رفتن به مطلب
Antivirus Agent

حل مشکل افت فریم Resident Evil HD Remaster

پست های پیشنهاد شده

دوستانی که مشکل افت فریم در بازی Resident Evil HD Remaster را دارند با دریافت و ریختن فایل زیر در محل نصب بازی این مشکل تا حد مطلوبی رفع شده و بازی برایشان روان تر اجرا خواهد شد.

4f6d_ss1.jpg

FPSFIX_Bazitarsnak.IR.zip

رمز فایل فشرده و منبع : bazitarsnak.ir

• خوشم اومد 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .
من بازیم مشکل داره صفحه بازی ریخته بهم . دیوارها جاب جا شده . و کاراکتر تو ی فضای سیاه حرکت میکنه . دیوار این ور تصویره . کلا قاط زده بازیم .نمیدونم مشکل چیه
گرافیکم رو آپدیت کردم . ویندوز عوض کردم . بارها باری رو ری نصب کردم سیو بازی رو حذف کردم مشکل درست نشد .
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟
این در صورتی ه ک هیچ پچ و کرکی نریختم رو بازی . کرک هم اضافه کردم درست نشده . قبلا اینجوریی نبود .یدفه این بلا سرش اومده . تو رو خدا اگه کسی راه کاری بلده کمکم کنه ...

ویرایش شده در توسط zoneblackout

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، zoneblackout گفته است :

سلام .
من بازیم مشکل داره صفحه بازی ریخته بهم . دیوارها جاب جا شده . و کاراکتر تو ی فضای سیاه حرکت میکنه . دیوار این ور تصویره . کلا قاط زده بازیم .نمیدونم مشکل چیه
گرافیکم رو آپدیت کردم . ویندوز عوض کردم . بارها باری رو ری نصب کردم سیو بازی رو حذف کردم مشکل درست نشد .
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟
این در صورتی ه ک هیچ پچ و کرکی نریختم رو بازی . کرک هم اضافه کردم درست نشده . قبلا اینجوریی نبود .یدفه این بلا سرش اومده . تو رو خدا اگه کسی راه کاری بلده کمکم کنه ...

سلام. احتمالا مشکل از اپدیت کارت گرافیک شماست چون یکسری از آپدیت ها با یسری از بازی های قدیمی ناسازگاری دارن و در اجرای اونا دچار مشکل میشن. اگر از نسخه ی codex استفاده میکنید احتمال داره با دستکاری کردن تنظیمات گرافیکی از داخل بازی این مشکل برای شما بوجود اومده باشه که اگر بازی برای شما لگ نمیشه پس بهتره تنظیمات گرافیکی رو روی پیش فرض گذاشته و دستکاریش نکنید.

از کرک فعلی بک آپ بگیرید و این کرک رو جایگزین کنید ببینید حل میشه یا نه.

دانلود کرک

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Antivirus Agent گفته است :

سلام. احتمالا مشکل از اپدیت کارت گرافیک شماست چون یکسری از آپدیت ها با یسری از بازی های قدیمی ناسازگاری دارن و در اجرای اونا دچار مشکل میشن. اگر از نسخه ی codex استفاده میکنید احتمال داره با دستکاری کردن تنظیمات گرافیکی از داخل بازی این مشکل برای شما بوجود اومده باشه که اگر بازی برای شما لگ نمیشه پس بهتره تنظیمات گرافیکی رو روی پیش فرض گذاشته و دستکاریش نکنید.

از کرک فعلی بک آپ بگیرید و این کرک رو جایگزین کنید ببینید حل میشه یا نه.

دانلود کرک

داداش مشکلم حل شد . از خدا هر چی میخوای بهت بده انشالله
هر چی تشکر کنم کمه . واقعا فک نمیکردم بعد این همه مدت کسی جوابمو بده ...
دمت گرم خیلی آقایی

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری