پست های پیشنهاد شده

من شنیده بودم توی نسخه 7 یکی از شخصیتا بطور مرموزی حضور داره ولی خب فعلا که خبری نی ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامم

کریس که در اخر بازی اویل 7 چند ثانیه میادبا کریس انمیمشن وندتا اویل از نظر ظاهر خیلی فرق داره  ///// بنظرتون این چه معنی میده یعنی یه چیز خیلی سادس و فقط به خاطر اینکه تو انیمشن جذاب باشه ظاهرشو اونطوری کردن یا نه یه مسیله ای پشت پردس؟؟؟؟ البته بنظر من قیافه کریس عزیز در اویل 7 خلی شبیه به حضورش در اولین شماره این بازی هستش.//

لینک به ارسال
در در 1395/11/21, 13:10:30، قدیر33 گفته است :

کریس که در اخر بازی اویل 7 چند ثانیه میادبا کریس انمیمشن وندتا اویل از نظر ظاهر خیلی فرق داره  ///// بنظرتون این چه معنی میده یعنی یه چیز خیلی سادس و فقط به خاطر اینکه تو انیمشن جذاب باشه ظاهرشو اونطوری کردن یا نه یه مسیله ای پشت پردس؟؟؟؟ البته بنظر من قیافه کریس عزیز در اویل 7 خلی شبیه به حضورش در اولین شماره این بازی هستش.//

شما مطمئنی شخصی که در آخر بازی میاد و خودشو ردفیلد معرفی میکنه همون کریس باشه؟

یه سری حدس و گمان هست که اون شخص هانک هست.

خصوصایت ظاهریش هم شبیه هانک هست مثل ماسک و اون هلی کوپتر .

اگر این طور باشه واقعا با یه داستان ریشه ای و جذاب طرف هستیم.هر چند خود منم میگم فعلا اینا در حده حدس و گمانه ولی منطقی تر اینه که هانک باشه نه کریس

عنوان Not a Hero هم به این میخوره که طرف هانک باشه نه کریس.چون کریس همیشه در مقابل ویروس و امبرلا و .. بوده و شخصیت مثبتیه ولی هانک شخصیت منفی داره

لینک به ارسال
در در 1395/11/24, 18:10:58، Rainy Girl گفته است :

شما مطمئنی شخصی که در آخر بازی میاد و خودشو ردفیلد معرفی میکنه همون کریس باشه؟

یه سری حدس و گمان هست که اون شخص هانک هست.

خصوصایت ظاهریش هم شبیه هانک هست مثل ماسک و اون هلی کوپتر .

اگر این طور باشه واقعا با یه داستان ریشه ای و جذاب طرف هستیم.هر چند خود منم میگم فعلا اینا در حده حدس و گمانه ولی منطقی تر اینه که هانک باشه نه کریس

عنوان Not a Hero هم به این میخوره که طرف هانک باشه نه کریس.چون کریس همیشه در مقابل ویروس و امبرلا و .. بوده و شخصیت مثبتیه ولی هانک شخصیت منفی داره

نه من زیاد مطمین نیستم ولی قبل انتشار بازی کپکام اعلام کرده بود که شخصیتهای اصلی حضور خیلی کمرنگی خواهند داشت و اونم کریس خواهد بود تو سایت شیطان مقیم ذکر شده بود توسط دوستان که اون سایت هم به خاطره ها پیوست . / ولی تو رزیدنت اویل همه چیز امکان داره حتی اینکه شاید برادر دوقلو کریس هستش هانگ و کسی نمیدوه و فامیلیشو میگه ولی بازم زیاد نمیشه مطمین شد  و باید عنوان not hero بازی کرد . مرسی

لینک به ارسال
در در 1395/11/20, 05:57:21، B.S.A.A گفته است :

من هم می گم وسکر زندس

در در 1395/11/20, 07:29:46، seyyedabbas5 گفته است :

ایوللللللللل بیشتر طرفدار های سری رزیدنت اویل همینو میگن.

ببینین دوستان ، زنده بودن البرت وسکر بدون شک خیالات فن هاست. براش سه دلیل دارم

1. مرگ البرت تو RE5 : طبق چیزی که خودتون تو RE5 دیدین البرت وسکر با نقطه ی ضعفش مورد حمله قرار گرفت پس مرده

2. ساخت یک کرکتر از آسمون افتاده به اسم Jake تو RE6 : همه امون می دونیم جیک مثلا مثلا خیر سرش پسر البرته. و همچنین می دونیم البرت طرفدار های زیادی داشته. بعد از مرگ البرت تو RE5 ، تو RE6 جیک رو به عنوان پسر البرت آوردن تا از اسمش سو استفاده کنن و یه ربطیش بدن به البرت تا پول به جیب بزنن. اما متاسفانه تعداد زیادی از جیک خوششون نیومد و به احتمال زیاد دیگه نمی بینیمش

3. ورود Alex Wesker به داستان : خب اسم الکس تو RE5 برده شد. دقیقا همون بازی که البرت توش کشته شد. به نظر شما چرا ؟؟ چون البرت وسکر دیگه قرار نیست برگرده !! اگه قرار بود برگرده یه وسکر جدید نمی آوردن یا از اسم البرت برای ساخت یه کرکتر بی ریشه ای مثل جیک استفاده نمی کردن

دلتونو به زنده بودن البرت وسکر خوش نکنین. تنها کسایی که شاهد صحنه ی مرگشون بودیم اما برمی گردن Alex Wesker و Steve Burnside هستن. هیچ کس دیگه ای راهی برای فرار از مرگ نداشته. زنده بودن Piers Nivans هم مثل Albert Wesker فقط تو علایق ماهاست

لینک به ارسال

اصلا نیاز به گفتن این همه آمار نیست.  وجود وسکر جز حالا شاید به صورت فلش بک یا مثلا ریمیک کردن نسخه های قدیمی امکان پذیر نیست. شاید چون کاراکتر محبوبیه توی بازیای آنلاین بیارنش اما فقط در اون حده و وارد داستان اصلی نخواهد شد. دلیلش هم اینه که به وضوح الکس توی رولیشنز 2 جوری صحبت کرد که مرگ برادرش قطعی شد. 

به قول راینا هم اون آتش و اون اوروبوروس که نقطه ضعفش حرارت و گرما بود دیگه نمیتونه وسکر رو زنده کنه. البته از کپکام بعید نیست که داستان رو لوث کنه و ازش کلون بسازه و بیاره ولی به طور کلی اصلا امیدوار نباشین. 

لینک به ارسال

سلام

دوستان حالا که وسکر در re7 نیست بیاین این تاپیک و احتمال بودنش در وندتا رو بگین 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، seyyedabbas5 گفته است :

سلام

دوستان حالا که وسکر در re7 نیست بیاین این تاپیک و احتمال بودنش در وندتا رو بگین 

ببینین دوست عزیز البرت وسکر مرده. و من اینو با مدرک براتون ثابت کردم. شما اگه مدرکی دارین که نشون می ده البرت زنده است اون وقت می شه درمورد احتمال حضورش در سری های جدید نظر داد.

بحث زنده بودن البرت وسکر بهتره همینجا تموم شه. البرت نه تو RE7 هست نه Vendetta نه هیچ جای دیگه مگه این که مثل حرف زهرا ، تو فلش بک ها یا بازی های بی داستان حضور داشته باشه. من وقتی می گم الکس و استیو زنده ان پشتشون هزاران دلیل و مدرک دارم. شما هم بهتره بدون مدرک بحثی رو شروع نکنین. من با زنده دیدن البرت خوش حال می شم اما اگه منطقی باشیم اون مرده

لینک به ارسال

بازی که رلیز شده ولی هیچکس نفهمید کی به کیه 

به نظر من امکان وجود وسکر خلی بعیده اگه من .سکر بودم این همه مدت مرگم جعل شده بودم حتما دفعه بعد طوری میا ومدم وسط که بی اس ا ا انگشت به دهن بمونه .

