رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیزم./

منم قدیرهستم همون Ghadir33 سایت RE

33 سالمه الانم نمایندگی بیمه ایران دارم//و از اینکه دوباره یجا شدیم خوشحالم مرسی از همه

:2764:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اوا سلام :DD:

اوخی خیلی وقته جز گیمفا تو هیچ انجمنی فعالیت نداشتم دلم برای پلاس بودن تو انجمن ها تنگیده :DD:

خب کسی هست که منو شناسایی نکرده باشه ؟؟ :DD:

بزارین این طوری بگم ... من همون Alex Wesker عسل ترین کاربر انجمن شیطان مقیم ( :DD: ) سردبیر سابقش ، عضو پریمیومش و همچنین عضو آکادمی و تحریریه ی گیمفا هستم :DD: تو انجمن های موقت بازی ترسناک هم سابقه ی تحریریه بودن داشتم  :DD:مهارت هام تو ترجمه ، انیمیشن سازی ، ویرایش بازی ها ، داستان نویسی ، طراحی با نرم افزار ( چه فقط Line art چه Pixel art چه طرح رنگ شده )

عاشق خوندن کمیک و رمانم. بیشتر از همه هم فن فیکشن های انگلیسی دوست دارم. گیم های زیادی رو تجربه کردم اما می میرم برای Resident Evil و Final Fantasy :DD:

رزیدنت مورد علاقه ام کد ورونیکاست و فاینال فانتزی مورد علاقه ام سیزده دو ( XIII-2 )

کرکتر های رزیدنت مورد علاقه ام کلر ردفیلد ، الکس وسکر ، استیو برنساید ، کریس ردفیلد ، البرت وسکر و اشفورد ها هستن

کرکتر های فاینال فانتزی مورد علاقه ام هم تیفا لاکهارت ، کلود استرایف ، سراه فرن ، اربا دیا وانیل ، نول کریس ، ایریس آمیسیتیا و شاهزاده نوکتیس هستن

لینک به ارسال

سلام ... میلاد هستم 17 ساله ساکن آبادان ...

طراح و ادیتور... همچنین مدیر رسانه مستقل گیم سریس هستم ...از آشنایی با این انجمن هم بسیار خشنودم...

به امید اینکه بتونیم با کمک هم انجمن رو ببریم بالا...

لینک به ارسال

رضا، 18، تهران بعضیا هم ابی صدام میکنن هر جور خودتون راحت ترید
به نظر خودم که یه گیمر حرفه ایی هستم البته در مقابل دوستان عزیز تو این سایت قطعا کم میارم
همه چی بازی کردم تا الان ولی خب یه ارادت خاص و دیگه ایی به بازی resident evil دارم
از اولین بازی های دوران بچگی من resident evil بوده و باهاش بزرگ شدم شاید دلیلش این باشه
هدفمم از عضو شدن این جا کمک به جامعه ی گیمری هست

لینک به ارسال

محمد هستم 18 ساله و از تهران 

یکی از دوستای خوبم این انجمن رو بهم معرفی کرد منم عضو شدم و امیدوارم عضو مفیدی باشم .

اهل فیلم های ترسناک و درام هستم و موسیقی ی متال و راک و رپ  و ... خلاصه همه نوع گوش میدم گرچه ربطی نداره ولی کلی خواستم بگم .
بازی اویل هم با 4 شروع کردم یکی از دوستام بهم معرفی کرد و از اون به بعد طرفدار سرسختش شدم . بازی های دیگه هم کال ، اساسین ، جی تی ای ، فاینال و چندتا دیگه که یادم نیست .

و همین دیگه فعلا فکر کنم کافی باشه .

لینک به ارسال

سلام دوستان من به رسم سایت قبلی اسممو B.S.A.A گذاشتم کس خاصی نبودم جز کاربر فعال

هنوزم عاشق تفنگ و جنگ افزارم

تو سایت قبلی با جیل جونمو کریس 7 یه اکیپ بودیم.تایپیک های زیادی زدم اونجا تو دوتا مسابقه هم شرکت کردم ولی چیزی نبردم

جزو بازی ترسناک هم بودم به عنوان نمسیس ناظر شده بودم

چند وقتی بود می خواستم بیام سایت ولی نمی شد.تا ادرس سایت جدیدو تو اپارات پیدا کردم الان چند روز عضو اینجا شدم

جدیدنم بتلفیلد 4 و تام کلنسی رینبوو سیکس سایج انلاین می زنم.هرکی PS4 داره می تونه منو بااسم PEDRAMADIBAN پیدا کنه خوشحال می شم باهم بازی کنیم.

اقا پدرام تبریک بازم سایت خوبی ساختید امیدوارم در کنار هم باز یه مرجع فارسی بزرگی باهم بسازیم

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

عرفان هستم

20 سالمه ساکنه کرج (البته به تازگی :D)

توی انجمن RE هم با همین یوزر عضو بودم تعدادی از دوستان میشناسن منو :D

ارزوی موفقیت برای همه ی دوستان :4xvim2p:

لینک به ارسال

سلام :)

تو سایت RE نام کاربریم D.S.O Agent بود که بعد به Leon S,Kennedy تغییرش دادم.یه مدتی هم تو تحریریه بودم

البته دوسه سال پیش :D:

بهرحال خوشحالم دوباره میبینم خیلی از بچه هارو:DD:

لینک به ارسال

به سلام به همگی.

من مینا فرحزادی هستم 17 ساله. 

به جز رزیدنت اویل اهل بازی ترسناک دیگه ای نیستم:-)

ممنون;-)

لینک به ارسال

سلام دوستان 

اسم من مهسا هست 

تو سایت قبلی RE بودم اما خیلی فعالیت نمیکردم !

سنم 24 هست عاشق بازی های ترسناک هستم 

مخصوصا Outlast 2 و RE ....

لینک به ارسال

سلام علیکم به همه دوستان

از همه دیر اومدم (هرچند عضو شده بودم) ولی خوب اومدم :NewPack_sorry:

اسمم سجاد متولد سال 1380 خوشبختم

امیدوارم این سایت هم مثل سایت شیطان مقیم پیشرفت کنه.

خوش باشید. :NewPack_wink1:

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید ... 

من امیر حسین ام 16 از کرج - تهران 

من رو همه با نام امیر گیمر میشناسن 

AMIR GAMER

من گیمر حرفه ای کرج ام - و تنها بازی مورد علاقه من اویل ویتین و رزیدنت اویل هست 

مهندس کامپیوتر هم هستم اگه  کسی سوال و مشکلی داشت پیام بده 

ممنونم از این سایت ، چونکه یه انجمن خوبی باز شده که من از اطلاعاتم رو در مورد بازی ها بگم .... مخصوصا اویل ویتین

لینک به ارسال

سلام ^-^

منم امیلی هستم!:2rqfst4:
مهسا اسممه 17 سالمه الان 9 ساله که گیمرم و بازی های مورد علاقم رزیدنت اویل ها و فارکرای و GRID 2 هستن! ژیمناستیک کارم و علاقه ی خاصی به بازی های ترسناک مثل اوت لست دارم

ادمین چنل رسمی ایداوانگم ! 
دوست دارم بیشتر با بچه ها آشنا شم صمیمی شیم تنکیو و بابای :NewPack_yes1:

لینک به ارسال

اسمم مهدی قبلا تو سابت انجمن شیطان مقیم منو داداشم عوض بودیم.داداشم رفت خدمت منم رفتم ماموریت وقتی بعد از مدتی برگشتم.دیدم سایت کلا نیست شوده که تمام دیگه 

تخصصم خربکاریه  :NewPack_t6033: نه اقا شخو کردم از دانشگاه افسری لیساس علو رایانه ای دارم.و از منی حرفه ای هم مدرک تعمیرات سخت افزاری و هم مدرک برنامه نویسی دارم.تازه مدرک تعمیرات موبایل هم دارم.دلتون بسوزه....ولی علاقه شخصیم شبکه نفوذ و امنیت شبکه اس.بازی های ویدیویی و حفاطت است..بر همین بد از دانشگاه شغل که دوست داشتم انتخاب کردم.

ما ده 70 دیا خیلی بدبختیم.کیا سر کلوب رفان کتک حسابی میل کرده .منظور من میفهمه تاز با جون دل می فهمه .ولی من پرو بودم حسابی کتک خوردم ولی اخر ps1 خریدن برای من.

من قبلا عضو سایت RE بودم کابر مخصوص بودم .همون پرنیوم یوزر

منم میگم هنوز  اویل های کلاسیک

سوال یا راهنمایی درباره بازی کنسول رایانه هرچی باشه در خدمتیم.

از اشنایی خوشبختم

امید وارم خوش باشیم.دیگه چیزی به عقلم نمیرسه.

ویرایش شده در توسط Cop.AlbertWesker
جا انداخت چند مطلب

لینک به ارسال

سلام عزیزان

منم ک دث جوکرم...

در خیلی سایت ها بودم

کاربر ویژه، منتقد،کاربرفعال،داستان نویس

من هم همیشه با دوتا نام کاربری ام

death , fated

خب همین دیگه!

آها اسمم مازیاره

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.