رفتن به مطلب
ShinyMoon

معرفی Eveline

پست های پیشنهاد شده

معرفی ایولین

photo_2017_04_06_23_08_18.jpg

نام به انگلیسی: Eveline

نام های دیگر: E-001 و Evie

تولد: 2014

مرگ: 20 جولای 2017

محل مرگ: دالوی لوئیزیانا

جنسیت: زن

وضعیت: مرده

اولین حضور: Resident Evil 7

صداگذار انگلیسی ایولین پیر: Patricia McNeely

صداگذار انگلیسی ایولین جوان: Paula Rhodes

صداگذار ژاپنی ایولین پیر: Yuri Tabata

صداگذار ژاپنی ایولین جوان: Sumire Morohoshi

 


 

ایولین یک انسان اصلاح شده ژنتیکی است که به عنوان بخشی از تحقیقات سلاح های زیستی نسل آینده است و احتمالا توسط سازنده ناشناس سلاح های بیو ارگانیک برای از بین بردن دشمنان بدون نیاز به مبارزه با آنها ساخته شده است. به دلیل ترکیب یک باکتری غیر نرمال با ژنومِ او در مرحله جنینی، او توانست توانایی کنترل ذهن افرادی که با او در تماس هستند را به دست آورد. ایولین نمونه منحصر به فردی بود. چرا که هم اولین سلاح بیو ارگانیک نوع E بود و هم برای رسیدن به نیازهایش عقده روحی ناسالمی برای گردهمایی یک خانواده داشت.

 

بیوگرافی

 

اوایل زندگی:

ایولین در تاریخ نامشخصی از 2014 به دنیا آمد و به خاطر نفوذ درون افراد، ظاهری شبیه به یک دختر بچه 10 ساله را به خود گرفت. تولد او جنجالی را در بازار سلاح های زیستی به راه انداخت. چرا که او توانایی نفوذ و کنترل ذهن افراد را داشت و این باعث می شد جنگ میان سلاح ها پایان یابد و سلاح های زیستی منسوخ نا کارآمد شوند. بخاطر پیگیری سازمان هایی همانند آمبرلا کورپس که قصد تصرف آزمایشگاه خالق ایولین و همچنین کشتن ایولین را داشت، کمپانی سازنده ایولین تصمیم گرفت که در اکتبر 2014 او را برای مخفی کردن به مکانی منتقل کنند. ماموران آلن و میا وینترز مسئول انتقال ایولین با یک کشتی حمل بار بودند و برنامه ریزی شده بود که پس از پیاده شدن از کشتی او را به آزمایشگاه دیگری منتقل کنند. ایولین خیلی سریع با میا ارتباط گرفت و به او عادت کرد و مانند مراقبان پیشینش در آزمایشگاه او را "مامان" خطاب کرد. با این تفاوت که میا و آلن نقش مادر و پدر او را در بین افراد بازی می کردند که سوء ظنی از جانب اطرافیان به آنها صورت نگیرد.

در 5 اکتبر در حالیکه طوفانی رخ داد، کشتی توسط گروهی از مزدوران مورد حمله قرار گرفت. ایولین در طول حمله ناپدید شد و پس از آن آلن را آلوده کرد. سپس از آنجا فرار کرد. چون نمیخواست کل زندگی اش را در آزمایشگاه بگذراند. در طول مخفی شدنش در کشتی، او مقدار زیادی از قارچ ها را تولید کرد و باعث آلوده شدن کارکنان کشتی شد. کمی بعد بخاطر اینکه آلن او را "هرزه" خطاب کرد، بر تحلیل نیروی او سرعت بخشید ولی میا را فقط آلوده کرد و به امید اینکه ذهن او را کنترل کند، او را زنده نگه داشت. وقتی کشتی حمل بار منفجر شد، آن دو به خلیج مکزیک رفتند.

پس از آرام شدن هوا و در 10 اکتبر، آن دو توسط خانواده بیکر پیدا شده و بهبود یافتند. از آنجایی که میا حافظه خود را از دست داده بود، آنها نتوانستند از خطر جا دادن به آن دختر بچه مطلع شوند و به آن دو جای خواب دادند. ایولین به اتاق خواب قدیمی لوکاس رفت و زوئی برای تهیه کردن لباس از خانه بیرون رفت. ایولین از اتاق بیرون رفت و مارگارت و جک را آلوده کرد و سپس آن دو را علیه لوکاس و زوئی کرد. چند هفته ای طول کشید تا کنترل خانواده بیکر به دست او بیافتد. وقتی آنها به حالت عادی خود باز می گشتند، به ایولین سوء ظن داشتند اما دلیل آن را نمی دانستند.

 

حادثه دالوی:

در طول سه سال او به لوکاس دستور می داد تا افراد بی خانمان و یا توریست های اطراف را برباید. به این امید که آنها را به خانواده خود اضافه کند. اگرچه او از این کنترل ذهن آزاد بود. چرا که سرم سازنده های ایولین را استفاده کرد اما باز خود را به نفهمی میزد و وانمود می کرد که تحت کنترل ایولین است. اما جک و مارگارت تا ابد تحت کنترل او بودند و او آن دو را مجبور می کرد که ربوده شدگانی که از نظر او برای خانواده اش مناسب نیستند را بکشند. وسواس ایولین در مورد خانواده باعث شد که خانواده بیکر افراد بیشتری را بربایند و این باعث جلب توجه شد. در نیمه دوم سال بدن او شروع به چروک شدن کرد. چرا که او رشدی 23 برابر رشد انسانِ معمولی داشت. در اوایل سال 2017 او ظاهر پیرزنی هشتاد ساله را به خود گرفت و روی صندلی چرخ داری بود. چرا ک نمی توانست حرکت کند. خانواده بیکر آدم ربایی های خود را بخاطر خواست ایولین بیشتر و بیشتر کردند.

 

ورود ایتان وینترز:

در اواسط سال 2017 ، ایولین کنترل میا را به عهده گرفت و او را وادار کرد تا با ایتان ارتباط برقرار کند. به این امید که او را به شکل پدر خودش در آورد. البته میا این موضوع را پیش از آن قبول نکرد. وقتی ایتان میا را آزاد کرد و تصمیم گرفت با او فرار کند، ایولین بخاطر این تلاش غیرعمدی ایتان برای نابود کردن خانواده، میا را مجبور کرد تا ایتان را بکشد.

وقتی جک در نیمه های شب ایتان را به اتاق ناهارخوری برد، او با ایولین که کنار او نشسته بود، آشنا شد. ایولین از روی صندلی چرخدار ایتان را زیر نظر داشت. ایتان گاهی صدای خنده های کودکانه ای را در توهم خود می شنید. وقتی ایتان بازوی نوع D سلاح زیستی را می یابد، یکبار ایولین را در توهمات خود می بیند. پس از اینکه میا با سرم درمان می شود، او انزجار و عصبانیت خود را به او نشان می دهد و می گوید که میخواهد دوباره او مادرش شود.

در ساعات اولیه صبح، ایولین با تمام قدرت خود بر کنترل ایتام مترکز می شود و ایتان شروع به دیدن توهمات زیادی می کند. با اینکه ایولین به شدت در ذهن ایتان نفوذ کرده بود و میا را با اره برقی در برابر او قرار داد، ایتان توانست در طبقه بالای خانه مهمان با ایولین واقعی رو در رو شود. وقتی ایولین توسط E-Necrotoxin آسیب دید، توانایی اش برای کنترل ذهن دیگران از بین رفت و به شکل اصلی و پیر خود بازگشت. او در حالیکه که گریه می کرد، از اینکه همه از او "متنفر" هستند گفت و سپس جیغ کشید که چقدر این دردآور است. سپس بدن او  در هم شکست و با قارچ هایی که در اطراف بودند، ترکیب شد و تبدیل به هیولایی شد که بسیار بزرگتر از خانه مهمان بود. نبرد ایولین با ایتان به لطف هلی کوپتر آمبرلا کورپس که سلاحی ضد BOW برای ایتان فرستادند، بسیار کوتاه بود. پس از برخورد تیر با او، بدنش آهکی شد و از بین رفت.

 

خصوصیات

ایولین دتربچه ای دردسرساز با یک عقده مرگبار به نام "خانواده" بود. در طی تحقیقات این سوال مطرح شد که چرا از خانواده برای کنترل دیگران استفاده می کند که دو احتمال داده شد. یکی اینکه بهترین روش برای نفوذ درون یک فرد تنها خانواده است. دوم اینکه چون او در طی بزرگ شدن در یک آزمایشگاه عشق کافی دریافت نکرده، عقده ناشی از این کمبود محبت است. او به هر کاری برای تشکیل این خانواده دست می زد. از جمله سوء استفاده و کشتن افرادی که نمی خواستند بخشی از خانواده باشند و یا او آنها را مناسب خانواده نمی دید. او می توانست کودکی لجوج و کینه جو باشد. لوکاس در ایمیلی توضیح می دهد که ایولین همانند بچه ها فکر می کند. این نکته بعدها نیز مشخص می شود. جایی که ایتان به او Necrotoxin را تزریق می کند، ایولین می گوید چرا همه از من متنفر هستند. سوالی که غالبا کودکان هنگامی که در درسر افتاده اند، می پرسند.

 

توانایی ها

ایولین سلاح بیو ارگانیک منحصر به فردی است. او با تولید قارچ هایی از بدن خود، می تواند دیگران را آلوده کرده و کنترل ذهنشان را به دست بگیرد. او رشته هایی از قارچ ها را می سازد که از طریق آنها دیگر افراد را آلوده می کند. وقتی درجه آلودگی به اندازه کافی بالاست، از طریق شرایط بیولوژیکی و شیمیایی ذهن او و قربانی رابطه برقرار می کند و به این ترتیب او کنترل قربانی را به دست می گیرد و او را مجبور به خودزنی و یا واکنش های تند می کند. این باعث شوک روانی درون قربانی می شود و قربانی کاملا کنترل ذهن خود را از دست می دهد و او این کنترل را به طور کامل به دست می گیرد.

در فرم کودکانه، او قادر است تا امواجی را تولید کند که ایتان را به عقب می کشد.

همچنین قادر به جذب تمام قارچ های اطراف و تبدیل خود به یک موجود عظیم الجثه است.

 

نکات دیگر

عکسی از ایولین سالخورده در ابتدای بازی است که با E-001 نوشته شده است و پیش از این که ایتان درگیر حوادث شود، پیدا می شود. عکاس عکس مشخص نیست اما احتمال می رود که عکاس لوکاس بوده باشد که در طی این سه سال تحت کنترل ایولین نبوده و در لپتاپش نیز در مورد او چیزهایی تایپ کرده بود.

افزایش سن سریع ایولین بخاطر نبود مراقبت های پزشکی برای کنترل قدرت او و نبود دارو بود.

نفوذ ایولین در ذهن افراد را در دموهای KITCHEN و Beginning Hour می توان دید. اگرچه تا تقریبا انتهای بازی Resident Evil 7 کاملا فاش نمی شود.

 

تصاویر

captura_de_tela_2017_01_27_080312.jpg

ایولین پس از جهش آخر

 

maxresdefault.jpg

ظاهر پیر ایولین

 

Mia_and_Eveline.jpg

تصویر میا و ایولین که در آغوش اوست.

 


 

WIKIA

BaZITaRsNaK.IR

  • خوشم اومد 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×