رفتن به مطلب
ShinyMoon

معرفی Clancy Jarvis

پست های پیشنهاد شده

معرفی کلنسی جارویس

Cad%C3%A1ver_de_Clancy_Javis.jpg

نام به انگلیسی: Clancy Jarvis

نام به ژاپنی: クランシー・ジャービス

جنسیت: مرد

وضعیت: مرده

تاریخ مرگ:  ژوئن 2017

محل مرگ: لوئیزیانا- دالوی- املاک خانواده بیکر- Testing Area

ملیت: آمریکایی

شغل: فیلمبردار

اولین حضور: Resident Evil 7

صداگذار انگلیسی: Tony Vogel

صداگذار ژاپنی: Yu Seki

 


 

کلنسی جارویس فیلمبردار مستند سریالی اتفاقات ترسناک به نام تمساح های فاضلاب بود. او در ژوئن 2017 در خانه متروکه ای در دالوی گرفتار شد.

 

بیوگرافی

رسیدن به خانه متروکه ای در دالوی:

کلنسی پس از خروج فیلمبردار سابق این مجموعه اینترنتی، مسئولیت او را به عهده گرفت. در اولین تحقیقات ساخت به همراه تیم، تهیه کننده این سری یعنی آندره استریکلند خانه ای متروکه در لوئیزیانا را برای فیلمبرداری انتخاب کرد و کلنسی و مجری این طرح یعنی پیتر واکن را با خود برد.

آن سه در خانه متروک مشغول صحبت در مورد مجموعه بودند که پیتر متوجه ناپدید شدن آندره شد. کلنسی و پیت بی میل برای ادامه تحقیقات، به دنبال آندره در خانه رفتند. پیت اهرمی در بالای شومینه پیدا کرد که به گذرگاهی راه داشت و از آنجا صداهایی به گوش می رسید. آن دو به امید پیدا کردن آندره، وارد آنجا شدند.

نردبانی در آنجا بود و کلنسی از آن پایین رفت و با جسد آندره رو به رو شد. سپس جک بیکر به او حمله کرد و او بیهوش شد. وقتی به هوش آمد، خود را با روی یک صندلی و با دستان بسته دید. پیت نیز کنار او بود و چاقویی را پیدا کرد و سعی کرد تا دست کلنسی را باز کند اما پیش از اینکه موفق شود، زنی از پشت به او حمله کرد. آن زن سپس به کلنسی نزدیک شد و پای او را زخمی کرد. سپس زن شروع به  زدن ضربات چاقو به کلنسی کرد که پیش از اینکه بیشتر او را زخمی کند، پیت که مجروح بود، جلوی او را گرفت. زن به پیت حمله کرد و همه جا تاریک شد. کلنسی دیگر چیزی ندید. چند ثانیه بعد کلنسی سر بریده شده پیت که از تاریکی به سمتش قل میخورد، را دید. سپس کلنسی صدای نفس های زن را از پشت سر شنید تا اینکه زن به او رسید و صورتش را گرفت و با چاقویی او را تهدید کرد.

 

اتاق خواب:

در DLC اتاق خواب نشان می دهد که کلنسی در نهایت به اتاق خواب اصلی رسیده است، جایی که مارگارت و جک بیکر به او غذا می دادند و مشخص می شود که "دختر" آنها عاشق کلنسی شده است. کلنسی به راحتی خودش را باز می کند و دنبال راه فراری درون اتاق خواب و اتاق انبار که در مجاورت اتاق خواب بود، می گردد. در نهایت دریچه ای را زیر تخت خود می یابد. وقتی که او برای یافتن اشیاء سر و صدا می کرد، مجبور بود که به تخت برگردد و تمام وسایل را سر جای اولیه خود بگذارد تا مارگرات متوجه پوشش و راه فرار او نشود. مارگارت به او غذای بیشتری می داد اما کلنسی از وسایل و ظروف برای فرار خود استفاده می کرد.

با استفاده از حل پازلی در اتاق، او موفق به بدست آوردن کلید اتاق انبار شد اما در همین حین مارگارت رسید و کلنسی را روی تخت ندید. کلنسی به مارگارت حمله کرد و گلوی او را زخمی کرد. هرچند که این باعث مرگ او نشد ولی او را به شدت ناتوان کرد. سپس کلنسی دریچه را باز کرد و از آنجا گریخت اما همچنان صدای تهدید های مارگارت را می شنید.

 

کابوس:

در سناریوی کابوس، کلنسی در حالیکه جک او را طی فرار نافرجامش گرفته، به عنوان بازیکن قابل بازی باز می گردد. جک به او می گوید که "دوستانی" دارد که می خواهند با او ملاقات کنند. سپس او را مجبور به مبارزه با چند Molded و خود جک می کند. او باید با چند دشمن مبارزه و یا از دست آنها فرار کند و این روند تا ساعت 5 صبح ادامه داشت.

 

21:

کلنسی تلاش کرد تا بگریزد اما توسط لوکاس بیهوش شد. لوکاس، کلنسی را به همراه شخصی دیگر به نام هافمن به اتاقی برد. لوکاس آن دو را مجبور به بازی قمار مرگ و زندگی کرد. طوری که هرکسی عددی بالای 21 می آورد، می مرد. کلنسی برد و هافمن توسط دستگاه شکنجه لوکاس کشته شد. با این حال لوکاس دست از سر کلنسی بر نداشت و با اینکه هافمن مرده بود، برای شکنجه کلنسی، این بازی را ادامه داد. تا اینکه مشخص شد که هافمن نمرده است و نهایتا با اره لوکاس کشته شد و کلنسی خیال کرد که بالاخره همه چیز تمام شده است. در نهایت لوکاس گفت که میخواهد بازی دیگری کند.

 

"تولدت مبارک" و مرگ کلنسی:

لوکاس کلنسی را به یکی از اتاق های تله خود برد، در حالیکه دوربینی به او وصل کرده بود. بند دست و پای کلنسی را باز کرد و به او گفت که راه فراری از آن اتاق پیدا کند و راه فرار نیز گذاشتن شمعی روی کیک است. پس از چندین مرحله طاقت فرسا، نهایتا کلنسی موفق به گذاشتن شمع روی کیک شد. وقتی او شمع را روی کیک گذاشت، انفجاری صورت گرفت. کمی قبل تر، او برای به دست آوردن قطعه ای از پازل، در بشکه نفتی را باز کرد و نفت در تمام اتاق جاری شد. با شروع انفجار، در خروجی نیز بسته شد و به این ترتیب کلنسی سوخت و این سوختگی باعث مرگ وی شد.

در حالیکه چندین روزنامه خبر مفقود شدن تیم تمساح های فاضلاب را گزارش دادند، ون این گروه در بیرون خانه مانده بود. بروشوری درون این ون بود که چهره کلنسی را می توان در آن دید. در نهایت ایتان وینترز نوارهای ویدئویی را می یابد که کلنسی در آن ها حضور داشت و راهنمای او شد. ایتان نوار مرگ کلنسی را هم دید و این باعث نجات وی شد. چرا که لوکاس او را هم درون اتاق تولدت مبارک برد و با توجه از چیز هایی که از کلنسی یاد گرفت، توانست از تله لوکاس به سلامت عبور کند.

 

گیم پلی

کلنسی در تیزر بازی Resident Evil 7 به نام Beginning Hour قابل بازی است. همچنین او قابل بازی در نوار ویدئویی Derelict House Footage است و در inventory خود آیتمی ندارد و همچنین نمی تواند حرکت پوشش را انجام دهد.

 

او در دموی KITCHEN نیز بازیکن اصلی است.

 

در طول بازی ایتان نوار دیگری را به نام Happy Birthday می یابد که در آن نوار کلنسی کاراکتر قابل بازی است و میبینیم که لوکاس بیکر او را درون اتاقی زندانی می کند و دست و پایش را باز می کند. سپس به او می گوید شمع روشنی را روی کیک بگذارد. پس از گذراندن تمامی مراحل برای روشن کردن شمع و گذاشتن آن روی کیک، از درون بشکه نفت روی زمین می ریزد و اما کلنسی آن را نادیده می گیرد. پس از انفجار کلنسی روی زمین می افتد و انفجار باعث آتش گرفتن اتاق می شود. کلنسی در اینجا متوجه نفت می شود. اما او در اتاق به دام افتاده است. سپس تصمیم میگیرد، فلکه را باز کند تا آب باعث خاموش شدن آتش شود، اما فلکه می شکند و کلنسی در آتش می سوزد. بعد از خاموش شدن آتش، لوکاس بیکر وارد می شود و به کلنسی می گوید: "تولدت مبارک"

 

نکات دیگر

نام خانوادگی کلنسی در ترجمه به زبان انگلیسی، به اشتباه ترجمه شده است. طرز نوشتاری آن در زبان ژاپنی Jābisu (ジャービス) است که باید Jarvis ترجمه شود. هرچند Javis یک نام واقعی نیست.

 

اطلاعات مرگ کلنسی متناقض است. بنا بر نوار در دی ال سی 21 مرگ او در سوم ژوئن رخ داده است. می توان اینطور استنباط کرد که Derelict House Footage در 1 ژوئن ضبط شد که آندره در آن تاریخ کشته شد و کمی بعد پیت توسط میا کشته شد و کلنسی به دست لوکاس افتاد. بلافاصله بعد دی ال سی 21 رخ داد و به دنبال آن Happy Birthday و مرگ کلنسی که 3 ژوئن اتفاق افتاد. با این حال روزنامه ای که در اتاق نشیمن خانه بیکرز دیده می شود، اینطور بیان می کند که "مقامات دولتی درخواست کمک برای یافتن سه مرد که در طول سفر خود به لوئیزیانا از نیو اورلینز بودند که برای آخرین بار در نهم این ماه یعنی ژوئن دیده شدند" و سپس کلنسی، پیت و آندره وارد خانه بیکر شدند و آندره و پیت همان روز کشته و کلنسی دو روز بعد کشته شد. (البته اگر دو روز ضبط فیلم توسط دوربین صحیح باشد.) البته این می تواند به این معنا نیز باشد که مقامات محلی در نهم متوجه مفقودی تیم تمساح های فاضلاب یعنی آندره، پیت و کلنسی شده باشند و تاریخ مرگ پیت و آندره 1 ژوئن و تاریخ مرگ کلنسی دو روز بعد یعنی سوم ژوئن باشد.

 

تصاویر

 

photo_2017_04_05_15_35_41.jpg

جسد آندره روی کلنسی می افتد.

 

photo_2017_04_05_15_35_48.jpg

چهره کلنسی

 

photo_2017_04_05_15_35_56.jpg

زمانی که پیت می خواهد دست کلنسی را باز کند.

 


 

WIKIA

BaZITaRsNaK.IR

  • خوشم اومد 2

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×