ولی درمورد زنده بودنش به طور کلی، بعید میدونم. هرچند سریه ا رسمی بعد از 5 ، فقط 6 و7 بودن... پس خیلی هم از خط داستاند ور نبوده

لینک به ارسال

سلام دووستان من تازه عضو شدم ولی یکی از طرفداران پروپاقرص بازیه رزیدنت و مخصوصا کارکتره البرت وسکرم.باید بگمم هیچی چیز غیر ممکن نیست.چون وسکر توست تایرانت کشته شد و دوستش برکین اونو زنده کرد و با داشتن ویروس تو بدنش تمام احتمالات دوباره احیارو داره.مثل جیل وقتی توسط نیماسیس گزیده میشه تو رزیدنت اویل 3 و وسکر میفهمه بدن جیل مثل پات زهر عمل میکنه و انو برایه پیش برد کارهایه دیگش میگیره تو رزیدنت اویل5 لذا من با کد تقلب لحظه برخورد موشک به سر وسکرو اهسته کردم ودیدم کلا تو ارپی جی چجور سرو جداکرده ولی یادتون باشه ویروزی ارو بروس با گفته خود اکسلا بدنو انتخاب میکنه که یا احیاش کنه یا ازبین ببرشو ازش استفاده کنه.که وسکربدنش مقاوم بود اما نکته قابل شک اینه که ویروس اروبروس دربرابر اتش مقاوم نبود وباان همه گدازه بعد مردن سوکر ازبین حتما رفته .پس یا رزیدنت اویل 7 فلش بکی به یکی از داستانهایه مابین رزیدنت 5 هستش که جذابیت بازیو ببرن بالا.یا دوباره وسکر به نوعی احیا شده

لینک به ارسال

وسکر زندس اگر به فیلم سینمایی های رزیدنت اویل دقت کرده باشید هر کارمند شرکت امبرلا یک بدل برای خودش داره و اگ کسی از کارمندان شرکت امبرلا بمیره بر اساس DNA اون شخص یک بدل براش میسازن 

الان ک قرار اویل ۳ ریمستر نمسیس بیاد ( نسخه PS1 بهتر از ریمسترش شکل کارلوس شبیه تارزان نمسیس هم باید دماغ عمل کنه) توی بخش انلاینش ازول اسپنسر با خواهر وسکر به عنوان شخصیت منفی بخش آنلاین حضور دارن اگ دقت کرده باشید کپکام شخصیت هایی که مردن رو نمیاد نمیاره توی بخش آنلاین بزاره حتما یک دلیلی داره و این خودش هم یک داستان و فلسفه داره. توی اویل ۷ انگار کل محیط باری توسط امبرلا شبیه سازی شده انگار اونا میا ک یکی از کارمندای شرکت امبرلاس رو توی یک شهر شبیه سازی شده برای اینکه قابلیت های اولین(اولین همون تایرانت جدید ساخته شده توسط امبرلاس توی اویل ۷) رو بفهمن(اگ توی فیلم سینمایی رزیدنت اویل فک کنم ۶ دیده باشید یک سری شهر های شبیه سازی شده برای آزمایش اسلحه های بیولوژیکی و تایرانت ها ساخته شده و توش کلی آدم های شبیه سازی شده DNA قرار دادن تا مثل یک موش آزمایشگاهی از طریق اونها روی انگل ها و ویروس ها مطالعه کنن) دقیقا اخر بازی چرا کریس از هلی‌کوپتری که روش ارم شرکت امبرلاس پیاده شد به دلیل اینکه کل محیط اون خونه رو امبرلا برای فهمیدن قدرت های جدید سلاح های جدیدش ساخت . خارج از بحث زیاد رفتم دیگه شرمنده

ویرایش شده توسط Amir Gimer

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، Wolfwand Rubel گفته است :

وسکر مجدد؟ چند بار باید این بابا رو کشت؟

وسکر الکی کاری رو انجام نمیده . بی دلیل خودشو الوده اروبروس نکرد میتونست فرار کنه کوه رو مثل کف دست بلد بود میتونست فرار کنه . وسکر میتونست از DNA خودش یک کپی بگیره و از طریق یک دستگاه یکی دیگه مثل خودش رو بسازه توی فیلم سینمایی های رزیدنت اویل از اینجور داستانا زیاد

لینک به ارسال
در در 13 اسفند 1398 در 21:36، Amir Gimer گفته است :

وسکر الکی کاری رو انجام نمیده . بی دلیل خودشو الوده اروبروس نکرد میتونست فرار کنه کوه رو مثل کف دست بلد بود میتونست فرار کنه . وسکر میتونست از DNA خودش یک کپی بگیره و از طریق یک دستگاه یکی دیگه مثل خودش رو بسازه توی فیلم سینمایی های رزیدنت اویل از اینجور داستانا زیاد

من البته همیشه به نحوه مردن وسکر مشکل داشتم واحساس میکردم به این شخصیت والا توهین شده اون طور مردن. ولی اینکه ازخ ودش کپی کرده باشه یکم عجیب به نظرم میاد و در ضمن هواپیما سقو کرد نمیشده که بره اول یه دوری بزنه ببینه اونجا چطوریه

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Wolfwand Rubel گفته است :

من البته همیشه به نحوه مردن وسکر مشکل داشتم واحساس میکردم به این شخصیت والا توهین شده اون طور مردن. ولی اینکه ازخ ودش کپی کرده باشه یکم عجیب به نظرم میاد و در ضمن هواپیما سقو کرد نمیشده که بره اول یه دوری بزنه ببینه اونجا چطوریه

وسکر الکی کاری رو که به نفعش نباشه انجام نمیده همیشه آدم هایی که دنبالش هستن رو میپیچونه وسکر میتونست یک کپی بی نقص از خودش رو بسازه  و خودش مشغول یک کار دیگه شه . اون یه جورایی نامیراس 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Amir Gimer گفته است :

وسکر الکی کاری رو که به نفعش نباشه انجام نمیده همیشه آدم هایی که دنبالش هستن رو میپیچونه وسکر میتونست یک کپی بی نقص از خودش رو بسازه  و خودش مشغول یک کار دیگه شه . اون یه جورایی نامیراس 

من با تئوری نمردنش موافق ترم. چون خودشم دیده وقتی آرپیجی خورد نمیشه بره دنبال هلیکوپر اونا هم مرده فرضش کردن. این معقول تره. یه بار دیگه هم اینکار رو کرده توی اویل 1 که مرگشو جعل کنه. البته اونجا فکر نکنم فکر میکرد اینجوری بشه.

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Wolfwand Rubel گفته است :

من با تئوری نمردنش موافق ترم. چون خودشم دیده وقتی آرپیجی خورد نمیشه بره دنبال هلیکوپر اونا هم مرده فرضش کردن. این معقول تره. یه بار دیگه هم اینکار رو کرده توی اویل 1 که مرگشو جعل کنه. البته اونجا فکر نکنم فکر میکرد اینجوری بشه.

همین تئوری که گفتی من باهاش موافق تر هستم چون وسکر قابلیت ترمیم سریع اعضای بدنش رو داره ولی به خاطر اون سرمی که کریس بهش تزریق کرد قابلیت هاش رو از دست داد . روی این تئوری کار باید کرد که قدرت اروبروس باعث میشد اثر سرم خنثی شه و وسکر دوباره بتونه خودش رو ترمیم کنه . به نظرم تئوری درست چون همه ویروس ها قابلیت ترمیم قربانی رو دارن(ویروس اروبروس رو با ویروس اولین رزیدنت اویل ۷ و ویروس c رزیدنت اویل ۶ مقایسه نکردم ولی به نظرم اولین بهتر چون یه جورایی ترکیب لاس پلاگاس با اروبروس )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.