رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام..این تاپیک برای بحث پیرامون این نسخه از بازی ایجاد شده است .با رعایت قوانین دوستان میتونند به رد و بدل نظرات خودشون مرتبط با موضوع بپردازند.

با تشکر

• خوشم اومد 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این پایان جدید رزیدنت اویل پسره از خونه فرار میکنه و یک نوشته میاد که دقیق نبود تار بود اگه داره دقیقشو بفرسته

ترجمشو هم بگه

تازه من یه چیزو نفهمیدم کامبیوترش با کونسول فرق داره چون من پی سی شو بازی کردم اگه اینجوریه برم کونسولشو بازی کنم

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، arshia گفته است :

این پایان جدید رزیدنت اویل پسره از خونه فرار میکنه و یک نوشته میاد که دقیق نبود تار بود اگه داره دقیقشو بفرسته

ترجمشو هم بگه

تازه من یه چیزو نفهمیدم کامبیوترش با کونسول فرق داره چون من پی سی شو بازی کردم اگه اینجوریه برم کونسولشو بازی کنم

بین نسخه های کنسولی، PS4 از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن یا همون PSVR ساپورت میکنه و این قابلیت تا یک سال برای PS4 انحصاری هست و برای  بقیه پلتفرم ها همچین آپشنی وجود نداره.

نسخه PC هم که خب قاعدتا از نظر یه سری چیزها مثل تنظیمات گرافیکی و یه سری آپشن های دیگه از نسخه های کنسولی برتره. 

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Albert Wesker+ گفته است :

اگه نظر منو بخوایید اویلی که اول شخص باشه اویل نیست.همینو بس.

اویل 4 هم نماش عوض شد اما یه اویل شاهکار بود.:NewPack_wink1:

هر چند که با توجه به این 11 دقیقه لو رفته از بازی مثل اینکه قراره یه بازی ای که اویل نیست رو تجربه کنیم...

امیدوارم اویل 7 عین   no man sky نا امیدمون نکنه...

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

اویل عجیب و در عین حال ترسناک و دوس داشتنی بزودی با واقیت مجازی بازیش می کنم.

اگه برای نقد واقیت مجازیش کمک بخواین هستم.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

هم شنیدم و هم دیدم ک بیشتر طرفداران اویل از این رزیدنت اویل راضی هستن من خودم هم خیلی راضی هستم البته هنوز  تجربش نکردم اما ویدیو های زیادی ازش دیدم عالی ب نظر میرسه رزیدنت اویل خوبی هست توی استیم و شبکه های دیگه هم میگن ب ریشه ها برگشت :2764:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در در 1395/10/26, 05:15:15، Albert Wesker+ گفته است :

کاملا مخالفم

- اسپویلر -

مخفی کننده

شاید این بازی داستانی مرتبط با رزیدنت نداشته باشه اما بازی بدی نیست. من شخصا خیلی ازش لذت بردم. به خصوص اون ردفیلده که آخرش میاد. شاید یه کرکتری باشه که یهویی از آسمون افتاده اما خیلی دوست دارم بدونم داستانش چیه و کیه. شخصا خیلی ازش خوشم اومده :DD:

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

کسایی که این بازی را انجام دادن مدت زمان اتمام بازی چقدره؟ در بعضی فرومها دیدم که بعضیا مدعی بودن در عرض دو ساعت هم بازی رو تموم کردن. البته نه برای بار اول برای بار دوم.

نظر من اینه که بازی باید طوری ساخته بشه که نشه به همین زودیا تمومش کرد.

لینک به ارسال
در در 1395/10/26, 05:15:15، Albert Wesker+ گفته است :

یعنی با یه دوربین رزیدنت ایول بودنشو ازش میگیری؟

اصل اینه که این بازی به ریشه هاش برگرده و ترس داشته باشه که خب  همه ازین لحاظ راضی بودن.طبق گفته گیمرها دوربین اول شخص برای نیمه اول بازی حس خوب ترس رو در خانوده بیکر ایجاد کرده.یعنی کپ کام کار بدی نکرده دوربین رو اول شخص کرده.یه جورایی موثر بوده

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Rainy Girl گفته است :

یعنی با یه دوربین رزیدنت ایول بودنشو ازش میگیری؟

اصل اینه که این بازی به ریشه هاش برگرده و ترس داشته باشه که خب  همه ازین لحاظ راضی بودن.طبق گفته گیمرها دوربین اول شخص برای نیمه اول بازی حس خوب ترس رو در خانوده بیکر ایجاد کرده.یعنی کپ کام کار بدی نکرده دوربین رو اول شخص کرده.یه جورایی موثر بوده

خوب اگه از سوراخ چشمی در خونه مونونم نگاه کنم همه چی ترسناکتره ولی این دلیل نمیشه که رزیدنت اویل باشه چیزی که میبینم.:4chsmu1:

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Albert Wesker+ گفته است :

خوب اگه از سوراخ چشمی در خونه مونونم نگاه کنم همه چی ترسناکتره ولی این دلیل نمیشه که رزیدنت اویل باشه چیزی که میبینم.:4chsmu1:

ما اویلای اول شخصم داشتیم پیش از این. 

اتفاقا ویژگی اول شخص بودن خیلی به ترس و استرس بازی اضافه کرده. به نظرم این سبک رو کلاسیک بازا میپسندن. 

لینک به ارسال
در در 1395/11/12, 15:40:28، Lunafreya Nox Fleuret گفته است :

کاملا مخالفم

- اسپویلر -

مطالب پنهان

شاید این بازی داستانی مرتبط با رزیدنت نداشته باشه اما بازی بدی نیست. من شخصا خیلی ازش لذت بردم. به خصوص اون ردفیلده که آخرش میاد. شاید یه کرکتری باشه که یهویی از آسمون افتاده اما خیلی دوست دارم بدونم داستانش چیه و کیه. شخصا خیلی ازش خوشم اومده :DD:

شما نسخه های دیگه اویلو بازی کردید .اگه بازی کرده باشید مخصوصا کلاسیکها رو.اون وقت متوجه منظور من از اویل خواهید شد.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در هم اکنون، Dream Flower گفته است :

ما اویلای اول شخصم داشتیم پیش از این. 

اتفاقا ویژگی اول شخص بودن خیلی به ترس و استرس بازی اضافه کرده. به نظرم این سبک رو کلاسیک بازا میپسندن. 

منظورت سورویوره دیگه که خیلی ها همون موقع هم قبولش نداشتنو دیگه نمونشم درست نشد؟

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Albert Wesker+ گفته است :

منظورت سورویوره دیگه که خیلی ها همون موقع هم قبولش نداشتنو دیگه نمونشم درست نشد؟

دوتا سوروایورا نسخه های خوبی بودن اتفاقا. دو تا کرونیکلزا هم اوب شخص بودن و جالب. 

اتفاقا سبک اول شخص نسخه 7 خیلی جذابه. فکر کنم هنوز بازی رو نرفتی. 

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در هم اکنون، Dream Flower گفته است :

دوتا سوروایورا نسخه های خوبی بودن اتفاقا. دو تا کرونیکلزا هم اوب شخص بودن و جالب. 

اتفاقا سبک اول شخص نسخه 7 خیلی جذابه. فکر کنم هنوز بازی رو نرفتی. 

نه.قرارم نیست که برم تحریمش کردم.:4chsmu1:

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Albert Wesker+ گفته است :

نه.قرارم نیست که برم تحریمش کردم.:4chsmu1:

باوو مجتبی پاشو ی دقه برو سرکوچه بخر نمیدونی این چه بازییه منم اصلا قصد بازی کردنشو نداشتم ولی اصلا نظرم به کلیییییییی تغییر یافت :D:

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
در هم اکنون، Queen GaGa گفته است :

باوو مجتبی پاشو ی دقه برو سرکوچه بخر نمیدونی این چه بازییه منم اصلا قصد بازی کردنشو نداشتم ولی اصلا نظرم به کلیییییییی تغییر یافت :D:

اما نه خدایش بعید میدونم بازیش کنم .:Nemesis:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Albert Wesker+ گفته است :

اولین چیزی که توی رزیدنت نیاز داریم تا بهش بگیم رزیدنت ترسه.روح رزیدنت ایول  به نوع ترسه.

وگرنه اگه ترس توی رزیدنت نباشه چه فرقی با بازیهای مثل هیتمن و بتفیلد و .. داره؟

تازه علاوه بر ترس گیم پلیش مثل کلاسیکها غیر خطیه.معما و پازل هم داره تا نیمه دوم بازی هم کمبود مهمات داره اکشنشم

خیلی کمه.اینا رو کلاسیکها هم داشتن رزیدنت 7 هم داره. ولی رزیدنت ایول 5 و6 نداشتن.فقط مونده دوربین که اونم دلیلی داشته که اول شخصش کردن.

من اصلا اعتقاد ندارم دوربین ثابت باعث ترس میشه.خودم بیشتر علاقمند کلاسیکها هستم ولی دوربین ثابت باعث ترس نمیشه چون فقط باعث میشه دیدت محدود بشه و یه ترس مصنوعی که فقط بار اول ارزش داره بهت تحمیل کنه.ولی اگه دشمنا و اتمسفر بازی ترسناک باشه ترس بازی طبیعیه.و حتی با چند بار بازی کردن هم میتونه برات بازم جذابیت داشته باشه.

همه ما نسخه های کلاسیک رو دوست داریم ولی بهتره کمی تعصب رو بذاریم کنار.

ویرایش شده در توسط Rainy Girl

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Albert Wesker+ گفته است :

شما نسخه های دیگه اویلو بازی کردید .اگه بازی کرده باشید مخصوصا کلاسیکها رو.اون وقت متوجه منظور من از اویل خواهید شد.

من تمام نسخه ها به جز RE0 رو بازی کردم جهت اطلاعتون 

و باز هم جهت اطلاعتون از همه بیشتر کلاسیک ها و مخصوصا CVX و RE3 رفتم 

پس به من نگین از رزیدنت چیزی نمی دونم. منم دوست دارم یه رزیدنت جدید مثل کلاسیک ها ببینم اما به بازی های دیگه هم حداقل یه شانس می دم

الان دیگه بازی ها اون طوری که کلاسیک ها بودن ساخته نمی شن

البته شاید منظور شما فقط گیم پلی باشه. چیزی که اصلا برای من فرقی نداره. من فقط به داستان اهمیت می دم و یه داستان مثل کلاسیک ها می خوام

اما با این حال RE7 رو بازی می کنم. همچین هم بازی بدی نیست. انتظار بهتری داشتم اما همین هم بازی خوبیه :)

لینک به ارسال

@Albert Wesker+

W.jpg.73161dba785230065219da7eedeed348.jpg

:D:

حالا من شوخی میکنم، اما اگر واقعا ریمیک RE2 هم مثل RE7 اول شخص اما یه بازی کلاسیک و Survival Horror واقعی باشه، چه واکنشی نشون میدی؟ اون رو تحریم میکنید؟ :D:

هر چند احتمال اینکه ریمیک RE2 اول شخص باشه تقریبا به صفر میل میکنه، چون خود کپکام هم اینقدر دیگه احمق نیست و میدونه با اینکار یجورایی شکست بازی حتمی هست و فن ها به شدت بازی رو بایکوت میکنند. :D: 

من خودم هم شخصا عقیده دارم بهترین حالت ایده ال برای ریمیک همون فرمول بازی اورجینال یعنی دوربین ثابت و گیم پلی کلاسیک هست. اما اگر قرار باشه کپکام برای فروش بیشتر بازی و بدست اوردن دل فن های اکشن دوربین بازی رو تغییر بده و OTS کنه، من ترجیح میدم بازی مثل RE7 اول شخص اما یه Survival Horror واقعی باشه تا نبدیل به یه بازی اکشن بشه و کلا ماهیتش تغییر کنه. :D: 

من خودم هم شخصا همیشه دوربین سوم شخص رو به دوربین اول شخص مخصوصا برای سری مثل RE ترجیح میدم و دوست داشتم یا دوست دارم که همین RE7 هم سوم شخص باشه و یا RE8 ترجیحا سوم شخص باشه(هر چند مشکل خاصی با دوربین اول شخص مثل موشن سیکنس و... ندارم و بازی های اول شخص نسبتا زیادی هم بازی کردم) اما تجربه نشون داده کپکام نمیتونه با دوربین سوم شخص مدرن یعنی روی شونه یه بازی ترسناک و کلاسیک خوب بسازه و اخرش میشه یه بازی اکشن ناقص و با گیم پلی متوسط رو به بالا و یه تم به اصطلاح ترسناک، نمونه اش هم سری رولیشنز هست(البته من اینجا بیشتر در مورد گیم پلی و ساختار اصلی بازی حرف میزنم وگرنه سری رولیشنز از نظر داستانی نسبتا خوب و جذاب بودن مخصوصا نسخه دوم) بنابراین اگر RE8 هم بخواد موفقیت RE7 رو تکرار کنه، بنظرم همون اول شخص باشه بهتره.

بنظرم باید قبول کنید دیگه نمیشه اون دوربین کلاسیک و ایزومتریک رو توی یه بازی جدید پیاده کرد، مگر توی موارد استثنایی مثل همین ریمیک RE2 که اون هم بالا توضیح دادم چون کلا بازی بر پایه این دوربین ساخته شده و عوض کردنش ماهیت و فلسفه بازی رو از اساس تغییر میده.

در در 1395/11/13, 12:24:51، Rainy Girl گفته است :

کسایی که این بازی را انجام دادن مدت زمان اتمام بازی چقدره؟ در بعضی فرومها دیدم که بعضیا مدعی بودن در عرض دو ساعت هم بازی رو تموم کردن. البته نه برای بار اول برای بار دوم.

نظر من اینه که بازی باید طوری ساخته بشه که نشه به همین زودیا تمومش کرد.

بله درسته، حتی میشه بازی رو زیر یک ساعت تموم کرد :D:

RE7LEAD.jpg.1982ee15b912956e7e094e3a0891f339.jpg

البته این آمار مربوط به یک هفته پیش هست، شاید تا الان تغییر کرده باشه و زودتر از این هم بازی رو تموم کرده باشن هر چند بعید هست. :D:

بنظرم این چیز بدی نیست و اتفاقا یکی از ویژگی های اصلی بازی های کلاسیک برای فن های هاردکور همین بود که میشد با خوب شناختن بازی و ترفندهای خاصی بازی رو خیلی سریع تموم کرد، اگر اشتباه نکنم تقریبا تمام بازی های کلاسیک رو میشد زیر یک ساعت تموم کرد، به استثناء کد ورنیکا که اون هم بیشتر بخاطر بک ترکینگ های طولانی و طراحی بد بازی بود. :D:   

• خوشم اومد 5

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Lunafreya Nox Fleuret گفته است :

من تمام نسخه ها به جز RE0 رو بازی کردم جهت اطلاعتون 

و باز هم جهت اطلاعتون از همه بیشتر کلاسیک ها و مخصوصا CVX و RE3 رفتم 

پس به من نگین از رزیدنت چیزی نمی دونم. منم دوست دارم یه رزیدنت جدید مثل کلاسیک ها ببینم اما به بازی های دیگه هم حداقل یه شانس می دم

الان دیگه بازی ها اون طوری که کلاسیک ها بودن ساخته نمی شن

البته شاید منظور شما فقط گیم پلی باشه. چیزی که اصلا برای من فرقی نداره. من فقط به داستان اهمیت می دم و یه داستان مثل کلاسیک ها می خوام

اما با این حال RE7 رو بازی می کنم. همچین هم بازی بدی نیست. انتظار بهتری داشتم اما همین هم بازی خوبیه :)

امید وارم منظور منو از جمله( اگه کلاسیکها رو بازی کرده باشید) اشتباه نگرفته باشید.من قصد توهین نداشتما.:4xvim2p:

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

به جرات میگم یکی از بهترین بازی هایی ک کردم، RE7 بود. با اینکه یه نویسنده تازه کار در اویل اون رو نوشت ولی خوشحالم که بهش اعتماد کردن. 

داستانی که به هیچ وجه نتونستم پیش بینی کنم چی میشه و مطمئنم کسی هم نتونسته مگه اینکه از قبل داستانو میدونسته!

ان شاالله دوستان بازی کردن، نظرمو جامعتر میگم که فعلا اسپویل صورت نگیره. 

• خوشم اومد 3

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری