Shiny Moon

معرفی سناریوهای بازی اوت بریک 1

پست های پیشنهاد شده

Wild things

 


 

Escenariowild.jpg

 
نام فارسی : چیزهای وحشی

نام ژاپنی : 咆哮

لوکیشن : باغ وحش رکون

دشمنان : فیل زامبی ، شیر زامبی ، تمساح ، کفتار ، هورنبیل ، رافلشیا ، زامبی و علف های هرز

شخصیت ها : سیندی لنوکس ، آستین تیلور ، لوید استوآرت ، پاتریک رِیِس ، متیو ، چاک ، شان ، نیکولاس و جینجر

مرحله قبلی : -

مرحله ی بعدی : underbelly

شماره ی مرحله : اول

 این مرحله در نسخه ی ژاپنی نام دیگری به معنای فریاد دارد. اولین مرحله ی نسخه ی اوت بریک فایل 2# است و در واقع مرحله ی آموزشی بازی به حساب می آید.

در پی جستجو میان هرج و مرجی که در رکون سیتی اتفاق افتاده بود ، سیندی لنوکس راه خود را به ورودی باغ وحش پیدا می کند. او از طریق اعلامیه ها متوجه می شود که برای فرار باید به هلی کوپتری که برای نجات بازماندگان به نقطه ی تخلیه واقع در باغ وحش رکون می آید ، برسد.

بازماندگان توانستند در ورودی را باز کرده و وارد باغ وحش شوند اما مورد حمله ی زامبی فیلی قرار می گیرند. پس از فرار سعی در پیدا کردن مدال های آقای رکون می کنند ، چرا که برای به کار انداختن برق به آن نیاز دارند. در نهایت پس از مبارزه با زامبی شیر موفق به فرار از باغ وحش می شوند.

بازماندگان وارد مترو می شوند اما هلی کوپتر باعث توقف مترو شده و چهل نفر از بازماندگان کشته می شوند.

 این سناریو برای بازیکنان به خصوص در حالت نرمال کمی سخت است. چرا که همه ی چیزها جدید و دست نخورده است و باید تلاش بیشتری انجام دهند. زمان شروع بازی شما مقابل در ورودی باغ وحش هستید. انتهای پایینی خیابان (در شروع هر چیزی که فکر میکنید به آن نیاز خواهید داشت را بردارید.) ممکن است دو زامبی باشند. به سمت علامت مقابل رستوران الفنت (فیل) بروید. آنجا یک نقشه وجود دارد. سپس وارد ساختمان شوید.

در اینجا دو گزینه وجود دارد. یکی این است که فایل انتهای اتاق را بردارید و کد در ورودی را ببینید و دیگری این که درِ پشت خود را بشکنید و سیمی بریده شده و یا چیزی مشابه این را بردارید و با آن در ورودی را باز کنید. (دیدن فایل و برداشتن کد ، زمان کمتری را می گیرد.) وقتی به سمت در ورودی برگشتید ، با یکی از دو روش در را باز می کنید و پس از ورود به باغ وحش دمویی میبینید و اینگونه با زامبی فیل رو در رو می شوید.

بعد از دیدن دمو ، شما کنار زامبی فیل هستید. بهتر است در اینجا از او دوری کنید. چون سلاح و تیر کافی برای نابودی او ندارید. می توانید برگردید و گیاه مخلوط سبز و قرمز را از سیندی که خود را به مردن زده است ، به دست آورید.

هدف بعدی پیدا کردن مدالهای آقای رکون است. چرا که شما برای به کار انداختن برق به آن نیاز خواهید داشت ، پیش از اینکه بتوانید کاری را برای بازگشت انجام دهید (در حالت هارد نکته ی راحت این است که نیازی نیست شما برق را به طور کامل راه بیاندازید.) پس از اینکه توانستید برق را با مدالها فعال کنید ، باز هم به مدالهای بیشتری برای به دست آوردن آیتم هایی که بعدا برای باز کردن خروجی اضطراری باغ وحش می خواهید ، نیاز دارید.

پس از این بین مبارزه با باس زامبی شیر و باس زامبی فیل یک انتخاب خواهید داشت. برای مبارزه با زامبی فیل ، می توانید او را بکشید و یا در قفس فیل زندانی کنید. به دروازه نگاه کنید. شیئی از بالای آن به زمین می افتد که برای فرار از خروجی اضطراری به آن نیاز خواهید داشت. پس از اینکه هر دو باس را نابود کردید ، به سمت مترو می روید و صحنه ی پایانی را تماشا می کنید.

  

WD6.jpg

 


 

WD7.jpg

 


 

WD3.jpg

 


 

WD4.jpg

 


 

WD2.jpg

 


 

WD5.jpg

 


 

WD8.jpg

 


 

WD9.jpg

 


 

WD10.jpg

 


 

WD11.jpg

 


 

WD12.jpg

 


 

WD13.jpg

 


 

WD14.jpg

 


 

WD15.jpg

 


 

WD16.jpg
 
 
 
BaziTarsnak.IR

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Underbelly

 


 

Escenariounder.jpg

 
نام فارسی : ناحیه ی زیرین (زیرِ زمین)

نام ژاپنی : 異界

لوکیشن : ایستگاه خیابان جنوبی رکون

دشمنان : زامبی ، مگا بایت و گیگا بایت

شخصیت ها : جیم ، ژان ، کوین ، املیا ، ریکی

مرحله قبلی : wild things

مرحله ی بعدی : flashback

شماره ی مرحله : دوم
 ناحیه ی زیرین نام مرحله ی دوم این بازیست و در نسخه ی ژاپنی نام جهان بیگانه و یا جهانی دیگر را دارد.

جیم به همراه سایر بازماندگان ، از میان زامبی ها فرار کردند و وارد ورودی مترو شدند. در حین فرار ، پی بردند که می توانند از مترو برای رهایی از این زامبی ها استفاده کنند اما با جستجوی بیشتر به سر نخ هایی دست یافتند. همینطور که در آنجا می گشتند ، پی بردند که برای جدا کردن قطار ، به دو نماد نیاز دارند. برای به کار انداختن قطار نیز آنها به برق نیاز داشتند. پس برای فعال کردن برق به اتاق الکتریکی رفتند اما آنجا به دلیل شکستگی لوله های آب کاملا بی استفاده شده بود. پس ابتدا آب آنجا را تخلیه کردند اما نتوانستند لوله ها را تعمیر کنند.

سپس بازماندگان به اتاق بریکر رفتند و ولتاژ را به درستی تنظیم کردند. وقتی نوار را برای تعمیر لوله برداشتند ، اتاق ذخیره سازی الکتریکی قفل شد. سپس لوله را تعمیر کردند و یکی از دو نماد را از روی زمین پیدا کردند. آنها به مکانی که اولین نماد را باید در آن می گذاشتند رفتند و با مگا بایت رو به رو شدند. پس از کشتن آن نماد را سر جای خود گذاشتند.

سپس اعلام ورودی قطار را شنیدند. قطار دوباره فعال شد و در مسیر شروع به حرکت کرد. سپس آوراه هایی که در مسیرش بود مانع از حرکتش شد و اینگونه متوقف گشت. آتش سوزی شد و دود همه جا را گرفت. پیش از خفه شدن بازماندگان ، سیستم آب پاش فعال شد و شلنگ آتش نشانی به به زمین افتاد. پس از خاموش شدن آتش ، دومین نماد کنار خرابه های قطار پیدا شد.

بازماندگان به سرعت آخرین نماد را سر جای خود گذاشتند و قطار از دیگری جدا شد. آنها ایتشگاه را ترک کردند تا زمانی که بازویی بزرگ ، یکی از پنجره ها را شکست و یکی از بازماندگان را ربود. بقیه برای نجات آن شخص به سرعت دست به کار شدند. تنها راه کشتن آن موجود (گیگا بایت) دور شدن از قطار بود. در نهایت آنها در نزدیکی کوهستان آرکلی که راهشان مسدود شده بود ، از قطار خارج شدند و مجبور به حرکت با پاهای پیاده شدند. آنها هنوز موفق به فرار از طغیان نشدند ...

  

UB0.jpg

 


 

UB1.jpg

 


 

UB3.jpg
 
 
 
 
BaziTarsnak.IR

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.