستان نیست.

اونجا که از واژه ی *اکثرا* استفاده کردم برای این بود که خودم هم انتظار دارم یکی از شخصیت ها حداقل  به صورت غیر مستقیم درگیر بشه ولی اگر اصل جمله ی گفته شده توسط کمپانی رو بخواید اون این بود که * هیجکدام * از شخصیت های قدیمی در این نسخه حضور نخواهند داشت(میتونید با یک سرچ کوچیک در گوگل متن کامل مصاحبه رو بخونید) و این نسخه صرفا جهت ترسناک شدن در مورد آدم هایی عادی که یه جا گیر افتادن (مثل اون چیزی که شخصیت های اصلی در نسخه های کلاسیک بودن) هست.

در مورد شخص آلبرت وسکر، من علاقه مندی طرفداران این بازی رو به این شخصیت درک میکنم اما حقیقت این هست که شما هم از نظر داستانی و هم از نظر سبک جدید این بازی نمیتونید دلیل مناسبی برای حضور و زنده شدن دوباره ی وسکر در این بازی پیدا کنید.

بار دیگه تاکید میکنم که وسکر به صورت مرموز کشته نشد و صحنه ی جدا شدن سر از تنش توسط راکت شلیک شده از سمت شما در نسخه پنجم وجود داره و مشخصه.

نتیجه این خواهد بود که شاید حضور آلبرت وسکر بتونه بعضی رو خوشحال کنه ولی در نهایت به ضرر بازی تمام میشه.

از نظر داستانی تنها شخصیت های اصلی که داستان تمام نشده دارن لیان،ایدا و جدیدا ناتالیا هستند که حضور اون ها هم بعید به نظر میرسه.

لینک به ارسال

دوست عزیز شاید اون کسی که ما در رزیدنت اویل 5 کُشتیم بَدَل آلبرت وسکر بوده؟؟؟و شاید وسکر هنوز زنده است و مخفی شاید هم کسی که ما کشتیم یک ربات بوده و... خیلی احتمال های زیادی برای نمردن وسکر در re5 هست مگه میشه وسکر به همین سادگی بمیره به نظر من وسکر بزرگترین غول یا دشمن این سری بازی میباشد و به همین سادگی از بین نمیرود.و بودن وسکر نه تنها به ظرر بازی نیست بلکه به سود بازی است.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

این که بدل البرت بوده باشه و توضیحاتی مثل این هیچوقت نه برای خود کمپانی نه برای player base قابل قبول نیست چون کسی به جز شخص خود البرت نمیتونست از اون ویروس اوروبوروس و تمامی ویروس های دیگه جون سالم به در ببره چون فقط خون و DNA وسکر این قابلیت رو داره.(براای اطالاعات بیشتر Resident Evil Wikki رو در گوگل سرچ کنید و اونجا هم Albert Wesker رو سرچ کنید.)

در مورد ربات بودن که باز هم قابل قبول نیست چون در منطق و تایملاین این بازی چنین چیزی صدق نمیکنه.

اجازه بدید اینطور بگم: آلبرت وسکر کشته شده و شما هر چقدر هم به ریشه برگردید نمیتونید این قضیه رو رد کنید. ولی میتونن اگه روزی بخوان این کار رو بکنن از طریق ویروس جدید در نسخه ششم و نحوه ی کارش از طریق جای گذاری DNA البرت وسکر رو برگردونن.

حتی با برگشت البرت از این طریق هم حضورش در این نسخه باز کمی غیر منطقی به نظر میرسه، تنها چیزی که میتونه منطقی باشه اینه که بگیم اینطور برگشته و بعد رفته اونجا مخفی شده ولی این احتمال هم بستگی به بازه ی زمانی نسخه ی جدید داره و همینطور از نظر مکانی.

حرف شما هم درسته و آلبرت وسکر بزرگترین آدم بده ی داستان اویل هست و خواهد بود و برگشت اون تنها راه برای ادامه ی داستان تمامی شخصیت های اصلی خواهد بود ولی این برگشت باید نوعی منطق داشته باشه.

ویرایش شده توسط Sapirus

لینک به ارسال

خب شاید کپ کام این منطق رو هم در نظر داره؟؟؟

اگه کپ کام بخواد با اون همه کارشناس میتونه داستان رزیدنت اویل رو یک شبه عوض کنه.

پس این فایل ها که در بالا هم گفتم و دوباره هم میگم مربوط به چیه؟؟؟

«LastBossGetAlbert»

«LastBossFinishGetGun»

HandGun_Albert_Reward

Shotgun_Albert

WeaponHandgunAlbertAppend

LastBossFinishGetGun

LastBossGetAlbert

AlbertInteract

AlbertGet

AlbertWeapon

AlbertDamageCount

isDamagedByAlbert

و شاید هم یکی از شخصیت های جدید بازی آلبرت هستش.

طرفداران رزیدنت اویل بیشترشان بر این باورند که وسکر زنده است و اگر هم کپ کام وسکر رو دوباره بیاره و ما با یک شخصیت عادی به جنگ با وسکر بریم میتونه به هیجان بازی بسیار اضافه کنه.

این بازی باید یک ربطی به سری های قبلی داشته باشه مانند بقیه.

لینک به ارسال

این فایل هایی که شما میبنید مربوط یه یک نسخه تست هستند و سعی میکنم بعد از این که وقتم ازاد تر شد راجب اونا هم به صورت کامل توضیح بدم اما در مورد عوض کردن داستان.

شما نیمتونید داستان رو عوض کنید چون اسمش میشه Reboot و CAPCOM اعلام کرده که این نسخه به این صورت نیست ، در عوض شما میتونید داستان رو به سمت یک مسیر مشخص متمایل کنید. 

حالا اون مسیر میتونه بازگشت آلبرت یا هر چیز دیگه ای باشه ولی اینو بدونید که CAPCOM به بازی روانی بین پلیرها علاقه داره ولی تا الان هیچوقت اون چیزایی که بیرون داده برای همه ی نسخه ها داستان اصلی بازی رو مشخص نکرده.

لینک به ارسال

و همین احتمالات باعث فروش re 7 میشه فقط خدا کنه مثل re 6 نباشه . خب کپ کام گفته که شخصیت های قدیمی در این سری وجود ندارند ولی شاید منظور کپ کام نبود شخصیت هایی مانند لیان و کریس و ... میباشد که باعث کم شدن ترس و هیجان در بازی میشود ولی این احتمال برای این نیست که دشمنان هم تکراری نباشند . این برای بار اول نیست که وسکر دوباره برگشته است به جز وسکر آیا ایدا وانگ در رزیدنت اویل 2 به پایین پرت نشد.و در رزیدنت اویل 4 لیان با تعجب دید که ایدا زنده است(باید اشاره کنم که همین وسکر باعث شد که ایدا زنده بمونه). خب میتونم بگم که این برای بار اول نیست که کپ کام از این جور کارا میکنه.شاید هم این بار ایدا باعث بشه که وسکر زنده بمونه به جز اون ایدا برای چه کسی کار میکنه؟؟؟و اون کسی که به کارلا شلیک کرد که بود؟؟؟و...

لینک به ارسال

بله درسته باعث فروش میشه.

اجازه بدید دوباره اشاره کنم که بازگشت یک شخصین باید داستانی منطقی داشته باشه و داستان پرت شدن ایدا فکر کنم توی همون نسخه ی دوم توی یک کمپین جدا بهش اشاره میشد یا در نسخه Darkside Chronicles دقیقا خاطرم نیست.

در مورد آلبرت قضیه فرق میکنه چرا که علاوه بر صحنه ی مرگش در Resident Evil Revelations 2 ، الکس وسکر روی اون مرگ تاکید میکنه و در نهایت خودش هم کشته میشه و این میشه پایان خانواده ی وسکر (نه کاملا).

در نسخه ششم از Jake Muller به عنوان پسر Alber Wesker یاد میشه و میتونیم بگیم از طریق اون هم میشه Albert دوباره برگرده ، اما هیچ مسیر داستانی در این مورد هنوز طی نشده و این باعث میشه که احتمال حضور وسکر در این سری حداقل به صورت مستقیم کم بشه ولی نه صفر.

من به شخصه خبر نداشتم که Umberella Corps نسخه Single Player هم داره ولی بعد از چند دقیقه مطالعه متوجه شدم که ظاهرا شواهدی بر زنده بودن Albert Wesker در این سری وجود داره.

چیزی که موضوع رو داغ تر میکنه کامنت D.C.Douglas صدا گذار شخصیت البرت وسکر هست که چیزی رو تایید یا رد نمیکنه ولی با توجه به چیزهایی که الان متوجه شدم میتونم بگم احتمال حضور آلبرت در نسخه ششم میتونه خوب باشه چرا که میشه مکان نا مشخص این نسخه رو مخفی گاه اون دونست و این سری رو تولدی دوباره برای البرت دونست.

ولی خوب هنوز چیزی تایید نشده.

لینک به ارسال

دوستان به این موضوع فکر کردید که ممکنه این چیز هایی که لیک شده مال قسمت مزدوران یا همچین چیزی هم باشه ؟ 

لینک به ارسال

اگر درمورد همین فایل ها صحبت میکنید میتونم بگم که این ها اصلا لیک نیستند و کاملا از طرف کمپانی کنترل شده هستن.

لینک به ارسال

خب پس باید 20 روز دیگه صبر کنیم واقعا زمان زیادی نیست ولی در همون روز انتشارش نمیشه همه چیز رو تایید کرد.

لینک به ارسال

در روز انتشار دیگه فایل های اصلی بازی منتشر میشن و کسانی که کار با برنامه های کامپیوتری رو به صورت حرفه ای بلد باشن میتونن فایل های صوتی و تصویری و همچنین مدل های کرکترها رو بیرون بکشن و به خیلی سوالات پاسخ بدن.

اسپید رانر ها هم همون روز اول تمومش میکنن و در استریم به نمایش میذارن.

برای نسخه کرک شده البته باید بیشتر صبر کرد.

لینک به ارسال

شاید اگر کپ کام در رزیدنت اویل 7 وسکر رو زنده بکنه و در بازی باشه ، وسکر به صورت فردی نامعلوم ظاهر بشه (مثل جیل در رزیدنت اویل 5 با صورت پوشانده) و برای همین شاید وسکر تا آخر بازی حویتش معلوم نشه و کپ کام خودش اعلام کنه که اون فرد وسکره یا در سری بعدی معلوم بشه.

لینک به ارسال

بعید میدونم ک کپکام شخصیتی رو ک خودش مرگش رو تایید کرده دوباره زنده کنه ... شاید مثل اویل 6 یا رولیشن2 اسمی ازش برده بشه اما بازگشتش رو بعید میدونم.

لینک به ارسال

هیچ چیزی غیر ممکن نیست شاید اون کسی که مُرده وسکر نبوده و یکی شبیه اون بوده و این وسکری که از اول این سری بازی بوده یک فرد نامعلومه و فقط این فرد برای اون کار میکرده و در پایان رزیدنت اویل نفرین ابدی هم دیدیم که ایدا وانگ داره با یک نفر صحبت میکنه که اون فرد نامعلومه.و اون کسی که در رزیدنت اویل 6 به کارلا تیر زد که بود؟؟؟

همه اینا شواهد بر زنده بودن فردی به نام وسکر است. 

وسکری که با دو RPG نَمُرد.

لینک به ارسال

به احتمال 99 درصد اون فردی که ایدا هنوز هم برای اون کار میکنه وسکره یعنی این فرد وسکر بعد از رزیدنت اویل 5 است شاید هم وسکر در رزیدنت اویل 7 نباشه و در رزیدنت اویل های بعدی و یا وندتا زنده بودنش معلوم بشه.

bandicam 2017-01-10 05-17-02-395.jpg

لینک به ارسال

به نظر من که نباشه بهتره چون اویل 7 بازیی نیست که در خور آلبرت کبیر باشه.:585552b0e1b72_emoticon(14):

لینک به ارسال

درست میگی من هم از دید اول شخص re7 خوشم نمیاد ولی اگر هم باشه گرافیکش بهتره خخخخخخخخخ

لینک به ارسال

خب 

نمیتونم بگم خوشبختانه یا بدبختانه ولی در re7 خبری از وسکر نیست.

ولی نباید نا امید شد شاید تو سری بعدی یا در انمیشن خودشو نشون بده.

لینک به ارسال
در هم اکنون، B.S.A.A گفته است :

من هم می گم وسکر زندس

ایوللللللللل بیشتر طرفدار های سری رزیدنت اویل همینو میگن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.