رفتن به مطلب
Sapirus

شایعه: Resident Evil Revelations 3 در حال ساخت

پست های پیشنهاد شده

طی مصاحبه ای که Psu با اقایان کوشی ناکانیشی ( کارگردان نسخه 7) و یاسو هیرو انپو (کارگردان Rev2) اشاره شده که نسخه جدیدی از Resident Evil در حال ساخت هست.

اما خوب قبلا اعلام شده بود که کمپانی مشغول به ساخت Resident Evil 8 و همچنین Remake نسخه دوم و در کنار همه ی این ها DLC پایانی نسخه هفتم هست.

ناکانیشی اشاره میکنه که با ساخت نسخه هفتم و تمرکز روی ترس راه های خیلی جدید و بیشتری برای درخشیدن فرانچیز باز شده ولی خوب در کنار این موضوع اشاره میکنه که هنوز شخصیت ها و داستان اصلی رو هم فراموش نکردن. 

اقای انپو هم اضافه میکنه که " ما هم اکنون در حال کار کردن بر روی عنوانی جدید هستیم که شایسته تمجید است."

هرچند که هر دو کارگردان اطلاعات دیگه ای رو اضافه نکردن ولی خوب میشه فهمید که CAPCOM با تمام قوا داره روی چند سری به صورت هم زمان کار میکنه.

نظرتون چیه؟ فرض کنیم که اسم سری جدید Revelations 3 باشه.

چه انتظاراتی دارین و توقعتون از داستان چیه؟

ویرایش شده در توسط Sapirus
  • خوشم اومد 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فکر میکنم اینطوری میتونن هم بازیکنای جدیدو جذب کنن ( اونایی که ترسناک دوست دارن و تازه واردن ) هم قدیمیا رو نگه دارن. کلا نشون دادم کریس ردفیلد در صحنه آخر بازی نشون دهنده این بود که کتپکام هنوز قدیما رو نگه داشته ولی خب میخواست بازکینای سبک جدید رو هم جذب کنه.

در مورد اینکه Revelation 3 باشه... با توجه به اینکه گفته بازی خوبی خواد بود موافقم. احتمالش زیاده. شاید بلاخره بفهمیم بقیه کجان

• خوشم اومد 3

لینک به ارسال

ممنون بابت خبر.

جالبه اگر این عنوان جدیدی که Anpo ازش صحبت میکنه REV3 باشه، از رمان سری اوتبریک این اولین بار هست که یه نفر دو نسخه پشت سر هم از یه سری رو کارگردانی میکنه، چون همونطور که میدونید کارگردان هر دو نسخه اوتبریک Eiichiro Sasaki بود. البته در مورد سری اوتبریک میشه گفت چون از همون اول ساخت سه تا بازی که هر کدوم دنباله مستقیم بازی قبلی بودن و با فاصله زمانی کوتاه از هم منتشر میشدن، کارگردان یکی بود(که البته نسخه سوم کنسل و هیچ وقت ساخته نشد.) ولی در مورد سری رولیشنز هیچ کدوم از اینها مطرح نیست، نه دنباله مستقیم هستند و هر کدوم هم با فاصله زمانی نسبتا طولانی نسبت به بازی قبلی منتشر میشن. همین هم میتونه یکی از دلایلی باشه که این یه بازی جدید و جز سری رولیشنز نباشه.

ضمن اینکه ظاهرا انپو گفته این بازی جدید هم مثل RE7 بیشتر تم survival horror داره و بخاطر همین هم کاگردان RE7 ناکانیشی گفته براش این عنوان جدید خیلی جالبه. درسته سری رولیشنز هم از اول با شعار برگشتن به ریشه های سری و تم بیشتر SH تا اکشن شاخته شدن، ولی من نمیتونم ببینم رولیشنز 3 هم مثل RE7 یه تم کاملا متکی به SH داشته باشه. چون در عمل هم دیدیم سری رولیشنز هم واقعا بازی های semi-action با تم ترسناک بودن تا اینکه SH باشن و بعیده رولیشنز 3 هم این روند رو ادامه نده. مخصوصا اینکه بعد از RE7 خیلی ها انتظار دارن سری رولیشنز همون حالت نیمه اکشن هم رها کنه و مثل RE4-6 یه عنوان اکشن یا شوتر خالص بشه. ولی در هر صورت باید منتظر بود و دید چی پیش میاد. :D:

• خوشم اومد 3

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، MohammaD گفته است :

ممنون بابت خبر.

جالبه اگر این عنوان جدیدی که Anpo ازش صحبت میکنه REV3 باشه، از رمان سری اوتبریک این اولین بار هست که یه نفر دو نسخه پشت سر هم از یه سری رو کارگردانی میکنه، چون همونطور که میدونید کارگردان هر دو نسخه اوتبریک Eiichiro Sasaki بود. البته در مورد سری اوتبریک میشه گفت چون از همون اول ساخت سه تا بازی که هر کدوم دنباله مستقیم بازی قبلی بودن و با فاصله زمانی کوتاه از هم منتشر میشدن، کارگردان یکی بود(که البته نسخه سوم کنسل و هیچ وقت ساخته نشد.) ولی در مورد سری رولیشنز هیچ کدوم از اینها مطرح نیست، نه دنباله مستقیم هستند و هر کدوم هم با فاصله زمانی نسبتا طولانی نسبت به بازی قبلی منتشر میشن. همین هم میتونه یکی از دلایلی باشه که این یه بازی جدید و جز سری رولیشنز نباشه.

ضمن اینکه ظاهرا انپو گفته این بازی جدید هم مثل RE7 بیشتر تم survival horror داره و بخاطر همین هم کاگردان RE7 ناکانیشی گفته براش این عنوان جدید خیلی جالبه. درسته سری رولیشنز هم از اول با شعار برگشتن به ریشه های سری و تم بیشتر SH تا اکشن شاخته شدن، ولی من نمیتونم ببینم رولیشنز 3 هم مثل RE7 یه تم کاملا متکی به SH داشته باشه. چون در عمل هم دیدیم سری رولیشنز هم واقعا بازی های semi-action با تم ترسناک بودن تا اینکه SH باشن و بعیده رولیشنز 3 هم این روند رو ادامه نده. مخصوصا اینکه بعد از RE7 خیلی ها انتظار دارن سری رولیشنز همون حالت نیمه اکشن هم رها کنه و مثل RE4-6 یه عنوان اکشن یا شوتر خالص بشه. ولی در هر صورت باید منتظر بود و دید چی پیش میاد. :D:

خواهش:D:

به شخصه فکر میکنم که اگر مسیر Revelations 2 رو ادامه بدن میتونن به جاهای خوبی برسن.

سناریو Claire و Moira واقعا اون تم Survival Horror رو داشت و در کنارش Barry بیشتر اکشن بود.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در در 26 خرداد 1396 در 23:55، Sapirus گفته است :

طی مصاحبه ای که Psu با اقایان کوشی ناکانیشی ( کارگردان نسخه 7) و یاسو هیرو انپو (کارگردان Rev2) اشاره شده که نسخه جدیدی از Resident Evil در حال ساخت هست.

اما خوب قبلا اعلام شده بود که کمپانی مشغول به ساخت Resident Evil 8 و همچنین Remake نسخه دوم و در کنار همه ی این ها DLC پایانی نسخه هفتم هست.

ناکانیشی اشاره میکنه که با ساخت نسخه هفتم و تمرکز روی ترس راه های خیلی جدید و بیشتری برای درخشیدن فرانچیز باز شده ولی خوب در کنار این موضوع اشاره میکنه که هنوز شخصیت ها و داستان اصلی رو هم فراموش نکردن. 

اقای انپو هم اضافه میکنه که " ما هم اکنون در حال کار کردن بر روی عنوانی جدید هستیم که شایسته تمجید است."

هرچند که هر دو کارگردان اطلاعات دیگه ای رو اضافه نکردن ولی خوب میشه فهمید که CAPCOM با تمام قوا داره روی چند سری به صورت هم زمان کار میکنه.

نظرتون چیه؟ فرض کنیم که اسم سری جدید Revelations 3 باشه.

چه انتظاراتی دارین و توقعتون از داستان چیه؟

یک سوال فنی یعنی ممکنه توش HUNK هم باشه

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، frost گفته است :

هیچ چیزی معلوم نیست فعلا. فقط میشه حدس زد و به شخصه فکر نمیکنم حضور داشته باشه

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در در 30 خرداد 1396 در 19:59، Sapirus گفته است :

هیچ چیزی معلوم نیست فعلا. فقط میشه حدس زد و به شخصه فکر نمیکنم حضور داشته باشه

شما دوست دارید توش باشه؟؟؟؟

اگه co op بشه خیلی خوب میشه

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، frost گفته است :

شما دوست دارید توش باشه؟؟؟؟

اگه co op بشه خیلی خوب میشه

به هر حال داستان Hunk هم یه جورایی مثل Ada نیاز به روشنایی داره هرچند که تمرکز بیشتر روی Rebbecca رو ترجیح میدم.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در در 30 خرداد 1396 در 10:37، frost گفته است :

من ک بعید میدونم هانک شخصیت اصلی بشه.

از اونجا که رولیشنز ها شخصیت اصلیشون یکی از شخصیتای زن بوده ، احتمالا اگر رولیشنز 3 هم درکار باشه تمرکزش روی یکی از شخصیتای زنه.:NewPack_wink1:

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

به نظر من بهتره که این نسخه اگه رولیشنز 3 باشه بهتره راجب زندگی یکی از شخصیت های بازی باشه نه چرت پرتای قبلی

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، RAYAN گفته است :

به نظر من بهتره که این نسخه اگه رولیشنز 3 باشه بهتره راجب زندگی یکی از شخصیت های بازی باشه نه چرت پرتای قبلی

موافقم ولی خدا کنه لئون  یا کریس نباشه :585552b1cb6b7_emoticon(16):

لینک به ارسال

بعیده که Leon توی سری Revelations بیاد.

Jill - Chris - Rebbecca احتمالش قوی تره ولی خوب فعلا چیزی نمیشه گفت.

حتی میتونن داستان Rev2 رو ادامه و گسترش بدن و یک Super villan جدید درست کنن.

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، Sapirus گفته است :

بعیده که Leon توی سری Revelations بیاد.

Jill - Chris - Rebbecca احتمالش قوی تره ولی خوب فعلا چیزی نمیشه گفت.

حتی میتونن داستان Rev2 رو ادامه و گسترش بدن و یک Super villan جدید درست کنن.

به نظر شما اگه بشه توش سخصیتت رو شخصی سازی کنی مثل(tom clancy's the division) اون طور چطور؟؟؟؟؟

بازم موافقید که بیاد؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
در در 4 تیر 1396 در 09:52، frost گفته است :

به نظر شما اگه بشه توش سخصیتت رو شخصی سازی کنی مثل(tom clancy's the division) اون طور چطور؟؟؟؟؟

بازم موافقید که بیاد؟؟؟؟؟

این بحث یخورده پیچیده میشه ولی اگر خلاصه و مفید بخوایم بگیم، نه.

سری رزیدنت اویل بخاطر سبک خاص یا گرافیکش معروف نیست، بخاطر شخصیت هاش هست که معروفه چون همه (همین دوستانی که توی این انجمن هستن به عنوان مثال) خاطره دارن با این شخصیت ها.

به همین دلیل این شخصیت ها باید با همون رفتار مخصوص خودشون حضور داشته باشن و این ثابت شدست. به عنوان مثال شخصیت Claire توی Rev2 واقعا بازتاب مثبتی داشت حضورش.

ویرایش شده در توسط Sapirus

لینک به ارسال
در در 4 تیر 1396 در 11:21، Sapirus گفته است :

این بحث یخورده پیچیده میشه ولی اگر خلاصه و مفید بخوایم بگیم، نه.

سری رزیدنت اویل بخاطر سبک خاص یا گرافیکش معروف نیست، بخاطر شخصیت هاش هست که معروفه چون همه (همین دوستانی که توی این انجمن هستن به عنوان مثال) خاطره دارن با این شخصیت ها.

به همین دلیل این شخصیت ها باید با همون رفتار مخصوص خودشون حضور داشته باشن و این ثابت شدست. به عنوان مثال شخصیت Claire توی Rev2 واقعا بازتاب مثبتی داشت حضورش.

من خودم با این قضیه موافقم ولی با یک داستان عالی و گیم پلی بازهم عالی می شود شاید بشه از شخصیت ها چشم پوشی کرد

من عاشق سری RE و بازی های استراتژیکم به نظر اعضای محترم اگه capcom یک resident evil استراتژیک بسازه چطور میشه؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، frost گفته است :

من خودم با این قضیه موافقم ولی با یک داستان عالی و گیم پلی بازهم عالی می شود شاید بشه از شخصیت ها چشم پوشی کرد

من عاشق سری RE و بازی های استراتژیکم به نظر اعضای محترم اگه capcom یک resident evil استراتژیک بسازه چطور میشه؟؟؟؟؟

اصلا تصورش هم غیر ممکنه که یک بازی تک شخص بیاد بشه استراتژیک که میشه اکشن محض. کلا Survival میره هوا. نه ایده بدیه.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در در 8 تیر 1396 در 20:44، frost گفته است :

اویل؟ استراتژیک؟؟؟؟ یه بازی استراتژیک ترسناک؟

در در 2 تیر 1396 در 19:42، RAYAN گفته است :

خب رولیشنزای قبلی هم درمورد شخصیتای اصلی بودن دیگه. مخصوصا رولیشنز2.

در در 1 تیر 1396 در 19:53، C.Price گفته است :

من ک بعید میدونم هانک شخصیت اصلی بشه.

از اونجا که رولیشنز ها شخصیت اصلیشون یکی از شخصیتای زن بوده ، احتمالا اگر رولیشنز 3 هم درکار باشه تمرکزش روی یکی از شخصیتای زنه.:NewPack_wink1:

موافقم . اگه بخوان دوباره شخصیت زنی رو وارد کنن واقعا وقته ایداست.

لینک به ارسال

کلا اسم Revelations هم به داستان Ada میخوره ولی خوب فکر نکنم بخوان داستان Ada رو تمام کنن.

لینک به ارسال
در در 18 تیر 1396 در 19:15، Sapirus گفته است :

کلا اسم Revelations هم به داستان Ada میخوره ولی خوب فکر نکنم بخوان داستان Ada رو تمام کنن.

راه دیگه ای جز اینکه دیگه به داستان ایدا بپردازن ندارن!

البته اگه نخوان دوباره داستانای چرت و پرت سر هم کنن! :دی

ویرایش شده در توسط Mina

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Mina گفته است :

راه دیگه ای جز اینکه دیگه به داستان ایدا بپردازن ندارن!

البته اگه نخوان دوباره داستانای چرت و پرت سر هم کنن! :دی

کپکام کلا زده تو کار چرت و پرت

ولی اینو بدونین اگه بخوان داستان ایدا رو فاش کنن هم چرت و پرت می سازن و بس. بدون شک آخرین کاری که می خوان بکنن فاش کردن داستان ایداست

من اصلا دیگه علاقه ای به رزیدنت ندارم و برای همینم ترجیح می دم درموردش زیاد حرف نزنم. همه اینجا با طرز فکر من آشنایی دارن !!

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، Sapirus گفته است :

Ada فعلا فاش نمیشه. خودشون هم نمیدونن میخوان چکار کنن.

غیر ممکنه فاش بشه. چون اون وقت دیگه بی مصرف می شه و نمی تونن باهاش پول به جیب بزنن !! لزومی هم نداره درمورد یک زن باشه Rev3 هرچند من کلا با ساخته شدن Rev3 مخالفم !!

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، ❦ ǫᴜᴇᴇɴ ᴏғ ʟᴜᴄɪs ❦ گفته است :

غیر ممکنه فاش بشه. چون اون وقت دیگه بی مصرف می شه و نمی تونن باهاش پول به جیب بزنن !! لزومی هم نداره درمورد یک زن باشه Rev3 هرچند من کلا با ساخته شدن Rev3 مخالفم !!

اصلا بحث اینجاست که خودشون هم داستان رو نمیدونن. فقط دارن کش میدن با کارهای بی ربط.

rev2 موفق بود. میتونن موفق ترش هم بکنن توی Rev3 .

لینک به ارسال
در هم اکنون، Sapirus گفته است :

اصلا بحث اینجاست که خودشون هم داستان رو نمیدونن. فقط دارن کش میدن با کارهای بی ربط.

rev2 موفق بود. میتونن موفق ترش هم بکنن توی Rev3 .

باهاتون موافقم !!

شاید از نظر شما Rev2 موفق بود. اما از نظر من و خیلی های دیگه ؛ بازی افتضاحی بود

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری