رفتن به مطلب

سناریو فارسی Resident Evil 6 - Ada Wong

• وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil - Remake

داستان از هلیکوپتری شروع میشود که بر فراز یک جنگل پرواز میکند
  • ادامه
    • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

دوست دارید در ریمیک Resident Evil 2 از چه نوع دوربینی استفاده شود؟  

26 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. دوست دارید در ریمیک Resident Evil 2 از چه نوع دوربینی استفاده شود؟

• سوم شخص کلاسیک(ایزومتریک)
        8
      • سوم شخص مدرن(OTS یا روی شونه)
        10
      • هر دو دوربین به صورت اختیاری
        3
      • تلفیقی از دوربین کلاسیک و مدرن(مثل نسخه پروتوتایپ RE4 یا RE3.5)
        2
      • دوربین اول شخص
        3

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، Wolfwand Rubel گفته است :

من نمیدونم چرا حس میکنم این یارو از دوستای وسکر بوده. قیافه و سن سالش شبیه آدمایی تو همون زمنه است. در ضمن من بازم حس میکنم ایدا رو توی این داستان میبینم. نمیدونم چرا.

شاید بیشتر به خاطر اون صحنه بحث کریس ولیون همچین حسی دارم

بعید میدونم ایدا توی این انیمیشن باشه چون اگه بود تا الان باید یه چیزی در مورد میشنیدیم ولی شاید بهش در انیمیشن اشاره بشه !!!:NewPack_unknown:

هر چند که خیلیا دوس دارن که ایدا یا حداقل جیل توی این انیمیشن باشه.

من فکرمیکنم لیان در ابتدا نمیخواد به کریس کمک کنه.

• خوشم اومد 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
    به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
    در در 1395/10/22, 18:36:36، MohammaD گفته است :

اتفاقا تو بعضی از این ویدئوهایی که فن ها درباره تریلر جدید انیمیشن ساخته و نقدش کرده بودن یا واکنش نشون داده بودن، دیدم بعضی هاشون از این تئوری ها داده بودن و گلن رو با هانک مقایسه کرده بودن و طبق این عکس گفته بودن شاید خودش باشه. :D:

HUNKGLEN.jpg  

اون عکس سمت راست فکر کنم هانک از اوتبریک 2 باشه و تنها بازی که بدون ماسک نشونش میده، منتها چون خودم سری اوتبریک رو بازی نکردم مطمئن نیستم. :D:

به شخصه فکر نمیکنم اینطور باشه و در کل با عقل جور در نمیاد. با چیزی که از تریلر دیدیم اصلا به تیپ کاری و شخصیتی هانک نمیخوره که بخواد یدفعه شخصیتش 180 درجه تغییر کنه و از یه مامور مخفی و کارکشته تبدیل بشه به یه دانشمند دیوونه و ویلین تمام عیار. :D: ضمن اینکه اصلا هانک دانشمند نبود. 

ولی در کل بنظرم هانک شخصیت جالبی بود و پتانسیلیش مثل شخصیت های منفی مثل نیکولای و کارلوس به هدر رفت.(البته میدونم کارلوس واقعا شخصیت منفی نبود و اگر هم برگرده قطعا یکی از پروتاگونیست های بازی هست.)

راستی این عکس هم باحاله lol :D:

VENDETTA.jpg   

با اینکه احتمالا تصادفی هست، اما شباهت جالبی با هم دارند :D:

چه جالب. :D:

ولی همه ی حرفاتو درمورد هانک عینا قبول دارم واینکه هانک از طرفای سرگی ولادمیر بود و یه جورایی نقطه ی مقابل وسکر به شمار میرفت.ضمن اینکه من خودم به شخصه درمورد کارلوس خیلی افسوس میخورم. :D:

از طرفی این طرف هم مثل وسکر و ویلیام و حتی مثل فردریک ، یکی از محققین آمبرلا بوده و چیز جالبی که بعدا میفهمیم اینه که این گلدن از دانشمندان ترایسل هم بوده .پس باید آشنایی دیرینه ای باوسکر داشته باشه و شایدم از طرفای وسکر باشه چون توی تریلر هم میگفت که دوره ی ما از الان شروع میشه و من خواهان انتقامم. :D:

lol چه عکس جالبی. :D:

در در 1395/10/26, 04:49:36، Albert Wesker+ گفته است :

یه چیزی در مورد اویل دو ریمیک بگم دوست دارم که کلاسیک سوم شخص باشه دست نبرن توش خیلی بهتره خاطرات ما رو خراب میکنن.:)

آره مجتبی جان توی اول تاپیک درمورد این دوربینش خیلی بحث کردیم.

در در 1395/10/26, 09:14:32، Wolfwand Rubel گفته است :

من نمیدونم چرا حس میکنم این یارو از دوستای وسکر بوده. قیافه و سن سالش شبیه آدمایی تو همون زمنه است. در ضمن من بازم حس میکنم ایدا رو توی این داستان میبینم. نمیدونم چرا.

آره احتمالا لئون و کریس هنوز اون قضیه ی ایدا وانگ رو فراموش نکردند و از طرفی گفته شده که یه شخصیت آشنای دیگه هم توی انیمیشن هست که ازش رونمایی نشده.شاید ایدا باشه و شایدم یکی از افراد قدیمی.

• خوشم اومد 3

لینک به ارسال
    در در 1395/10/26, 09:44:32، Wolfwand Rubel گفته است :

کسی میدونه صداگذار کریس راجر اسمیت هست یا نه؟ صدای کریس به نظرم عوض شده بود...

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
    در 3 ساعت قبل، Antivirus HQ گفته است :

ولی همه ی حرفاتو درمورد هانک عینا قبول دارم واینکه هانک از طرفای سرگی ولادمیر بود و یه جورایی نقطه ی مقابل وسکر به شمار میرفت.ضمن اینکه من خودم به شخصه درمورد کارلوس خیلی افسوس میخورم. :D:

از طرفی این طرف هم مثل وسکر و ویلیام و حتی مثل فردریک ، یکی از محققین آمبرلا بوده و چیز جالبی که بعدا میفهمیم اینه که این گلدن از دانشمندان ترایسل هم بوده .پس باید آشنایی دیرینه ای باوسکر داشته باشه و شایدم از طرفای وسکر باشه چون توی تریلر هم میگفت که دوره ی ما از الان شروع میشه و من خواهان انتقامم. :D:

lol چه عکس جالبی. :D:

آره مجتبی جان توی اول تاپیک درمورد این دوربینش خیلی بحث کردیم.

آره احتمالا لئون و کریس هنوز اون قضیه ی ایدا وانگ رو فراموش نکردند و از طرفی گفته شده که یه شخصیت آشنای دیگه هم توی انیمیشن هست که ازش رونمایی نشده.شاید ایدا باشه و شایدم یکی از افراد قدیمی.

من دقیق نمیدونم اینا خواهان چه انتقامی هستن . همه میخوان انتقام بگیرن . نمیدونم اینا نمیتونن واقعا یک داستان خوب سوار کنن بدن به ملت ؟ بگو بشین مثل آدم بازی رو تموم کن . 

کمپانی نامش رو به رزیدنت اویل تغییر بده خیلی بهتره چونکه تنها بازی که داره بهش میرسه همینه . 

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

موضوع جالب در مورد انیمیشن اینه که کریس بازم توش حضور داره و لیون. توی 3 تا انمیشین اصلی لون تو هر سه تاش بوده کریس هم تو سه نسخه اصلی اخیر...

شایدم کاپکام خواسته خرابکاری توی اویل 6 رو ماسمالی کنه که لیون و کریس اسلحه هاشون سمت هم گرفتن. میخواد بگه ایندوتا فاز فکریشون یکی  نیست ( که خب واقعا هم نیست . کریس و لیون هیچ شباهتی به هم ندارن واقعا)

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

سلام 

بازی رزیدنت اویل امبرلا کرپس رو ریختم خیلی تند راه میره این باد 

ایا میشه درستش کرد ؟!......

لینک به ارسال
    در در 1395/10/26, 09:44:32، Wolfwand Rubel گفته است :

اره درسته، تقریبا میخوره هم سن وسکر باشه. همونطور که کای جان هم گفت از محقق های سابق ترایسل هم بوده و احتمالا با وسکر آشناه بوده و شاید میخواد راه اون رو ادامه بده و یا انتقام مرگش رو بگیره، مخصوصا اینکه پای کریس هم در وسطه. اما در کل بنظر خودم این دو تا ربطی به هم ندارن و احتمالا با یه موضوع جدید طرف هستیم. کسی چه میدونه. :D:

در مورد ایدا هم خودم خیلی دوست دارم توی انیمیشن باشه حتی در حد یه cameo یا حضور کوتاه، اما خوب همونطور که یکی از دوستان گفت احتمالش خیلی کمه،  چون ظاهرا اینبار تمرکز داستان روی کریس و ربکا هست. از طرفی فکر نکنم اون دعوای کریس و لیون دیگه ایندفعه ربطی به ایدا داشته باشه و شاید بیشتر مسئله کاری باشه تا شخصی. :D:

در 22 ساعت قبل، Antivirus HQ گفته است :

اره درسته. البته میدونی من هنوزم سر حرفم هستم و بنظرم اگر هانک روزی برگرده همچنان یه در نقش یه سرباز وفادار برای هر سازمانی هست که کار میکنه. البته بنظرم هانک نسبت به کارلوس و نیکولای شانس خیلی بهتری برای ورود دوباره به داستان داره. چون یه بار هم توی نسخه بتای رولیشنز میخواستن دوباره توی سری اصلی ازش استفاده کنند، ولی خب اون ایده حذف شد. البته هنوز میشه امیدوار بود و شاید در اینده ای نزدیک یه خبری از هانک شنیدیم. :D:(احتمالا میدونی منظورم چیه :D:)

در 19 ساعت قبل، C.Price گفته است :

کسی میدونه صداگذار کریس راجر اسمیت هست یا نه؟ صدای کریس به نظرم عوض شده بود...

چند تا پست قبل که یه عکس توئیت از راجر گذاشته بودم که اگر دقت میکردید خودش تایید کرده صدا پیشه کریس نیست. :D:

C.png

این هم یه توئیت دیگه برای محکم کاری اگر خواستید.:D:

C2.png  

• خوشم اومد 3

لینک به ارسال

خب در مورد RE7 یکی دو تا خبر یا موضوع جدید هست که گفتم اینجا بگم تا تاپیک اخبار، چون شاید زیاد مهم نباشند، اما به هر حال شاید برای بعضی ها جالب باشه. 

اول از همه اینکه رسما تایید شده embargo بازی صبح 23 ژانویه یعنی یه روز قبل از انتشار بازی برداشته میشه و نقدهای بازی منتشر میشن.

دوم اینکه با اینکه هنوز لیست صداپیشه های بازی رسما منتشر نشده(شاید بخاطر اینکه نمیخواستن چیزی رو اسپویل کنن با توجه به مارکتینگ بازی تا الان و یا شاید بخاطر اینکه از نظر تبلیغاتی کمکی به بازی نمیکرده چون بعیده مثل بازی های قبلی از صداپیشه های معروف و شناخته شده ای استفاده کرده باشن) اما لیست کسایی که از چهره اشون برای کرکترهای داخل بازی استفاده شده و یا به اصطلاح مدل چهره کرکترها هستن معلوم شده.

این لیست کرکترهایی هست که تا الان رسما رونمایی شدن. اونهایی که هنوز رونمایی نشدن رو بخاطر اسپویل شدن بازی نمیزارم.

Yaya Chamki - Ethan Winters

ETHAN.jpg

Savannah Daniels - Mia Winters

MIA.jpg

Gil Bird - Jack Baker

JACK.jpg

Teresa Harrow - Marguerite Baker

MARGURITE.jpg

Baptiste Parisi - Lucas Baker

LUCAS.jpg

Janna Tase - Grandma Baker

CAMILE.jpg

Andre - Andrey Surcek

ANDRE.jpg

Cop - Pierre Danger

COP.jpg

و موضوع اخر اینکه برای کسایی که علاقه دارن بدونن، خواننده اهنگ Go Tell Aunt Rhody که تم اصلی و اهنگ پس زمینه خیلی از تریلرهای بازی بوده، Jordan Reyne هست.

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
    در 2 ساعت قبل، MohammaD گفته است :

خب در مورد RE7 یکی دو تا خبر یا موضوع جدید هست که گفتم اینجا بگم تا تاپیک اخبار، چون شاید زیاد مهم نباشند، اما به هر حال شاید برای بعضی ها جالب باشه. 

اول از همه اینکه رسما تایید شده embargo بازی صبح 23 ژانویه یعنی یه روز قبل از انتشار بازی برداشته میشه و نقدهای بازی منتشر میشن.

دوم اینکه با اینکه هنوز لیست صداپیشه های بازی رسما منتشر نشده(شاید بخاطر اینکه نمیخواستن چیزی رو اسپویل کنن با توجه به مارکتینگ بازی تا الان و یا شاید بخاطر اینکه از نظر تبلیغاتی کمکی به بازی نمیکرده چون بعیده مثل بازی های قبلی از صداپیشه های معروف و شناخته شده ای استفاده کرده باشن) اما لیست کسایی که از چهره اشون برای کرکترهای داخل بازی استفاده شده و یا به اصطلاح مدل چهره کرکترها هستن معلوم شده.

این لیست کرکترهایی هست که تا الان رسما رونمایی شدن. اونهایی که هنوز رونمایی نشدن رو بخاطر اسپویل شدن بازی نمیزارم.

Yaya Chamki - Ethan Winters

ETHAN.jpg

Savannah Daniels - Mia Winters

MIA.jpg

Gil Bird - Jack Baker

JACK.jpg

Teresa Harrow - Marguerite Baker

MARGURITE.jpg

Baptiste Parisi - Lucas Baker

LUCAS.jpg

Janna Tase - Grandma Baker

CAMILE.jpg

Andre - Andrey Surcek

ANDRE.jpg

Cop - Pierre Danger

COP.jpg

و موضوع اخر اینکه برای کسایی که علاقه دارن بدونن، خواننده اهنگ Go Tell Aunt Rhody که تم اصلی و اهنگ پس زمینه خیلی از تریلرهای بازی بوده، Jordan Reyne هست.

این جک چقدر شبیه فخیم زادست . این ماجرای dummy finger حل نشد ؟

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
    در ۱ ساعت قبل، AbbasMa گفته است :

این جک چقدر شبیه فخیم زادست . این ماجرای dummy finger حل نشد ؟

lol اره. عکس های باحالتر هم داره، مثل این یکی :D:

gilG9.jpg

اون معمای دامی فینگر که خیلی وقته حل شده عباس جان. با همون اپدیت دوم دمو حل شد. :D:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

اگه میخواین اویل7 اسپویل نشه پس این پست رو نخونین.

اویل 7 مثل رولیشن2 یه بد اندینگ داره یه گود اندینگ که در پایان خوب میا رو نجات میدید اما در هردو پایان خونه میترکه و این کریس ردفیلد هست که شما رو نجات میده اما با این حال کلا کمتر از 6ثانیه کریس رو نشون میده و کلا کریس یه دیالوگ داره.  قیافه کریس هم شبیه ب کد ورنیکا شده و شباهت زیادی ب اویل6 نداره(از نظر قیافه) نشون میده ک کریس از کلاهش رو در میاره و خودش رو ب ایتن معرفی میکنه. فیلمش هم فک کنم توی یوتویوب یا حتی آپارات باشه.نکته جالب برای من توی این ویدیو هلیکوپتر آمبرلا بود

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
    در 3 ساعت قبل، C.Price گفته است :

اگه میخواین اویل7 اسپویل نشه پس این پست رو نخونین.

اویل 7 مثل رولیشن2 یه بد اندینگ داره یه گود اندینگ که در پایان خوب میا رو نجات میدید اما در هردو پایان خونه میترکه و این کریس ردفیلد هست که شما رو نجات میده اما با این حال کلا کمتر از 6ثانیه کریس رو نشون میده و کلا کریس یه دیالوگ داره.  قیافه کریس هم شبیه ب کد ورنیکا شده و شباهت زیادی ب اویل6 نداره(از نظر قیافه) نشون میده ک کریس از کلاهش رو در میاره و خودش رو ب ایتن معرفی میکنه. فیلمش هم فک کنم توی یوتویوب یا حتی آپارات باشه.نکته جالب برای من توی این ویدیو هلیکوپتر آمبرلا بود

ویدیوش رو پیدا کردم اشتباهی اینجا گذاشتم::D:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

سلام.

هیچ دوربینی همه مزیت ها رو نداره.ولی من فکر میکنم برخلاف نظر بعضی دوستان دوربین متحرک

بهتره و  باعث از بین رفتن ترس نمیشه.درسته که باعث میشه بازیکن بیشتر به دو روبرش تسلط پیدا کنه

ولی اگر بازی دارای اتمسفر ترسناک و تاثیر گذار باشه با دوربین متحرک میشه بیشتر این اتمسفر محیط را

بررسی کرد و یجورایی توی اتمسفر محیط غرق شد.به نظر من در این مورد دوربین متحرک بهتره.البته اول شخص متحرک

نباید باشه.ولی سوم شخص متحرک به نظر من با مزیت هایی که اشاره کردم بهتره.البته سوم شخص ثابت

هم مزیت هایی داره که قبلا توسط دوستان اشاره شد.

ترس در رزیدنت ایول بیشتر بر محیط و اتمسفر و کمبود مهمات و فرار کردن از دشمن استواره .که من

فکر میکنم با دوربین متحرک هیچ یک از موارد فوق ضعیف نمیشن

ویرایش شده در توسط Rainy Girl
    • خوشم اومد 1

لینک به ارسال

- اسپویلر -

سلام دوستان

من RE7 رو تموم نکردم هنوز اما شنیدم شخصی با فامیلی Redfield توش حضور داره. بعضی ها می گن همون کریسه ( که به نظر من غیر ممکنه ) ، بعضی ها می گن هانکه ( که اینم به نظر من زیاد جالب نمی شه ) بعضی ها هم می گن فامیل ردفیلد هاست

کسی نظری در این مورد داره ؟؟ من هنوز تموم نکردم بازی رو و اطلاعاتم کامل نیست برای همین سعی می کنم نظر ندم

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

خب در ادامه پست قبلیم این هم یه عکس از بازیگرهایی که نقش کرکترهای پیت و کلنسی بازی کردند، هرچند فکر کنم قبلا توی عکس های مربوط به فتوگرامتری از بازی قیافه اشون مشخص شده بود اما بهرحال :D:

5893242a74347_PETECLANCY.jpg.3d2aff941d1b9b87f8e70e7ead201348.jpg

البته فکر نکنم قیافه کلنسی کلا توی بازی نشون داده بشه، حالا دوستانی که بازی کردند بهتر میدونن. :D:

• خوشم اومد 1
    • متشکرم 1

لینک به ارسال
    در 11 دقیقه قبل، MohammaD گفته است :

خب در ادامه پست قبلیم این هم یه عکس از بازیگرهایی که نقش کرکترهای پیت و کلنسی بازی کردند، هرچند فکر کنم قبلا توی عکس های مربوط به فتوگرامتری از بازی قیافه اشون مشخص شده بود اما بهرحال :D:

5893242a74347_PETECLANCY.jpg.3d2aff941d1b9b87f8e70e7ead201348.jpg

البته فکر نکنم قیافه کلنسی کلا توی بازی نشون داده بشه، حالا دوستانی که بازی کردند بهتر میدونن. :D:

جنازش دیده میشه. مرسی از عکس ...

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

خب همینطور که از انتشار و اومدن RE7 فاصله میگیریم، باید منتظر شنیدن خبرهای جدید از ریمیک RE2 باشیم. البته میدونم هنوز بازار بحث و گفتگو در مورد RE7 داغه  و کپکام هم ممکنه به غیر از DLC های بازی برنامه های دیگه ای برای بازی داشته باشه و برای فروش بیشتر بازی سعی میکنه هر چه بیشتر توجه گیمرها رو به سمت بازی جلب کنه و ممکنه به این زودی خبری از ریمیک نشه. اما خب ریمیک RE2 الان بیشتر از یک و سال نیم هست که به شکلی عجیب و نامحسوس (:D:) توی فیسبوک معرفی شده و هیچ خبری یا جزئیات جدید از بازی نیومده و طبیعتا باید ظرف چند ماه آینده منتظر اخبار جدیدی مثل اولین تیزر رسمی بازی باشیم. چون در حال حاظر به غیر از ریمیک RE2 هیچ بازی جدید دیگه ای برای سری در دست ساخت نیست و کپکام باید برنامه ویژه ای برای کمپین تبلیغاتی بازی در نظر داشته باشه. (البته مگر اینکه یه نسخه اسپین اف دیگه مثل رولیشنز 3 همین امسال معرفی و منتشر بشه، که بعید بنظر میرسه.)

فعلا برای کسایی که به شدت منتظر ریمیک RE2 هستن، این اسکرین شات رو ببینند تا برای بازی اصلی گرم بشید. :D:

1.png.a6c4f6421851ee7bd8545e022485f91d.png2.png.f8071e32afaefd45b3ecded24f9b4e16.png3.png.bac517e0526cd0885886c216bc3ead2e.png4.png.e1e4f461545745d0281ae1cb1438c158.png5.png.2f7b9842aeabdad1fe864c7096410950.png

قبل از اینکه سوال کنید باید بگم که نه، این عکس ها مربوط به ریمیک رسمی که کپکام داره میسازه نیست و بلکه پروژه ای هست که یکی از فن های سری داره روش کار میکنه. :D: همونطور که از کیفیت عکس ها هم پیداست این یه طرفدار معمولی نیست و یه آرتیست حرفه ای و طراح مدل های سه بعدی هم هست. اون داره با استفاده از موتور بازیسازی UE4 و یه سری ابزارهای دیگه مثل فتوشاپ، 3D Max و... روی این پروژ کار میکنه و گفته قصد داره همین قسمت کوچیک رو برای بزرگداشت RE2 و ریمیک بازی که در راهه به عنوان یه دموی قابل بازی در اینده منتشر کنه. البته ظاهرا اون توی ساخت RE: ORC هم نقش داشته و بعضی از مدل های سه بعدی بازی رو طراحی کرده. حالا نمیدونم دقیقا کجا کار میکرده اما ظاهرا کارمند استودیو سازنده بازی یعنی Slant Six بوده که الان خیلی وقته منحل و درش بسته شده. چون اگر کارمند کپکام بود قاعدتا این عکس ها رو منتشر نمیکرد.

بنظرم با این عکس ها به لحاظ جو و اتمسفر قشنگ هستن و طراحی خوبی دارند، ریمیک RE2 باید پا رو از این فراتر بزاره و مثل ریمیک نسخه اورجینال جرات پیدا کنه و خیلی از محیط های بازی رو از نو طراحی کنه و جزئیات خیلی بیشتری رو به محیط ها اضافه کنه ، در حالیکه اون شکل کلی لوکیشن ها رو حفظ کنه تا یه بازی متفاوت نسبت به نسخه اورجینال بنظر نرسه. دقیقا همین ویژگی ریمیک نسخه اول بود که همه رو به حیرت وا داشتو محو خودش کرد. شما عمارت اسپنسر توی نسخه اصلی RE1 و ریمیک رو با هم مقایسه کنید، کاملا متوجه این موضوع میشید.

به هر حال، بنظرم احتمالا مثل RE7 توی E3 امسال  شاهد اولین تریلر و معرفی رسمی بازی هستیم و بعد هم به فاصله چند ماه از اون اوایل سال میلادی اینده بازی منتشر میشه، که اتفاقا 21 ژانویه سال دیگه بیستمین سالگرد انتشار RE2 و بهترین زمان برای انتشار ریمیک هست. حالا باید صبر کنیم ببینیم چی پیش میاد. 

• خوشم اومد 3

لینک به ارسال

لینک دانلود دمویی که بالا در موردش صحبت کردم:

RE_Police_Station_by_CryingHorn.7z - Google Drive

من که خودم به شخصه نمیتونم دمو رو دانلود کنم چونکه متاسفانه فقط برای ویندوزهای 64 بیتی هست، اما کسایی که میتونن حتما تجربه کنند چونکه هم حس نوستالژی خوبی داره و هم ظاهرا حجم خیلی کمی داره و تقریبا 200 مگ هست، بر خلاف دمویی که یه نفر دیگه برای سالن اصلی عمارت اسپنسر ساخته بود و فک کنم بیشتر از 2 گیگ بود. پس قطعا ارزش امتحان کردن رو داره. :D:

این هم ادرس همون آرتیست و سازنده این دمو اگر احیانا کسی خواست بیشتر در موردش بدونه. 

https://www.facebook.com/CryingHornPage

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

هوووم :2lxwef8:
    حوصلم پوکیده /: 
    خب میدونید کپ کام داره کارو خراب میکنه!
    اما با اومدن شینجی پایان داستان اصلی توی یه نسخه ی دیگه حتمیه :D:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
    در 12 ساعت قبل، emily pop گفته است :

هوووم :2lxwef8:
    حوصلم پوکیده /: 
    خب میدونید کپ کام داره کارو خراب میکنه!
    اما با اومدن شینجی پایان داستان اصلی توی یه نسخه ی دیگه حتمیه :D:

اومدن شینجی میکامی که هنوز قطعی نی :NewPack_unknown:

داستان اصلی اویل خیلی وقت پیش با نابودی راکون تموم شده :D::D:

• خوشم اومد 1
    • ها ها 1

لینک به ارسال

دیدم این تاپیک خیلی وقته خوابیده

دوستان یه سوال در مورد 20 سال پیش دارم

این عکس رو ببینین:

sfsdfa.thumb.jpg.45c36af61cab36d1a66d49a39e1570b3.jpg

چنانچه پیر اویل بازان میدونن دست چپیه مال اویل 2 و دست راستی مال اویل 3 اس. توجه کنین توی هر دو مورد تابلوی مغازه Amisel دیده میشه.( هرچند رنگاش فرق میکنه)

ممکنه این دوتا لوکیشن یه جا باشن؟

برای اینکه یه هو نگین خیر توجهتونو به این دو صحنه جلب میکنم:

dsfads.png.7ccde5a9c08da7f849bf60f4e2d6e962.png

به اون کامیونه توجه کنین. 

و

fsdf.png.bdd00c1c3bc0c6dc2bf95fbfda3dab82.png

اگه کسی بیشتر میدونه به منم بگه.

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

دقیقا همون جاست.چند وقت پیش یه موضوعی خوندم در موردش.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
    در در 9/25/2017 در 00:38، Albert Wesker+ گفته است :

دقیقا همون جاست.چند وقت پیش یه موضوعی خوندم در موردش.

سلام جناب وسکر

ولی این ممکن نیست چون اویل 2 از نظر زمانی فردیا اویل 3 اتفاق می افته. این و برد که میبینیم این موضوعو نقض میکنن. اگه دسترسی دارین به اون چیز ی که نوشته بود به منم بگین. چون انگار جیل توی راکن خیلی تو شهر معطل شده:Nemesis:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

اول اویل دو شروع میشه بعد اویل ۳ هم به موازات اون شروع میشه بعداز پایان ماجرای اویل ۲ اویل ۳ هنوز ادامه داره بعد از چند ساعت از اویل ۲ به پایان میرسه.اینطوریه.داستانشون.به همین دلیل خیلی جاها با هم مشترک هستن.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
    در در 9/26/2017 در 03:45، Albert Wesker+ گفته است :

اول اویل دو شروع میشه بعد اویل ۳ هم به موازات اون شروع میشه بعداز پایان ماجرای اویل ۲ اویل ۳ هنوز ادامه داره بعد از چند ساعت از اویل ۲ به پایان میرسه.اینطوریه.داستانشون.به همین دلیل خیلی جاها با هم مشترک هستن.

توی اویل 3 جیل میگه: 28 سپتامبر روشنایی روز 

این دیگه تاریخی ترنی جمله اویله 

به این زیر نویس اویل 2 توجه کنین:

82.png.82ec3b8d99366fe9c19d8573ab5bfe96.png83.png.88f5be339f7a52580a5ba1d71b1613ca.png

بنابر این رسما اویل 2 داره توی 29 سپتامبر اتفاق می افته نه 28 ام. جیل روز 28 ام رو به عنوان شروع اویل 3 مطرح میکنه .

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری