رفتن به مطلب
ShinyMoon

معرفی کامل Ethan Winters

پست های پیشنهاد شده

معرفی ایتان وینترز

photo_2017_04_05_23_16_30.jpg

نام به انگلیسی: Ethan Winters

نام به ژاپنی: イーサン・ウィンターズ

جنسیت: مرد

وضعیت: زنده

نژاد: سفید پوست

ملیت: آمریکایی

اولین حضور: Resident Evil 7

صداگذار انگلیسی: Todd Soley

صداگذار ژاپنی: Hidenobu Kiuchi

مدل: Yaya Chamki

 


 

"میگن اگه دری بسته باشه، یکی دیگه باز میشه. خب، امشب یه در بسته بود. و چه شب طولانی ای هم بود ... نه فقط برای من. من و میا تنها قربانیای اینجا نبودیم. بیکر ها هم بودن. اینجوری که ... اون چیز، ایولین، اونا رو مجبور به انجام اون کارا می کرد. اما الان ایولین مرده. و این افراد اومدن تا کثافت کاریا رو جمع و جور کنن. من فقط با از دست دادن میا کنار اومده بودم و حالا اون برگشته و می خواد دوباره شروع کنه. همه چیو پشت سرمون بذاره. شاید اینجا جاییه که در بعدی باز میشه."

-ایتان وینترز

 

ایتان وینترز پروتوگونیست بازی Resident Evil 7: Biohazard است. او یک غیرنظامی است که در حادثه خانه متروکه دالوی گرفتار می شود.

 

بیوگرافی

به جز ازدواج ایتان به میا وینترز، اطلاعاتی در مورد زندگی او پیش از حوادث بازی وجود ندارد. البته با توجه به ظاهر او می توان حدس زد که او کارمند شرکتی بوده است. با توجه به گواهینامه رانندگی میا، این زوج در تگزاس زندگی می کردند. ایتان نوار پیام تصویری از میا در سال 2014 دریافت می کند که له او می گوید به زودی به خانه می آید. اما پس از آن او نه دیده شد و نه خبری از او شنیده شد. به طوری که ایتان به این باور رسید که او مرده است.

 

بررسی خانه مهمان:

در جولای 2017، ایمیلی از جانب میا به ایتان می رسد و میا از او می خواهد تا بیاید و او را از مزرعه بیکر واقع در دالویِ لوئیزیانا ببرد. ایتان به خانه متروکه دالوی سفر می کند تا میا را بیابد. غافل از اینکه ساکنان آنجا نیز در سال 2014 مفقود شده بودند.

وقتی ایتان نتوانست وارد عمارت اصلی شود، راه دیگری را در پیش می گیرد و وارد خانه مهمان می شود و در مسیر نشانه های نگران کننده ای را می بیند. پس از ورود به خانه مهمان، ایتان ویدئوی Derelict House Footage را پیدا و مشاهده می کند که در آن تیم تمساح های فاصلاب - فیلمبردار کلنسی جارویس، تهیه کننده آندره استریکلند و مجری پیتر واکن- برای تمرین اپیزود بعدی مجموعه به داخل خانه آمده بودند و در نهایت کلنسی جسد آندره را می یابد و خودش توسط خانواده بیکر ربوده می شود.

پس از اتمام ویدئو، ایتان از طریق نردبانی به زیرزمین می رود. در راه با جسد نیمه فاسد آندره که بر آب شناور می شود، رو به رو می گردد و در آخر میا را روی تختی درون یک سلول می یابد و او را آزاد می کند. وقتی او جریان ایمیل را به میا می گوید، میا گیج می شود و می گوید که او ایمیلی نفرستاده است. سپس هردوی آنها به فکر فرار از آنجا می افتند. میا به خاطر می آورد که خانواده بیکر از راهی برای او غذا می آوردند. ایتان به میا می گوید که به نظر مضطرب می آید. سپس اطراف را بررسی می کند. در اتاق مجاور دو عروسک می یابد. یکی شبیه به میا و دیگری عروسک یک دختر بچه. لحظه ای بعد شخصی (احتمالا جک) دیوار را خورد کرده و میا را با خود می برد. ایتان به دنبال آن دو به طبقه بالا می رود و تنها زنی مرموز به نام زوئی از طریق تلفن با او صحبت می کند و به او می گوید راه فرار اتاق زیر شیروانی است. درِ اتاق زیر شیروانی بسته است و میا به ایتان با یک چاقو حمله می کند و ایتان مجبور می شود از خود دفاع کند. میا، ایتان را به طرف دیگر دیوار می اندازد و ایتان در آنجا تبری بر می دارد و از آن برای شکست میا استفاده می کند و به نظر خودش او را می کشد. اما زمانی که تلاش می کند تا از خانه فرار کند، میا را می بیند که بار دیگر زنده شده و با یک اره برقی دست چپ او را قطع می کند. پیش از اینکه بتواند کار ایتان را تمام کند، برای مدت زمان کوتاهی کنترل خود را باز پس می گیرد و عقب می کشد. ایتان در طبقه بالا سلاحی می یابد و بعد از حمله مجدد میا به او شلیک می کند. در این لحظه جک بیکر از پشت مشتی به صورت او می زند، در حالی که عبارت "به خونواده خوش اومدی" را می گوید. سپس هر دوی آن ها را به سمت عمارت می برد.

 

فرار از عمارت:

وقتی ایتان نیمه هوشیار است، زوئی را می بیند که دست او را به حالت اول باز گردانده و به او می گوید "کار برای انجام دادن" دارد. او همچنین کدکسی روی مچ ایتان بست. کمی بعد ایتان به هوش می آید و خود را در اتاق ناهار خوری به همراه خانواده بیکر، جک، همسرش مارگارت، پسرش لوکاس و زن سالخورده آرامی که نام او مشخص نیست، می بیند که ضیافتی با اندام های بدن انسان راه انداخته بودند. جک به زور به ایتان غذا می دهد (یکی از راه هایی که خانواده بیکر با آن قربانیان را تبدیل به Molded می کردند.) که ایتان بالافاصله آن را تف می کند و این باعث می شود که مارگارت از کوره در رفته و به ایتان فحش دهد و پس از آن از اتاق خارج شود. سپس جک چاقو را بر می دارد و به ایتان آسیب می زند و این کار با آمدن مامور پلیس ادامه نمی یابد. وقتی جک و لوکاس برای رسیدگی به مامور پلیس آنجا را ترک می کنند، ایتان خود را آزاد کرده و سعی می کند راهی برای خروج از خانه بیابد. وقتی جک به اتاق ناهارخوری باز می گردد، ایتان را نمی بیند و به یافتن او می پردازد. بستگی به نوع بازی بازیکن، ممکن است جک ایتان را به اتاق ذخیره غذا پرت کرده و پایش را قطع کند و بطری کمک های اولیه را در طرف دیگر اتاق قرار دهد تا ایتان را در حالیکه سعی می کند، خودش را کشان کشان به بطری برساند و پایش را بار دیگر به تنش وصل کند، تماشا کند. ایتان راهی زیرزمینی می یابد و از طریق آن از دست جک می گریزد. در نهایت به رختشویی می رسد و بار دیگر زوئی با او تماس می گیرد. وقتی از رختشویی بیرون می رود، مامور پلیسی را در انتهای راهرو می بیند که به شیشه پنجره می کوبد و به او دستور می دهد تا به سمتش برود. ایتان با خاطری آسوده به او التماس می کند تا او را از خانه خارج کند اما مامور پلیس به جای اینکه به او کمک کند، به او مظنون شده و از او می خواهد تا به گاراژ رفته تا از او بازجویی کند. ایتان موافقت می کند اما از او تقاضا می کند تا سلاحش را به او دهد تا از خودش در مقابل بیکر ها دفاع کند. مامور پلیس ممانعت می کند اما چاقوی جیبی خود را به ایتان می دهد و بار دیگر از او می خواهد تا در گاراژ با او ملاقات کند. در آن لحظه جک هر دوی آنها را با بستن در گاراژ در تله می اندازد و سپس پلیس را با بیلی از پشت به قتل می رساند.  ایتان سلاح افسر کشته شده را بر میدارد و سعی می کند تا جک را بکشد ولی تنها می تواند او را کمی زخمی کند. او سوئیچ ماشین را روی میز در نزدیکی خود می یابد و ماشین را روشن می کند و چندین بار به جک می زند اما باز هم در کشتن او شکست می خورد. جک سقف ماشین را می کند و وارد آن می شود. سپس کنترل ماشین را به دست گرفته و ماشین را به سمت چندین تیر آهن می برد. به امید اینکه ایتان را بکشد. ایتان سرش را می قاپد و نجات می یابد. سپس از ماشین خارج می شود و ماشین منفجر می گردد. با اینکه جک توسط  تیر آهن ها به شدت آسیب دید و همچنین داخل انفجار ماشین نیز بود، اما به راحتی بهبود یافت و به تعقیب ایتان ادامه داد. در نهایت ایتان نردبانی می یابد و سعی می کند از آن بالا رفته و فرار کند اما جک سلاح او را می گیرد و به سر خودش شلیک می کند.

با باور اینکه جک مرده است، ایتان به دنبال راه فراری در عمارت می گردد. زوئی بار دیگر با او تماس می گیرد و می گوید که او، خانواده اش و میا توسط ویروسی آلوده شده اند و از ایتان می خواهد تا مواد لازم برای ساخت آن سرومی که او و میا را درمان کند، بیابد تا بتوانند از آنجا فرار کنند. او به ایتان می گوید وقتی تمام وسایل را به دست بیاورد، می تواند او را در کاروانش که در خارج عمارت است، ببیند.

در حالیکه ایتان در طبقه دوم در حال جست و جو بود، نوار ویدئویی از میا پیدا می کند. میا در آن ویدئو از ایتان بخاطر کارهایش عذرخواهی می کند و سپس این صحبت های میا با صدای مارگارت قطع می شود. پس از آن مارگارت به تعقیب میا پرداخته و او را می گیرد. کمی بعد جک در حمام برای ایتان کمین می کند و ایتان مجبور می شود به زیرزمین رفته و با تعداد زیادی Molded درگیر شود. پس از آن برای پیدا کردن آخرین تکه سرِ سگ که به آن برای فرار از عمارت نیاز داشت، به اتاق تشریح می رود. جک زودتر به نشانِ سرِ سگ می رسد و آن را از قلابی در اتاق کناری آویزان می کند تا تله ای برای ایتان باشد و کار او را تمام کند. ایتان نشان را برداشت و جک با ضربه ای او را به پایین پرت کرد و سپس دوئلی با اره برقی میان آن دو اتفاق افتاد. در این دوئل ایتان قسمت بالایی بدن جک را کاملا نابود کرد و نهایتا توانست او را یکبار برای همیشه از بین ببرد. ایتان به جک گفت "مرده بمون" و سپس با گذاشتن آخرین نشانِ سرِ سگ از عمارت گریخت.

 

ساخت سرم:

پس از فرار از عمارت، ایتان به کاروان زوئی در حیاط رفت. جایی که زوئی یکبار دیگر با او تماس گرفت. زوئی به ایتان گفت به خانه قدیمی برود اما سعی کند که از مادرِ او دوری کند. وقتی ایتان به خانه قدیمی رفت، با گروهی از حشرات آلوده شده وحشی برخورد و آنها را نابود کرد. همچنین ایتان برای مدت زمان کوتاهی توانست با میا ملاقات کند اما لوکاس از پشت میا آمد و او را با خود برد. وقتی او کلید را پیدا کرد، باید از طبقه دوم می رفت. در این هنگام مارگارت وارد می شود و او را به پایین پرت می کند. وقتی ایتان به زمین می خورد، باعث شکسته شدن کفه می شود و گودالی را می سازد و به پایین تر سقوط می کند. سپس مارگارت و حشراتش به ایتان حمله می کنند. ایتان از داخل گودال به مارگارت شلیک می کند و مارگارت به داخل پرت می شود. ایتان از این فرصت استفاده و فرار می کند. در طبقه دوم، ایتان جسد مومیایی شده کودکی از سری D را کشف می کند که یکی از موارد مورد نیاز برای ساخت سرم است. با این حال نمی تواند وارد آنجا شده و بازوی او را بردارد. چرا که برای ورود به آنجا به فانوس مارگارت نیاز دارد. ایتان به گودال باز می گردد اما مارگارت را در حال فرار از تونل می بیند. به دنبال او می رود و به یک گلخانه قدیمی می رسد. در آنجا مارگارت جهش یافته را می بیند. ایتان با از بین بردن حشرات داخل بدن مارگارت او را می کشد. بدن مارگارت آهکی و سپس خورد می شود. ایتان فانوس را بر می دارد و از آن برای برداشتن بازویی که در طبقه دوم خانه قدیمی است، استفاده می کند. به کاروان بر می گردد و لوکاس با او تماس می گیرد که زوئی را گرفته است. او به ایتان می گوید که اگر با او در انجام کاری شریک شود، نمونه سرِ D را هم به دست خواهد آورد. پیش از قطع کردن تلفن، لوکاس به ایتان می گوید تا داخل فریزر را ببیند. درون فریز سر افسر پلیس قرار دارد که پشت آن "زنیکه هرزه، خوک توی اتاق تشریح منتظرته." نوشته شده است.

ایتان به اتاق تشریح رفت و جسد بدون سر افسر پلیس را یافت با علامتی چوبی روی او که بر روی آن نوشته ای با این مضمون است: "ثابت کن یه مرد واقعی هستی و دستتو بکن تو گلوی این خوک!" ایتان با ابراز تاسف و ناراحتی نسبت به افسر پلیس، دستش را داخل برد و کلید نشانِ مار را پیدا کرد. لوکاس با دستگاهی به ایتان اعلام کرد که این کلید ممکن است برای پیدا کردن دو کارت - یکی آبی و یکی قرمز - ورودی به "پارتی" به او کمک کند. پس از به دست آوردن آن کلید ها، ایتان وارد "پارتی" شد. مکانی که توسط لوکاس پر از تله شده بود. یکی از تله ها این بود که فرد را در اتاقی زندانی کرده و آن فرد باید شمعی روی کیک بگذارد. اما نفت روی زمین می ریزد و باعث سوختن فرد می شود. خوشبختانه ایتان نوار مرگ کلنسی جارویس را از پیش دیده بود و بدون ریختن نفت توانست پازل را حل کند.

پس از اینکه ایتان تمام تله های لوکاس را پیچاند، به اسکله کنار رودخانه رفت و در آنجا زوئی و میا را با دستانی بسته یافت. در حالیکه ایتان آن دو را آزاد می کرد، زوئی مواد لازم برای ساخت سرم را از ایتان گرفت و دو سرم مورد نیاز را ساخت و به ایتان هشدار داد که برادر و پدرش همان نزدیکی هستند. زوئی همچنین گفت که پس از اینکه آن دو سرم را استفاده کنند، میتوانند با قایق کنار رودخانه فرار کنند. اما وقتی ایتان هر دو سرم را از زوئی گرفت، ناگهان جک بیکر آمد و او را به پایین پرت کرد. ایتان مجبور شد که با او مبارزه کند. او با از بین بردن تمام چشم های جک، او را ضعیف کرد. در این هنگام زوئی آمد و گفت که منتظر او هستند تا از آنجا بروند اما جک بار دیگر او را گرفت و ایتان به اصرار زوئی یکی از سرم ها را به جک زد و او را کشت. ایتان میا و زوئی را کنار اسکله دید و مجبور شد تنها یکی از آن دو را برای تزریق سرم انتخاب کند.

 

فرار با میا:

اگر میا را برای تزریق سرم انتخاب کنید، با وجود اینکه ایتان می گوید که می تواند راه دیگری برای نجات وی پیدا کند، زوئی به او می گوید که تنها با میا با قایق بروند. پس از اینکه با قایق از اسکله دور می شوند، میا و ایتان به کشتی حمل سوختی که خانواده بیکر، میا و ایولین را در آن پیدا می کنند، می رسند. اما قایق آنها توسط قارچ هایی در داخل آب، گرفتار می شود. ایولین با واژگون کردن قایق مانع از فرار آن دو از املاک خانواده بیکر می شود.

کمی بعد میا به هوش آمد و ایتان را روی زمین، بیهوش و گرفتار در قارچ ها دید. سپس قارچ های ایولین، ایتان را به داخل کشتی برد و در داخل قارچ ها زندانی کرد. ایتان خاطره ای را از جک بیکر به یاد می آورد که او به ایتان در مورد اینکه چگونه ایولین را پیدا کردند و بعد توسط او آلوده شدند که ایولین این آلودگی را به عنوان "هدیه" می شناسد. سپس جک از ایتان خواست تا جلوی ایولین را بگیرد و خانواده اش را نجات دهد. ایتان وقتی میا قارچ را سوراخ کرد، بیدار شد. میا وقت را برای فرار ایتان از آنجا خرید و به او گفت که "اون هرزه کوچولو رو بکش."

ایتان کشتی را ترک کرد و برای یافتن ایولین به معدن نمک رفت. پس از مبارزه با تعدادی Molded در بیرون و داخل معدن، ایتان جعبه ای حاوی E-Necrotoxin یافت و با استفاده از نمونه بافت بدن ایولین که میا به او داده بود، سرمی ساخت. پس از عبور از غارها، ایتان خود در پشت خانه مهمان بیکر ها دید. به هرحال به سختی و با فلش بک هایی از اتفاقاتی که در ابتدا برایش افتاد، به ایولین رسید. ایتان تمام آنجا را برای یافتن ایولین جستجو کرد و در نهایت در ذهن خود با او چهره به چهره شد. ایتان E-Necrotoxin را بیرون آورد و این باعث ترس و فرار ایولین شد. ایتان به دنبال ایولین رفت و سپس توسط میا با اره برقی مورد حمله قرار گرفت. اما در نهایت به ایولین رسید و با قدرت E-Necrotoxin را به او تزریق کرد. Necrotoxin قدرت کنترل ذهن ایولین را نابود کرد و چهره اصلی او که همان پیرزن نشسته بر صندلی چرخ دار بود، مشخص شد. او گریه کرد و ب نظر رسید که ایتان کار او را تمام کرده است اما ناگهان ایولین جهش پیدا کرد و به هیولایی عظیم الجثه تبدیل شد.

ایتان برای یکبار دیگر مجبور به مبارزه با او شد. او هرچه به ایولین شلیک میکرد، فایده نداشت. در نهایت جعبه ای از بالا به زمین افتاد که درون آن هفت تیر بود و شخصی ناشناس از طریق کدکس با او ارتباط برقرار کرد و گفت که از آن سلاح برای کشتن ایولین استفاده کند. چرا که گلوله های آن حاوی E-Necrotoxin است. ایتان همین کار را کرد و پس از شلیک به ایولین، او را یکبار و برای همیشه کشت. مردی از هلی کوپتر پایین آمد و به ایتان نزدیک شد. ماسک خود را برداشت و خود را به نام ردفیلد معرفی کرد. در هلی کوپتر، ایتان پیش از ترک املاک بیکر ها و در حالیکه افراد ردفیلد کنترل همه چیز را به دست آوردند، بار دیگر میا را یافت.

 

انتخاب زوئی:

اگر سرم را در اسکله به زوئی تزریق کنید، زوئی همراه ایتان سوار قایق می شود. در حالیکه میا تنها چیزی که به ایتان می گوید این است که برود. اما در بین مسیر ایولین قایق را متوقف کرده و زوئی را می کشد و با ضربه ای نیز ایتان را بیهوش می کند. سپس وقتی میا ایتان را نجات می دهد و میخواهد برایش زمان بخرد، ایولین درون میا نفوذ می کند و ایتان محبور به مبارزه با میا می گردد. پس از کشتن میا به سنگ تبدیل شده و میمیرد و باز می گوید که "اون هرزه کوچولو رو بکش." و در نهایت وقتی که ایتان ایولین را می کشد، در هلی کوپتر به جای اینکه پیش او باز گردد، ویدئویی از او را در گوشی همراهش میبیند. سپس تلفن خاموش را پرت کرده و خداحافظی می کند. هلی کوپتر او را از املاک بیکر ها می برد.

 

گیم پلی

ایتان شخصیت اصلی قابل بازی در بازی Resident Evil 7: Biohazard است. او 12 جای آیتم دارد و می تواند آن را به 16 و 20 افزایش دهد.

پس از مبارزه با میا در خانه قدیمی ، ایتان سلامت خود را می تواند ببیند. (تا قبل از آن اینطور نیست.) آیتم هایی که میا در طول بازی دریافت می کند، بعدا در جعبه آیتم های ایتان قابل دریافت است.

ایتان همچنین کاراکتر قابل بازی در بازی اضافه Ethan Must Die است که تنها 12 جای آیتم و یک چاقو دارد. 

 

نکات دیگر

Masachika Kawata توضیح داد که ایتان همان پروتوگونیست اصلی KITCHEN  و تیزر Beginning Hourdemos نیست.

چهره ایتان در طول بازی از بازیکنان پنهان است و بیشترین چیزی که می توان از او دید، چانه و دهان اوست. حتی ایتان را می توان هنگام پرت شدنش توسط میا در خانه مهمان دید اما پیش از اینکه خیلی نزدیک او شود تا بتوان به درستی او را دید، این توهم میا تمام می شود.

بنا به گزارشات عفونت نشان می دهد که ایتان نیز توسط باکتری به عنوان بهترین قارچ شناخته شده، آلوده شد.

بنا به این گزارشات میزبانی که از طریق خوردن اجزای بدن قربانیان آلوده دیگر آلوده می شود، به عنوان عارضه قابلیت احیای سریع را پیدا می کنند. وقتی میا با چاقو دست ایتان را زخمی می کند، دست او پس از یک دقیقه بهبود می یابد. حال آنکه وقتی دست او قطع می شود و بار دیگر توسط زوئی وصل می شود، او به راحتی و بدون اذیت شدن، از آن دستش استفاده می کند که نشان از احیای سریع بدن او دارد.

همچنین جک بیکر پای او را قطع می کند و او تنها با استفاده از یک دارو، به راحتی پایش را به حالت اولش باز می گرداند. یکی دیگر از نشانه های افراد آلوده این بود که آنها می توانستند اجزای بدن خود را مجددا احیا کنند.

قبل از اینکه دست ایتان جدا شود، زخم دستان او حتی با استفاده از دارو بهبود نیافته بودند. اما پس از مدت زمان نامشخصی که بیهوش بود، زخم هایش کاملا بهبود یافته بودند و حالش نیز کاملا خوب بود.

همچنین گزارشات نشان می دهد که کمی بعد میزبان توهماتی را در ذهن خود می بیند و صدای ایولین را در ذهن خود می شنود. ایتان نیز توهماتی را از نبرد خود با میا می بیند و همچنین ایولین را مشاهده می کند و صدایش را می شنود.

علاوه بر این در پایان بد بازی و با انتخاب زوئی، در انتهای بازی دست قطع شده ایتان بدون داشتن بخیه کاملا سالم است و این می تواند دلیل دیگری بر سرعت بالای احیا باشد.

برخلاف اکثر شخصیت های بازی Resident Evil ایتان پیش از این هیچ تجربه مبارزه ای را نداشت. با این حال او مهارت بالایی در استفاده از اسلحه داشت. چرا که هربار با جک بیکر مواجه می شود، با مهارت به او شلیک می کرد. و همچنین او تحمل فوق بشری در مقابل درد دارد. در هنگام برخورد با دیوار، آسیب دیدن دستهایش، بازوانش و همچنین بریده شدن دست چپش هیچ اتفاق خاصی برایش نیفتاد. البته او در هنگام آسیب دیدن، درد خود را نشان می دهد و در هنگام آسیب جدی خونریزی دارد.

 

تصاویر

 

photo_2017_04_05_23_16_27.jpg

چهره ایتان از دور در توهمات

 

photo_2017_04_05_23_16_11.jpg

ایتان زمانی که میا به او می رسد و او در قارچ ها محبوس شده است.

 

photo_2017_04_05_23_16_20.jpg

ایتان پیش از اینکه ایولین او را داخل کشتی ببرد.

 

mqdefault.jpg

چهره احتمالی ایتان که با توجه به چهره مدل او بازسازی شده است.

 


 

WIKIA

BaZITaRsNaK.IR

 

 

 

 

  • خوشم اومد 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×