Shiny Moon

UMBRELLA SECURITY SERVICE

پست های پیشنهاد شده

UMBRELLA SECURITY SERVICE

USS.png


نام انگلیسی : UMBRELLA SECURITY SERVICE

نام فارسی : سرویس امنیتی آمبرلا

مخفف : U.S.S

 سرویس امنیتی آمبرلا (مخفف U.S.S) گروه ویژه ی نیروهای نخبه بود. زمانیکه سرویس خدماتی مقابله با خطرات احتمالی آمبرلا ، که برای پاکسازی کارها تشکیل شده بودند به مخالفت با آمبرلا پرداختند ، کمپانی آمبرلا ، سرویس امنیتی آمبرلا را که به صورت بسیار خاصی آموزش می دیدند ، پایه ریزی کرد.

مرکز آموزش نظامی جزیره ی راکفورت ، برای سربازان تازه وارد بود و آنها در آن مکان آموزش می دیدند. این مکان نهایتا در دسامبر 1998 تسلیم شد. یکی از شناخته شده ترین اعضای آمبرلا ، یعنی هانک ، در سال 1996 در این جزیره آموزش دید.

 اولین شخص منتخب برای ترور توسط سرویس امنیتی آمبرلا دکتر جیمز مارکوس بود. پس از پیشرفت پروژه ی پارالوئید مارکوس ، اسپنسر به همکاران او دستور کشتنش را داد. آلبرت وسکر و ویلیام برکین دو شخصی بودند که اقدام به ترور جیمز مارکوس کردند. او توسط سلاح MP5 کشته شد.

بعدها اقدام آمبرلا در تاریخ 23 ژولای 1998 تایید شد. آلبرت وسکر یکی از محققان آمبرلا و مامور نفوذی به اداره ی پلیس شهر رکون ، وظیفه ی بازتاسیس آمبرلا که پس از مرگ مارکوس از هم پاشید ، را به عهده گرفت.

با وجود هر دو تیم تحقیقاتی اول و دوم ، ویروس تی در قطار بین شهری شایع شد. تیم دلتای سرویس امنیتی آمبرلا به آنجا رفتند. دو مرد به دستور وسکر ، کنترل موتور قطار را به عهده گرفتند اما در حال گزارش به وسکر در پشت در اتاق کنترل قطار ، مورد حمله ی وحشیان آلوده توسط زالو ها قرار گرفته و کشته شدند. پس از چند دقیقه آنها به صورت زامبی احیا گشتند.

 

بعد ها در سپتامبر همان سال ، آمبرلا نگران پیشرفت برنامه های دکتر ویلیام بیرکین در مورد ویروس جی شد. ویروسی که جایگزینی برای ویروس تی بود. او قصد فروش ویروس جی به دولت ایلات متحده برای یک برنامه ی نظامی را داشت اما تیم امنیتی آمبرلا برای مداخله به سرعت وارد عمل شدند.


در بیستم سپتامبر یکی از افسران پلیس به نام کارل نیلسون حضور فردی بی بند و بار را در فاضلاب شهر گزارش داد. اگر چه پیش از اینکه بتواند از آن مرد سوالی بپرسد ، دستش روی ماشه لغزید.

پس از آن دو مرد از گروه آلفا (گروه آلفای تیم امنیتی آمبرلا) به رهبری هانک بیرکین را در آزمایشگاهش به دام انداختند. آنها دستور داشتند تا نمونه ای از ویروس جی را بدست آورده و دکتر بیرکین را بکشند. (هانک با موفقیت نمونه ی ویروس را بدست می آورد.)

پس از انجام ماموریت به دلیل اینکه می ترسیدند شناسایی شوند ، با عجله از آزمایشگاه خارج شدند. بیرکین پس از خروج آنها نمونه ی ویروس جی را به خود تزریق کرد. به این ترتیب او خود را از مرگ نجات داد و به هیولایی ترسناک که به دنبال انتقام بود ، تبدیل گشت. هشت نفر از اعضای تیم امنیتی آمبرلا توسط ویلیام بیرکین کشته شدند. هانک در 30 سپتامبر توانست از فاضلاب راه خود را پیدا کرده و وارد اداره پلیس شهر رکون شود و از آنجا به وسیله ی هلی کوپتر از شهر خارج شود.

در طی شیوع ویروس ، دومین ماموران تیم امنیتی آمبرلا ، برای از بین بردن سلاح تجربی یعنی نیکس وارد شهر شدند. فرمانده رودریگز قصد دزدین سلاح را داشت اما آن را از دست داد.


 
307px-Nyx.png
 
NYX
 


آخرین خبری که از تیم امنیتی آمبرلا شد ، در نوامبر 1998 بود که تیمی کوچک از این گروه ، به رهبری هانک کانتینرهایی را از جزیره ی راکفورت خارج کردند. این ماموریت از آن جهت بحث برانگیز بود که آلفرد آشفورد ، بیشتر به این که شی داخل کانتیرها معلوم نشود حساس بود تا به خطر افتادن تیم امنیتی آمبرلا.

در طی حمله به جزیره ی راکفورت در دسامبر 1998 توسط جاسوسان رقیب این کمپانی ، آمبرلا ماموران مخصوصی را برای نابودی آنها فرستاد. اما افراد حمله کننده ، کشته نشدند بلکه توسط ویروس تی آلوده گشتند. 

اعضای شناخته شده :

فرمانده ی گروه دلتا : رهبری که در تحقیقات کوهستان آرکلی توسط زالوها کشته شد.

هانک : فرمانده ی سرویس امنیتی آمبرلا با نام مستعار گریم ریپر (دروگر ظالم). این نام را به دلیل اینکه در بسیاری از ماموریت ها تنها بازمانده بود ، به خود گرفت.

میگوئل : یکی از دو نفری که برای کشتن بیرکین فرستاده شد.

رودریگز : خائن به آمبرلا.

کنراد : یکی از عاملین سرویس امنیتی آمبرلا در شیوع ویروس در شهر رکون.

درک : یکی از عاملین سرویس امنیتی آمبرلا در شیوع ویروس در شهر رکون.

لوک : یکی از عاملین سرویس امنیتی آمبرلا در شیوع ویروس در شهر رکون.اعضای غیر اصلی :

اعضای معرفی شده در آمبرلا کرونیکلز :

گابلین 6 : عامل مجروح در شهر رکون. او در حال گفتگوی رادیویی در مورد ماموریت چهارمین بازمانده در شهر رکون بود.

نایت هاوک (لون وولف) : خلبانی که در پایان ماموریت چهارمین بازمانده در آمبرلا کرونیکلز هانک را نجات داد. او در بازی با نام مستعار لون وولف (گرگ تنها) شناخته شده است.


اعضای معرفی شده در اپریشن رکون سیتی :

اعضای تیم دلتا :

1. لوپو (Karena LesProux) : رهبر تیم ؛ عامل سابق نیروهای فرانسه.

2. وکتور : متخصص در حرکتهای رزمی و مخفی شدن.

3. برتا (Michaela Schneider) : پزشک ؛ او در شکنجه مهارت دارد.

4. اسپکتر (Vladimir Bodrovski) : ناظر ؛ عضو سابق سرویس امنیتی  اتحادیه ی شوروی.

5. فور آیز (Christine Yamata) : دانشمند ؛ متخصص و ویروس شناس.

6. بلتوی (Hector Hivers) : تخریب گر ؛ مهندس ارتش ایالات متحده. 
گالری
 
 
USS_RE0_N64.png

سرویس امنیتی آمبرلا (حدودا سال 1988)
 
 
283px-Hunk.png
 
هانک (صورت بدون ماسک در زمان شیوع)
 
 
Resident_Evil_2_-_HUNK.jpg
 
هانک و عضو ناشناخته ای از تیم آلفا
 
 
Miguel.png
 
میگوئل
 
 
Image59.jpg
 
سرباز کشته شده ی سرویس امنیتی آمبرلا در آزمایشگاه زیرزمینی شهر رکون
 
 
640px-HUNKalien.jpg
 
هانک در اپریشن رکون سیتی
 
 
REOutbreak2JuanRodriguez.png
 
رودریگز خائن به آمبرلا
 
 
640px-Lonewolf_action.jpg
 
لون وولف (عملیات شهر رکون)
 

 

تیم آلفای سرویس امنیتی آمبرلا :

گروه آلفا از سرویس خدماتی آمبرلا ، تعداد نا مشخصی از افرادی بودند که برای گرفتن ویروس جی و کشتن دکتر بیرکین فرستاده شدند. دو نفر از افراد این تیم برای گرفتن ویروس جی به سراغ بیرکین رفتند و بقیه ی افراد در قاضلاب مشغول نگهبانی بودند.

پس از نفور به آزمایشگاه بیرکین ، یکی از افراد او را به شدت زخمی کرد. آنها او را در حالیکه یکی از کیف های حاوی ویروس روی زمین افتاد ، ترک کردند. به این ترتیب بیرکین نمونه ی ویروسی که روی زمین افتاد ، را به خود تزریق کرد.

پس از فرار تیم ، بیرکین جهش پیدا کرد. اما آنها کاملا موفق به فرار نشدند و در نهایت بیرکین آنها را کشت. تنها شخصی که توانست فرار کند ، هانک بود که خود را به سقف اداره ی پلیس شهر رکون رساند و توسط هلی کوپتر فرار کرد.

  
تصاویری از افراد گروه آلفا
 
 
Resident_evil_2_-_survivor.jpg
 
 
Image71.jpg
 
 
Squadecimated.jpg
 
 
640px-Reorc_alpha_team.png
 


واحد پاسخگوی سرویس امنیتی آمبرلا :

این واحد وظیفه ی پاک کردن تمام شواهد ، از جمله آلودگی های ناشی از ویروس بودند. آنها به اصطلاح خود را پاک کننده می نامیدند. آنها خود از سلاح های بیولوژیکی بودند اما افسران مافوقشان انسان بودند. در سال 1998 این واحد در جزیره ی شینا مستقر شد.

Island.jpg


آنها برای نابودی مدارک و شواهد تحت فرماندگی یک انسان تشکیل شدند. جزیره ی شینا در نهایت نابود شد. مشخص نیست که کسی از این گروه موفق به خارج شدن از جزیره شده یا نه.


 
RANK_C.png

  
BaziTarsnak.IR
  • خوشم اومد 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.