رفتن به مطلب
Mr.Benyamin

شخصیت های اصلی RESIDENT EVIL 3 NEMESIS

پست های پیشنهاد شده

 

پس از رویداد عمارت اسپنسر، بازماندگان استارز تلاش کردند تا گزارش‌های220px-Jill_Alternate_RE3.jpg.c97ac4ccc65784107b2548c29c2f58b1.jpgی را بر ضد شرکت آمبرلا


برسانند. اما همهٔ این تلاش‌ها بیهوده بود، شرکت پیش از این به رئیس ادارهٔ پلیس شهر راکون رشوه داده بود. درست زمانی که مردم از  رویدادهای پیش آمده پریشان بودند، آنها همچنان از شرکت امبرلا پشتیبانی می‌کردند. سرانجام نیز از ترس افشاگری‌های بعدی، برایان آبرونز گروه استارز را منحل اعلام و تشکیلاتی به نام سوات راکون را جایگزین آن کرد. کریس از اینکه نمی‌توانست کاری  انجام دهد، سخت در فشار بود. او مدرک روشنی بر ضد فعالیت‌های مخفی و غیرقانونی آمبرلا نداشت اما او برآن بود تا به هر شکل ممکن، آمبرلا را رسوا کند. جیل نیز تحت فشار بود تا او را از این کار بازدارد، اما کریس مصمم‌تر از همیشه بود.[۳][۴] کریس به  تنهایی کار وارسی و جمع‌آوری مدرک بر ضد آمبرلا را آغاز کرد. هیچ‌کس چیزی نمی‌گفت مگر جیل. زمانی که کریس موفق شد با جیل صحبت کند، از او خواست تا او را در فعالیت‌هایش همراهی کند. جیل مایل نبود که کریس به تنهایی این کار را انجام دهد؛ او همچنین از بری هم درخواست کرد تا به آنها کمک کند.[۴] کریس خیلی زود از رئیس  R.P.D خواست تا او را به اروپا بفرستد. این کار اشتباهی بود چون برایان آیرونز پیش از این از  آمبرلا حمایت می‌کرد. او به جیل و بری گفت که می‌خواهد به مقر اصلی آمبرلا در اروپا برود و فعالیت‌های تروریستی آنها را متوقف کند. جیل در شهر ماند و در حقیقت می‌خواست پیش از پیوستن به کریس مدارکی را بر ضد آمبرلا جمع‌آوری کند.
درادامه و پس از درگیری هانک با ویلیام برکین برای تصاحب ویروس جی رخدادهایی اتفاق افتاد که منجر به شیوع گسترده ویروس تی در سطح شهر راکون و درپی آن،  تبدیل شدن شهروندان به زامبی‌ها شد. اینک جیل باید به عنوان یکی از معدود بازماندگان سالم، تلاش کند تا خود را از این طغیان رهایی بخشیده و شهر را ترک کند. او در ادامه با کارلوس اولیویرا آشنا می‌شود. کارلوس در تیمی با نام U.B.C.S وارد شهر  راکون شدند تا از جانب آمبرلا شهروندان و دانشمندان سالم را که هنوز مبتلا به ویروس نگردیده‌اند را از شهر خارج کنند. جیل درابتدا این اهداف را باور نداشت و باور او براین بود که آمبرلا بانی اصلی این طغیان بود. اما طغیان شهر راکونف رخدادی بود که مورد خواست آمبرلا نبود و یک حادثه پیش‌بینی نشده سبب شد تا برکین، ویروس تی را در سیستم فاضلاب شهر وارد کرده و این طغیان را رقم زند. آمبرلا در ادامه با فرستادننمسیس به شهر راکون، قصد داشت تا اعضای باقی‌مانده گروه استارز را نابود و انتقام  رویداد عمارت اسپنسر را بگیرد. آن‌ها تنها کسانی بودند که از آزمایش‌های غیرقانونی آمبرلا آگاهی داشتند. نمسیس تا انتهای تلاش جیل برای خروج از شهر، او را تعقیب کرد و تمام تلاش خود را برای نابودی جیل به کار بست. اما جیل پیروز این نبرد بود. او سرانجام پس از نابود کردن نمسیس با کمک کارلوس اولیویرا و بری بارتون، شهر راکون  را پیش از انهدام، ترک گفتند.

 

180px-Carlos_Oliveira.jpg.be9d2dac87d1c4b26cb97ac64edd2a30.jpg

کارلوس اولیویرا (به انگلیسی: Carlos Oliveira)، یکی از اعضای رسته‌ی دلتا از U.B.C.S بود که توسط شرکت آمبرلادر جریان رویدادهای رزیدنت ایول ۳ به همرا سایر  هم‌تیمی‌هایش در شهر راکون مستقر شده بود. کارلوس در سال ۱۹۷۷ متولد شده بود. او پس از ورود به شهر با طغیان ویروس تی در شهر راکون روبه‌رو شد. اولیویرا پس از پیدا کردن یک سیستم رادیویی، با دفتر استارز تماس برقرار کرد و درخواست کمک کرد. تنها جیل ولنتاین در آنجا حضور داشت و این پیغام را شنید. در ادامه او با جیل ملاقات می‌کند که در تلاش برای فرار از شهر بود. با پیشبرد داستان، جیل توسط نمسیس زخمی شده و بی‌هوش می‌شود. کارلوس با پیدا کردن واکسن، از بیمارستان شهر راکون، جیل را نجات می‌دهد. آن‌دو در پایان، به کمک بری بارتون و توسط بالگرد، پیش از نابودی شهر راکون، از آنجا فرار می‌کنند. کار صداگذاری این شخصیت را، در رزیدنت ایول ۳۳، Vince Corazza و در بازی رزیدنت ایول: تاریخچه آمبرلا، Kim Strauss انجام دادند.

اودد فهر در دو فیلم سینمایی هالیوودی رزیدنت ایول: موعود و رزیدنت ایول: انقراضدر نقش کارلوس اولیویرا ظاهر شد. او در هر دو فیلم، به ویروس T مبتلا شد اما در فیلم  رزیدنت ایول: موعود توسط ضدویروس نجات یافت اما در فیلم بعدی (رزیدنت ایول: انقراض) پس از مبتلا شدن به ویروس تی، با از خود گذشتگی و پیش از تبدیل شدن به زامبی، خود را فدای تیمش کرد و کشته شد. مرگ کارلوس اولیویرا در فیلم سینمایی رزیدنت ایول، درحالی است که این شخصیت در بازی رزیدنت ایول همچنان

زنده‌است.

180px-MikhailV.jpg.456c66688b0ed9185859964546cf0fe0.jpg

ستوان میخائیل ویکتور (به انگلیسی: Mikhail Victor)، نام یکی از شخصیت‌های رستهٔ دلتای تیم U.B.C.S، مستقر در شهر راکون است که در رزیدنت ایول ۳ حضور دارد. او در سال ۱۹۵۳ متولد شده بود. در این بازی، میخائیل ویکتور پس از حملهٔ زامبی‌ها به شدت مجروح شده بود و در نیمکت یک ترن در حال استراحت بود. او پس از حملهٔ نمسیس به  ترن، با از خودگذشتگی، ضامن یک نارنجک را آزاد کرد. این کار او سبب شد تا دست نمسیس از جیل و کارلوس اولیویرا کوتاه مانده و خود نیز کشته شود. کار صداگذاری این شخصیت را Ben Campbell انجام داد.[۴]

رودریگو خوان راولویرایش

رودریگو خوان راول (به انگلیسی: Rodrigo Juan Raval)، نام فرماندهٔ تیم نیروهای امنیتی آمبرلا (Umbrella Security forces) در مقر این شرکت در پاریس بود. او شخصی است که در نهایت کلر ردفیلد را در مقر آمبرلا در پاریس دستگیر کرد. رودریگو در سال ۱۹۶۶ در یک روستای کوچک در جزیره‌ی راکفورت متولد شد. نام پدر و مادر او روبرت و  ماریا راول بود. پس از خریداری شدن جزیره توسط شرکت آمبرلا، روستا منهدم شد و روستاییان (از جمله رودریگو) به استخدام شرکت در آمدند. با ورود رودریگو به شرکت، او وارد بخش نیروهای امنیتی شرکت شد.

پس از آنکه رودریگو مورد گزش زامبی‌ها قرار گرفت، کلر ردفیلد را از زندان آزاد کرد. در ادامه او با کریس ردفیلد ملاقات می‌کند. کریس برای نجات خواهر خود به جزیره آمده  بود. رودریگو، که به شدت مجروح شده بود به کریس توضیح داد که کلر از راکفورت خارج شده‌است که در این هنگام توسط زالوی غول‌پیکری بلعیده می‌شود. کار صداگذاری این شخصیت را در بازی رزیدنت ایول کد: ورونیکا Martin Roach برعهده داشت.

180px-NicholaiRE3.jpg.5726392d891b0821ed9d11ed160ac45d.jpg


نیکولای گینووائف (به انگلیسی: Nicholai Ginovaef) و (بهروسی: Николай Зиновьев) ملقب به «گرگ نقره‌ای» نام یک مأمور بی‌باک از تیم U.B.C.S بود که در شهر راکونمستقر شده بود. نیکولای در سال ۱۹۶۳۳ متولد شد. او مسئول ارتباطی دستهٔ B از رستهٔ آلفا بود که به منظور مقابله با طغیان ویروس تی در شهر راکون و همچنین نجات بازماندگان و پژوهشگران شرکت آمبرلا در شهر مستقر شده بودند. او یکی از دشمنان بازی رزیدنت ایول ۳و یکی از شخصیت‌های منفی بازی رزیدنت ایول: شیوعاست. او همواره در جریان بازی رزیدنت ایول ۳۳ در حال خیانت به هم‌نوعان خود بود. سرنوششت او به شکل‌های گوناگونی رقم می‌خورد؛ گاه توسط نمسیس کشته می‌شود، توسط بالگرد سقوط می‌کند  و یا نجات می‌یابد اما به هرحال سرنوشت اصلی او این است که موفق می‌شود تا از شهر بگریزد. کار صداگذاری این شخصیت را Roger Honeywell انجام داد.

منبع : ویکی پدیا 

ویرایش شده توسط : Mr.Benyamin

ویرایش شده در توسط Mr.Benyamin

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
  • جدید...