رفتن به مطلب
ShinyMoon

معرفی David Anderson

پست های پیشنهاد شده

معرفی دیوید اندرسون

PolicemanguyRE7.png

نام به انگلیسی: David Anderson

جنسیت: مرد

وضعیت: مرده

تاریخ مرگ: 19 جولای 2017

نژاد: آفریقایی

ملیت: آمریکایی

شغل: معاون کلانتر

اولین حضور: Resident Evil 7

مدل: Pierre Dager

 


 

دیوید اندرسون مامور اجرای قانون در ایالت لوئیزیانا بود. او به نمایندگی اداره پلیس به ناحیه دالوی فرستاده شد.

 

بیوگرافی

در سال 2017 اندرسون برای بررسی گزارشات مبنی بر مفقود شدن یک سری افراد، به گشت زنی در ناحیه ای اطراف رودخانه فرستاده شد. وقتی به خانه متروکه واقع در دالوی رسید، با ایتان وینترز ملاقات کرد و ایتان به او هشدار داد که بلافاصله آنجا را ترک کند. اندرسون هشدار او را جدی نگرفت و بر اینکه ایتان توضیح دهد آنجا چه خبر است، پافشاری کرد و داستان ایتان مبنی بر حضور چند قاتل سریالی که قصد جان او را هم کرده بودند، باور نکرد. اندرسون از ایتان خواست تا به گاراژ رفته تا آنجا با هم رو در رو صحبت کنند. ایتان درخواست او را قبول کرد اما از او تقاضا کرد تا سلاحش را به ایتان بدهد تا از خودش دفاع کند. اندرسون تقاضای ایتان را رد کرد و از دادن سلاح کمری خود به او خودداری کرد و تنها یک چاقوی جیبی به او داد.

 

پس از ملاقات با ایتان در گاراژ، به جای قبول درخواست ایتان برای فرار از خانه، شروع به پرسیدن سوال هایی از او کرد. اندرسون میخواست بداند که چرا ایتان نیمه شب در خانه ای است که مال او نیست. او هنوز به ایتان مشکوک بود. وقتی ایتان سعی کرد تا به او توضیح دهد، در گاراژ که اندرسون از آن وارد شده بود، شروه به بسته شدن کرد. اندرسون دستپاچه شد و از آنجایی که فکر می کرد، این یک تله است، از ایتان خواست تا در را باز کند. او متوجه نشد که جک بیکر از پشت وارد شد. جک از پشت بیلی را به سر اندرسون زد، طوری که نیمی از سرش قطع شد و درجا مرد.

 

جلوتر ایتان جسد اندرسون را در اتاق تشریح واقع در زیرزمین یافت که بر قلابی آویزان بود و قارچی سیاه روی او را کمی پوشانده بود و احتمالا در حال تبدیل به یک Molded بود. ایتان داشت مخفیانه نگاه می کرد که جک گفت جسد برای مراقبت از ایتان به او کمک خواهد کرد.

 

چند ساعت بعد، لوکاس باقی مانده سر اندرسون را برداشت و داخل یخچال کاروان بیرون خانه گذاشت تا به ایتان پیامی بدهد. پشت سر جسد، نوشته ای بود مبنی بر اینکه ایتان به اتاق تشریح واقع در زیرزمین باز گردد. در آنجا لوکاس کلیدی را داخل بدن اندرسون گذاشته بود و او ایتان را تشویق کرد تا دستش را از گردن اندرسون داخل برده و از حلق او کلید را بردارد.

 

نکات دیگر

نام کامل اندرسون تنها در معرفی پایانی می آید و در طول بازی ما او را با شغلش می شناسیم.

 

از صحبت های لوکاس مشخص می شود که اندرسون بارها مزاحم خانواده بیکر می شود. جایی که لوکاس بر سر میز شام می گوید: " لعنت بهش. شرط میبندم باز اون پلیسست."

 

در نسخه ژاپنی با توجه به سانسور سرِ اندرسون، دیگر در بررسی یخچال سر او را نمی بینیم. بلکه جای سر اندرسون، تصویری از او با یک ضربدر قرمز بر روی آن در داخل یخچال است. علاوه بر این ایتان کلیدِ نشان مار را به راحتی و در کنار جسد می یابد، به جای اینکه دست خود را با زجر داخل جسد کرده و آن را بیرون بیاورد.

 


 

WIKIA

BaZITaRsNaK.IR

  • خوشم اومد 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×