رفتن به مطلب
Wolfwand Rubel

فایل های موجود در بازی

پست های پیشنهاد شده

کارت پستال برج ساعت

کارت پستالی  از یک برج ساعت

I8AAy.png

در پشت عکس توضیح داده شده است: نماد اختصاصی شهر ، برج ساعت سنت میشل

• خوشم اومد 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس A

افراد پلیس در حال پیاده شدن

pwDXa.png

تاریخ عکس مربوط به 27 سپتامبر است.

• خوشم اومد 5

لینک به ارسال

گزارش ماروین

OQ49N.png

24 سپتامبر

گزارشی از سرقت در ساختمان مرکزی شهرداری به دستمان رسید.  ساعت الماس نشان در رودی اصلی صدمه دیده است. دو عدد از 12 الماس ساعت که بر روی صفحه قرار داشتند گم شده اند.

به دلیل کمبود نیروی پلیس در این زمان چاره ای ندارم جز اینکه این پرونده رو معلق باقی بذارم

امضا

ماروین براناگ

26 سپتامبر

بر اساس گزارش کالبد شناسی مرد 42 ساله صاحب رستوران معلوم شد وی یکی از الماس ها را در اختیار داشته است. ظاهرا وی از ساعت 10 در ساختمان پلیس پناه گرفته بوده است . ،  وی 10 دقیقه بعد از نشان دادن علائم بیماری به ضرب گلوله کشته شده است.از آنجا که شهر در حال حاضر  در حکومت نظامی به سر میبرد مجبور شدیم پرونده رو ببندیم.با اینحال الماس را به  عنوان مدرک نگه میداریم.

امضا

ماروین براناگ

• خوشم اومد 5

لینک به ارسال

خاطرات دیوید

david.png

دارم عقلمو از دست میدم هنوزم نمیتونم باور کنم این اتفاق داره می افته .دیروز یکی دیگه ازا فرادمونو از دست دادیم. . مایر. یکی از تیراندازای خوبمون بود. منو وقتی در حال در رفتن از دست زامبی ها بودیم دید که گیج شده بودم ولی برگشت تا منو نجات بده ولی وقتی نوبت من بود که لطفشو جبران کنم  من فرار کردم.  

هنوزم یتونم صداشو بشنوم که اسم منو صدا میزنه. هنوز میتونم صدای جیغی که از پشت سرم یماد رو بشنوم. صدای گجدا شدن گوت از استخونش ...من ترسیده بودم... وحشت کرده بودم...

امروز 27 امه. جنگ برای زنده موندن ادامه داره. دخل چند تا زامبی رو کا از مانع ها عبور کرده بودن رو آوردم. این وحشت رو با ویسکی پر میکنم. هرجونوری رو که ببینم با تیر میزنم. و شاتگان بهترین دوستم شده. کلی از زامبی ها رو با همین به درک واصل کردم.

دیروز 13 نفرمونو از دست دادیم. یکمکی در مورد جزئیات توی اتاق جلسه صحبت کردیم. وقت تلف کردن بود. وقتی این بطری روت موم کنم. سلاح عزیزم منو به همونجایی میفرسته که زامبیا رو فرستاد.

بلاخره در آرامش.

به سختی میتونم صبر کنم...

• خوشم اومد 3

لینک به ارسال

فکس ارسالی از اسلحه فروشی کندو

kendo.png

به بروبچ استارز

از طرف اخویم جو خبرای خوش براتون دارم.بلاخره ساخت هندگان جدیدشو برای کارای رسمی تموم کرده.این M29F مخصوص S.T.A.R.S هه ولی خودش اسمشو گذاشته "Samurai Edge" این یکی از روون ترین سلاحای سفارشی اسلحه فروشی کندوئه . جو میگه اگه با این نتونین به هدف بزنین به جای اسلحه شیشه شیر بچه بذارین تو قلاف اسلحه هاتون. 

بعد از اینکه کاغذ بازیاش تموم شد سلاحا رو براتون میفرستم. مطمئنم وقتی ببینین چه قطعات خفنی توی M92F استفاده شده غافلگیر میشین میدونم که دلتون میخواد از کسایی که اینو درست کردن تشکر کنین . تا اون زمان

رابرت کندو

اسلحه فروشی کندو

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

یادداشت های مارک

به خاطر این 6 ماه تمرین سخت، بدنم رو فرم اومده.

من سرباز خوبی بودم ولی اونا بدون اینکه دلیلی بیارن حکم اعدام منو دادن. شکنجه ام کردن ودر نهایت مجبور شدم اعتراف الکی بکنم

ولی صبح روز اعدامم معجزه ای اتفاق افتاد. شرکت به من کمک کرد تا نجات پیدا کنم و شانس یک زندگی دوباره رو بهم داد.

15 سپتامبر

تعطیلات کوتاه مدتمو تموم کردم و به اداره اصلی برگشتم. اینطور به نظر میاد که واحد UBCS من برای یک مامورت احضار شده

آمبرلا گروه اصلی نظامی خودش رو برای رویارویی با تروریسم و دزدین فرد مشخصی نگه داشته است. علاوه بر این  یه سری افراد مخفی هم دارن که مشخصا برای مواجهه با مشکلاتی فرستاده شدن که به خاطر محصولات غیر قانونی ایجاد شده

من عضو همین گروه آخریه ام

28 سپتامبر

غروب شده ولی ما به سختی داریم با این کابوس میجنگیم. هیچ تجهیزاتی اینجا نیست. زامبی ها توی خیابون راه میرن واز اجساد مرده ها تغذیه میکنن.

اگه حق انتخاب داشتم ترجیح میدادم اعدامم میکردن. مردن اونجوری در مقایسه با شرایط الان خیلی راحت تره. 

تصمیم گرفتم به خودم شلیک کنم. به این امید که بدنم به زندگی برنگرده

BaziTarsnak.ir

Resident Evil-Files

لینک به ارسال

راهنمای شهر

انچه در شهرمان میگذرد

همشهری های عزیز

با تشکر از افراد مهربان وسهخاومتند آمبرلا این شهر شهری امن و ارام است. گستره شکرت آمبرلا موجب رفاه کار ساخت وساز عمومی و زیربنای ارامش عمومی شده است.

در سال 1992 پنجمین سال شهردار شدن من در این شهر زیبا بود. 

همین زیمان بود که با کار سخت و پشتکار فراوان موفق شدیم بیمارستانی بسیار بزرگ وزیبا را در شهر بنا کنیم

با افتخار به چنین دستاوردی همانسال مجسمه ای برای من ساخته شد. مجسمه در محوطه شهرداری قرار دارد.

من 35 سال پیش به عنوان یک مهندس به این شهر آمدم. شغل من توزیع سیستم ها الکتریکی بود. و همچنین پیاده سازی تراموا از کارهای من میباشد. من ضمانت میدهم که به کارم در این زمینه ادامه داده و زندگیم را وقف کامیابی این شهر کنم.

شهردار شهر

مایکل وارن

BaziTarsnak.ir

Resident Evil Files

لینک به ارسال

بادداشت گزارشگر

بلاخره مداریکی رو پیدا کردم که بیماری آدمخوری داره در شهر داره شیوع پیدا میکنه. یه مرد واقعا ادما رو تا سرحد مرگ خورد. مثل یه حیوون وحشی شده بود که برای گوشت حرص میزنه. واقعا چندش آور بود. شایعاتی شنیدم که آدمای زیاید دارن ازا ین بیماری رنج میبرن با اینحال دلیل بیماری هنوز مشخص نیست. یعی اینم یه سر دیرگه در مورد این بیماری جدیده؟ حتما بررسی میکنم

راکن سیتی رو به خاطر بیماری آدم خوری تحت حکومت نظامی گذاشتن. با رسانه های خارج از شهر ارتباطم رو از دست دادم. ولی تسلیم نمیشم. به عنوان یه خبرنگار نمیتونم چشمامو ببیندم و برم. در مقابل مردم و حرفه ام مسئولیت دارم. فکر نمیکنم هنوز این بیماری در سطح ملی رخ داده باشه. مطمئنم این شهر کلید  ساخت و درمانش رو درخود داره. در حقیقت از این بابت مطمئنم. 

ارتش موانعی رو اطراف شهر قرار داده تا مردم نتون فرار کنن و بیماری پخش نشه . بیشتر شهروندا یا مردن یا آلوده شدن. موافقم که کارخوبی کردن که شهر رو مسدود کردن ولی دلم برای خودم میسوره. اگه آلوده باشم یا خورده بشم فرقی نمیکنه ، سرنوشت من مشخصه تمام چیزی که برام باقی مونده خبرنگاریمه . تا وقتی که راز این بیماری اسرار آمیز رو حل نکنم  تسلیم نمیشم.  تا الان فهمیدم که این بیماری از طریق هوا پخش نمیشه. باید راه انتقال دیگه ای داشته باشه.

BaziTarsnak.ir

Resident Evil -Files

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

گزارش مکانیک

میدونم کوین که به خاطر کار جدیدت استرس داری برایه مین میخوام بهت یاد بدم چی کار کنی که خودتو واگنات حالتون خوب باشه. همونطور که میدونی این واگنا ساخت سال 1969 ان و از اروپا وارد شدن. گاهی یکم لنگ میزنن ولی هنوزم کار میکنن چون ساختار ساده ای دارن وخیلی قوی وسرسختن. همیشه میشه روشون حساب کرد اگه روز بدی داشته باشن وبهشون فشار ا ومده باشه ، لازمه دقیق وارسیشون کنی. تا ببینی مدارشون مشکلی نداشته باشه. وقتی بفهمی چیشون خرابه درست کردنش ساده اس. مطمئنم اگه هر روز سیستمو چک کنی همیچین مشکلی برات پیش نیاد. این واگنای قدیمی اگه بهشون رسیدگی نشه حتما خراب میشن. اگه لازمه چیزی رو عوض کنی با یه چیز مناسب عوضشون کن. منظورم از مناسب اینه که اگه نیمتونی اصلیشو پیدا کنی بهتره چیزی رو پیدا کنی که خوب کار کنه. حتی برای روغنشون باید سعی کنی روغن خوبی رو براشون فراهم کنی.

فراموش نکن کوین آدما به هم خیانت میکنن ولی ماشینا به آدم خیانت نمیکنن

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

یادداشت مدیر

قبل از اینکه کار جدیدت رو شروع کنی اجازه بده چند تا توصیه بهت بکنم. بعضی ازد اروهای انبار ناپایدارن و با تغییر دما یا رطوبت خراب میشن. برای همین باید همیشه حواست باشه که دمای انبار رو ثابت نگه داری.اید شخصا چکش کنی. با اینکه کامپیوتر هر ساعت خودش چک میکنه دستگاه بی نقص نیست. یادت نره ماشین ها فقط یه ابزارن که توسط افراد استفاده میشن.

باید تمام اشخاصی که وارد یا خارج انبار میشن رو بررسی کنی. داروهای خیلی خطرناکی اونجا انبار شدن. اگه یکیشون گم بشه تو دردسر بزرگی میافتی. در انبار همیشه قفله ولی وقتی میذاری افراد وارد بشن باید اسمشون یادداشت کنی.و از همه مهمتر اگه چیز مشکوکی دیدی سریعا به رئیس خبر بدی 

اگه پسورد در رو فارموش میکنی یادت بیاد که این پسوردیه که همه باهاش آشنائن. یادت باشه وقتی جنس جدید بیاد ، پسورد خود به خود آبدیت میشه.همیشه میتونی پسورد رو از ترمینال کامپیوتر نگاه کنی

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

فکس کاری

داروی مایع به نام VT-j98 برای ویروس های دسته NE-T مناسب است. براهمین لازم است که تعداد بیشتری سفارش دهیم. 

U.E آزمایشگاه ششم

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

خاطرات داریو

کاری از دستم بر نمیاد تا بفهمم کسی هیوقت این نوشته ها رو میخونه یا نه. ولی حداقل نوشتنشون باعث میشه عقلمو از دست ندم.

بعد از اینکه غذای اون هیولاهای بیمرگ شدم GI هایی که موجب مسدود شدن شهر شدن ، در قبال پیدا کردن جسد من فقط میخندن؟پس اینجوری قراره تموم بشه؟ نمیخوام بمیرم... هنوز آماده نیستم

زنم دخترم مادرم همه خانواده ام کشته شدن. ولی دیگه مهم نیستن. در حال حاضر زندگی من مهمترین چیزه. موضوع اصلی اینه

هرگز فکر نمیکردم آخر عاقبتم این بشه. کلی کاردارم که باید انجام بدم. جز این بخشی که فروشنده شدم باید سعی میکردم داستان نویس بشم. این همه چیزی بود که همیشه میخواستم. ولی مادرم همیشه میگفت راه زیادی جلو روته

چرا اصلا به حرفش گوش دادم؟ 

ولی به نظر یماد این پیان داریو روسو بزرگ باشه. 

بزرگترین نولیستی که پیش از اینکه به موفقیت برسه از بین رفت...

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

دستورالعمل ماموریت

پایین شهر را از عوامل آلودگی پاکسازی کرده و افراد باقی مانده را به سمت برج ساعت ببرید. در میان شهروندان الویت با کارمندان آمبرلا میباشد. فراموش نکنید که هشیار باشید. زیرا عفونت بسیار سریع گسترش یافته و ناگهانی خود را نشان خواهد دارد. 

پروسه خارج سازی

1- هنگامی که ماموریت کامل شد یا به طور کلی راهی برای ادامه آن نبود به سرعت خارج شوید.

2- هلیکوپتری برای اینکار مهیا کردیم که در حیاط مقابل برج ساعت قرار دارد

3- زمانی که برای خروج آماده بودید زنگ برج ساعت را به صدا در بیاورید تا هلیکوپتر را از وضعیت خود آگاه کنید.

لینک به ارسال

دفتر یادداشت جیبی مامور

فقط سهس اعته که ماموریت شروع شده ولی از کل تیم من وکمبل موندیم. تعداد زامبی ها خیلی بیش از اونه که ما انتظار داشتیم.هیچ امیدی برای اینشهر باقی نمونده. به ما آنتی ویروس تزریق کردن، ولی مطمئنم نیستم کار کنه. اصلا نمیدونم زنده میمونم یا نه...

موفق شدیم خودمونو به برج ساعت برسونیم. ما سلاح های یه سری از افراد زخمی رو از دستشون در آوردیم وبه از آدمای عادی به عنوان پوشش استفاده کردیم. هدفمون این بود که زنده از این میدنون جنگ بیرون بریم. ولی من اصلا از اینکار لذت نبردم. با این وجود یه دختر قبل از من به برج رسیده بود . یکی از باز مانده هاست. خیلی شبیه خواهرم قبل از مرگشه 

28 سپتامبر

دلم میخواست هرچه سریعتر از اینجا بریم ولی دخرت نمیخواست. پدرش مصرانه میگفت که از شهری که مدفن زن عزیزشه  دل نمیکنه . دلم میخواست دختره رو نجات بدم، ولی کمبل گفت: " مهم زندگی خودمونه" منم قبلا این حس رو داشتم ولی الان...

برج ساعت جای خطرناکی شده و من دلم نمیخواد اشتباه دیگه ای انجام بدم...

یادداشت دکتر

10 سپتامبر

در ابتدا یان بیمراان از قانقاریا وفساد خونشان رنج میبرند. کم کم عقلشان رو به زوال میرود. در انتها چیزی از عقلشان باقی نمیماند. بعد از این مرحله حتی کشتن بی درد آنها هم بی فایده است. هرچه نباشد آنها پیشتر مرده اند . این بیماری شبیه هیچ بیماری که من پیشتر دیدم نیست. زمانی که عقلشان را از دست میدهند تبدیل به هیولاهای به خون تشنه ای میشوند که مانند حیوانات وحشی خونخوار رفتار میکنند.

18 سپتامبر

بیمار دیگری به بیمارستان مراجعه کرده است. علائمی که نشان میدهد مربوط به  علادم اولیه بیماریست. ولی... من تمام این چند روز را نخوابیدم. نمیخوام اجازه بدم که این بیماران به "زامبی " تبدیل شوند. من یه شهروند عادی نیستم، یک دکترم. حتی اگه بمیرم افراد درمانگاه راهری برای درمان پیدا خواهند کرد.

26 سپتامبر

بیشتر دکتر ها و خدمه را در درگیری با بیماران زامبی شده از دست دادیم.  دیگه امکان نداره بشه بیمارستان رو تحت شرایط خاص نگه داشت. منم دارم اون حس چندش ا<د و گرسنگی بیمارانم رو پیدا میکنم.

دیگر خیلی دیر شده است...

لینک به ارسال

دستورات برای ارشد ها

ملزومات مامورت: براوو 16

1-  اطلاعات مناسب از نمونه ارا به دست آورده ومحافظت کنید. داده های مبارزاتی را مشاهده وضبط کرده و به USCB ارسال کنید.

2-تمامی شواهد شامل محوطه دارویی که دارای اطلاعات روش درمان است را از بین ببرید.

3. از خوکچه های آزمایشگاهی برای نیل به مقصود ماموریت استفاده کنید.

پس از اتمام ماموریت منطقه را ترک کنید. به یاد داشته باشید نباید به هیچ کسی که ارشد نیست کمک کنید یا چیزی را با خود برگردانید که رد  آن را بشود تا منشا گرفت.

لینک به ارسال

یادداشت ارشد

توانایی تحمل نمونه های آزمایشگاهی در مقابل آلودگی بسیار خارق العاده است. حتی زمانی که به نقاط حیاتی آنها شلیک شود  میتونن به مدت چند روز بدون اینکه زخمشون درمان بشه زنده بمونن. با اینحال به دلیل شیوع ویروس سطح هوشی اونها در حد یک حشره پایین میاد. با اینکه بازگشت از مرگ به نظر چندش آوره، این ویروس هنوز به درد میخوره. اگر ویروس رو به POW ها تزریق کنیم و رهاشون کنیم ، اونا به واحد های خودشون بر میگردن وبعد به زامبی تبدیل میشن. اینکار در اینده برای ما فایده خواهد داشت.

در بعضی جاها به نظر میاد که ویروس موجبات جهش در حیوانات وگیاهان رو در پی داشته. ممکنه سخت باشه ولی برای تولید سلاح های زیستی نمونه خوبی هست. شنیدم یه جای یه تمساح غول پیکر هاست ولی من فقط با جونور عظیم جثه ای ای زیر زمین روبرو شدم که باری خودش میپرخید. اصلا دلم نخواد فکر کنم اون جونور از کدوم گوری ایجاد شده

با نمسیس روبرو شدم . اگه در موردش نمیدونستم تا الان آلوده شده بودم وبه یکی از اونا تبدیل میشدم. اگه هنوز داره دور شهر میچرخه هنوزماموریتش تموم نشده. افراد استارز سرسختن با توجه به اینکه تا الان زنده موندن. با اینحال تا ابد نمیتونن دووم بیارن...

لینک به ارسال

فکس به افراد HQ

توجه. پروژه شهر راکن کنسل شده است. مانور سیاسی ما برای تاخیر در برنامه آنها تاکنون بی نتیجه بوده است. تمامی ارشد ها هر چه سریعتر ا«جا را تکر کنند. ارتش آمریکا قصد دارد فردا اول صبح شهر را با خاک یکسان کند. شهر در طلوع فردا نابود خواهد شد

لینک به ارسال

یادداشت های مدیر

25 آوریل

امروز تولد سی سالگی منه امروز به این مجموعه فرستاده شدم. خیل خوشحام چون محیط کار با محیط دانشگاه زمین تا آسمون فرق میکنه 

14 می

سیستم دسترسی تموم شده. با استفاده از یه مدل گاز خاص میشه سلول های خوکچه هیا آزمایشگاهی رو جدا کرد. باید قبل از استفاده عملی از این سیستم امتحانش کنیم ، چون هنوز 100% پایدار نیست.

20 می

داشتم اتاق معاینه رو چک میکردم ، یه دفعه در بسته شد و من توی اتاق گیر کردم. یه ساعت نتونستم بیام بیرون. فکر کنم حتی اگه کارت هم داشته باشی وقتی داخل گیر کنی بی فایده باشه.

7 ژوئن

نمونه های آزمایشی  که قرار بود از شرشون خلاص شیم دارن زیاد میشن. سیستم درست کار نمیکنه .افراد آزمایشگاه حرفامو گوش نمیدن و اعصابم داره بهم میریزه

17 ژوئن

نمیتونیم از شر همه جسد ها خلاص شیم و کیفیت داروی مایع هم خوب نیست...

20ژوئن

با اینکه کارکرد سیستم بدتر شده تعداد جسدایی که باید از شرشون خلاص بشیم تغییری نکرده. درجه آلودگی زیاد شده و آنتی بادی هایی که داریم استفاده میکنیم با ویروس جدید جور در نمیاد. بعضی از کارمندا این ویروسو گرفتن. من به کارم ادامه میدم ولی همیشه سلاحمو همرام نگه میارم. باید یادم باشه یه گلوله هم برایخ ودم نگه دارم. نمیخوام اینجا بمیرم. قسم میخورم اگه بخوام درد این مرگ رو  تصور کنم عقلمو از دست بدم...

لینک به ارسال

دستور العمل ایمنی

امنیت محوطه

با توجه به اینکه محوطه ، سازماین است که تحت پوشش کارخانه است، شهروندان ممکن است گاه بیگاه وارد شوند. اگر چنین چیزی رخ داد در شلیک کردن به آ«ها درنگ نکنید. اگر تسلیم شدند آنها را بازداشت کرده و به آزمایشگاه بفرستید تا به عنوان نمونه آزمایشگاهی استفاده شوند. به شما برای اینکار پاداش داده خواهد شد.

کاکرد وسیله

تمام این محوطه توسط کنترل اپیدمی خودکار کنترل میشود. زمانی که آلودگی در اتاق آزمایش یا استخر شناسایی شود محوطه به طور اتوماتیک برای پاکسازی قفل خواهد شد. باید ازد ستور العمل برای باز کردن آن استفاده کنید. اگر آلودگی بیش از حد باشد تام سیستم خود به خود قفل خواهد شد . سپس شما باید در محوطه باقی مانده و منتظر دستورات بعدی باشید. کسانی که بدون اجازه محوطه را ترک کنند با عواقب وخیمی روبرو خواهند شد.

لینک به ارسال

فایل طبقه بندی شده 

به نظر من خیلی زوده که ازش استافده کنیم. "شمشیر پاراسلسوس" واقعا ترسناکه. با اینحال با توجه به ویروس جی ک هآمبلرا ساخته کمک بزگری برامون خواهد بود

نیروی "اشعه " واقعا جدیه ولی لطفا یادتون باشه چندین مشکل هنوز داره. 

بخش تکنولوژی . سرگرد فرانکین هارت

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری