رفتن به مطلب
ShinyMoon

معرفی Lucas baker

پست های پیشنهاد شده

معرفی لوکاس بیکر

photo_2017_04_13_19_30_41.jpg

نام به انگلیسی: Lucas Baker

جنسیت: مرد

نژاد: سفید پوست

ملیت: آمریکایی

وضعیت: نامشخص

اولین حضور: Resident Evil 7

صداگذار انگلیسی: Jesse Pimentel

صداگذار ژاپنی: Setsuji Sato

مدل: Baptiste Parisi

 


 

لوکاس بیکر یکی از ساکنان مزرعه بیکر واقع در دالویِ لوئیزیانا بود. او فرزند مارگارت و جک بیکر و همچنین برادر بزرگتر زوئی بیکر بود.

 

بیوگرافی

پیش از عفونت:

بنا به صحبت های آندره استریکلند، لوکاس بچه شرور بود. اما با وجود شیطنت هایش، مخترعی با استعداد بود و جوایز بسیاری را نیز بخاطر کارهایش دریافت کرد. این جوایز در اتاقش دیده می شود. همچنین ذکر شده که او بخاطر رفتن به بیمارستان برای اسکنِ سر از مادرش یک پازل هدیه گرفته است.

با توجه به خاطرات لوکاس، می توان به این موضوع پی برد که او از سلامت عقلی درستی برخوردار نبوده و حتی پیش از آمدن ایولین هم کارهای عجیبی انجام می داده است. در این خاطرات او از دوران کودکی اش نوشته که برای یکی از قلدرهای هم سن و سال خود تله ای گذاشت و او را در اتاق زیر شیروانی حبس کرد که در آن با یک ریموت باز می شد. سپس او را رها کرد تا از تشنگی و گرسنگی بمیرد. سپس فیوز ریموت را زیر یکی از جامهایش که آن را به صورت چراغ خواب در آورده بود، مخفی کرد تا زوئی به اتاق زیر شیروانی نرود.

در سال 2014 او و خواهرش همچنان به والدین خود زندگی می کردند. وقتی طوفان آمد و به مناطق اطراف آسیب رساند، لوکاس به بیرون رفت و کشتی نفتی بزرگی را در رودخانه دید. سپس به پدرش در مورد کشتی اطلاع داد و آنها برای بررسی به آنجا رفتند و تنها یک بازمانده یعنی میا وینترز را یافتند. لوکاس میا را به داخل خانه برد.

 

دختران:

جک نیز دختربچه ای به نام ایولین را پیدا کرد و به خانه آورد. مارگارت به جک گفت که می تواند ایولین به اتاق خواب سابق لوکاس ببرد که این باعث اعتراض و خشم لوکاس شد. با وجود مخالفت او، ایولین را به اتاق خواب او بردند. پس از به هوش آمدن ایولین، زوئی لوکاس را بیهوش پیدا کرد و در آخر جک رو را کشان کشان پیش ایولین برد تا ایولین هدیه اش را به وی بدهد.

 

ملاقات با ایولین و سازمان:

ایولین که توانایی کنترل ذهن دیگران را از طریق تولید قارچی داشت، با لوکاس تماس جسمی برقرار کرد و کنترل کل خانواده بیکر از جمله لوکاس را در دست گرفت. میا نیز خانواده ایده آل ایولین شد. او نیز مانند مادر و پدرش توانایی تجدید حیات را پیدا کرد، طوری که پس از قطع دستش توسط جک، می توانست بار دیگر آن را رشد دهد. با اینحال، لوکاس با ماموران سازمانی ناشناس ارتباط برقرار کرد و آنها برای او سرمی ساختند که بتواند از زیر کنترل ایولین خارج شود. در عوض لوکاس می بایست جاسوسیِ خانواده را برای آنها می کرد. در طی این هشیاری و باز گرفتن کنترل خود، لوکاس در انبار قدیمی خانه تله ها و پازل هایی ساخت. بعضی از این پازل ها با وجود اینکه حل شدند، باعث مرگ قربانیان اسیر شده شد.

پس از آمدن تیم تمساح های فاضلاب به خانه متروکه دالوی و رویارویی آنها با جک بیکر، لوکاس کلنسی جارویس، تنها بازمانده این گروه را با خود به اتاق پازل Happy Birthday برد. پس از اینکه دست های کلنسی را باز کرد، به او قول داد تا بعد از حل این پازل او را رها کند. با این حال او بدون اینکه کلنسی متوجه شود، تقلب کرد که باعث ریخته شدن نفت روی زمین شد و سپس با افنجار کیک اتاق آتش گرفت و کلنسی که نتوانست از آنجا فرار کند، در آتش سوخت. کمی بعد از فروکشیدن شعله های آتش، لوکاس وارد اتاق شد تا دوربین را بردارد. او حتی پس از کشته شدن کلنسی به او متلک می گفت. پیش از اینکه کلنسی را به این اتاق بیاورد، او را مجبور به دوئل مرگ و زندگی با یکی از قربانیان دیگر به اسم هافمن نیز کرده بود و قول رهایی فرد پیروز را داده بود.

 

کشمکش با ایتان:

وقتی ایتان وینترز، همسر میا، به خانه آنها آمد و توسط جک اسیر شد، لوکاس برای شام خوشامدگویی همراه او بر سر میز شام بود و در حالیکه ایتان بیهوش بود، مدام مواد غذایی را به سمت او پرت می کرد. در نهایت او بشقاب خود را به سمت ایتان پرت کرد که اینکار باعث شد تا جک دست او را قطع کند. لوکاس فریاد می زند: "دوباره نه!" که این نشان می دهد، این اتفاق پیش از این هم تکرار شده است. وقتی پلیسی برای گشت زنی به خانه آمد، لوکاس و جک به ناگاه غیب شدند که نشان می دهد یا میخواستند او را بکشند و یا خود را مخفی کنند.

زمانی که ایتان به خانه قدیمی می رسد، در زیرزمین میا را می بیند و پیش از اینکه راهی برای رسیدن به او پیدا کند، لوکاس از پشت میا ظاهر می شود و او را به عنوان گروگان با خود می برد. وقتی ایتان مشغول مبارزه با مارگارت در خانه قدیمی است، لوکاس کارت هایی را در اطراف خانه مخفی می کند و کلید اتاق آن کارت ها را در گردن پلیسِ کشته شده می گذارد. سپس او زوئی را در کاروان خانواده بیکر واقع در حیاط خانه می گیرد و سرِ مامور پلیس را درون یخچال می گذارد و یادداشتی برای ایتان روی آن با این محتوا: " زنیکه هرزه، خوک توی اتاق کالبد شکافی منتظرته." قرار می دهد. زمانی که ایتان به کاروان می آید تا با زوئی ملاقات کند، به جای زوئی با تماس تلفنی لوکاس مواجه می شود. لوکاس سر به سر او می گذارد و می گوید که زوئی را گرفته است. سپس ایتان را برای به دست آوردن کلیدهایی تشویق می کند که راه رسیدن به طویله است. همچنین او فیلم کوتاهی را تدارک می بیند تا به ایتان توضیح دهد که چگونه میخواهد کارها انجام شود. ایتان مقابل تلویزیون برای تماشای آن می نشیند.

وقتی ایتان در انبار از تله های لوکاس عبور می کرد و Molded ها را شکست می داد، لوکاس مدام او را به سخره می گرفت و عصبانی می کرد. در اتاق تولد، ورق برگشت و ایتان از آنجا که نوار کلنسی و سوختن او را دیده بود، بدون باز کردن روغن، توانست معما را حل کند. لوکاس در حالیکه بسیار خشمگین بود، دینامیتی را در اتاق انداخت که با زکاوت ایتان آن دینامیت فرصتی برای ساختن راه فرار شد. لوکاس در این میان با عصبانیت فرار کرد و ایتان را متقلب خواند. در آخر نیز با یک ویدئو او را تهدید کرد که سورپرایز های دیگری برای او در انبار دارد اما دیگر اثری از او پیدا نشد. یک تماس رادیویی از سربازی به ردفیلد نشان داد که لوکاس به معدن سنگ رفت و ردفیلد نیز به دنبال او بود اما سرنوشت لوکاس نامشخص باقی ماند.

 

خصوصیات

ذهن مخترع و خلاق لوکاس بخاطر نارسایی های دوران کودکی و سادیسمی که او داشت ، از بین رفت. لوکاس مهمانان خانواده بیکر را به راحتی تحقیر می کند؛ از پرت کردن غذا در صورت ایتان تا قرار دادن قربانیان در بازی های مرگ آسا. لوکاس به قربانیان خود قول می دهد تا اگر در بازی های او برنده شوند، آنها را آزاد کند اما با توجه به ماهیت تقلبی بازی ها که باعث مرگ هافمن و کلنسی نیز شد، واضح است که او قصد آزادی قربانیان را ندارد و فقط می خواهد مرگ زجرآور و آهسته آنها را تماشا کرده و از آن لذت ببرد.

او از اینکه ایتان با قرار دادن شمع رو کیک به مرگی همانند مرگ کلنسی دچار نشد، بسیار خشمگین شد. خشم او و اینکه ایتان یک بازنده واقعی است، باعث می شود که دینامیتی را برای کشتن ایتان بفرستد که در واقع این باعث شکست خودش می شود و راهی جز فرار برایش باقی نمی ماند.

برخلاف باور جک، لوکاس واقعا تحت کنترل ایولین نبود و این از ایمیل های لوکاس به سازمان مشخص می شد. اما او توانست ایولین را فریب دهد تا او نیز خیال کند که کنترل لوکاس را به دست گرفته است. با این حال او قدرت احیا دوباره ایولین که به او هدیه داده است، را دوست دارد و برای ایتان در صفحه نمایش آن را نشان می دهد.

پیش از رسیدن ایولین، با اینکه انسان درستی نبود، اما برای زندگی معمولی تلاش می کرد. به علاوه، هنگامی که پدرش او را برای ملاقات با ایولین می برد، عمیقا احساس می کرد که چیزی اینجا اشتباه است و هنگامی که جک او را روی زمین می کشید تا ایولین را ببیند، از این ملاقات ترسیده بود.

شخصیت سادیسمی او از بعد از آمدن ایولین که باعث کشتن افراد دیگر می شود، کاملا مشخص نیست که بخاطر آمدن ایولین و اثرات دیگر هدیه ایولین است، یا ناشی از همان عقده کودکی اوست و یا اینکه تنها پوششی است برای اینکه ایولین را فریب دهد تا به سازمان کمک کرده باشد.  اگرچه او هیچ عذاب وجدانی برای کارهایش نداشت اما در ایمیلی به سازمان اشاره کرده بود که از اینکه افراد جدیدی می آیند و باید کثافت کاری ها را تمیز کند، عذاب می کشد. اما در کل چون در فایلی اشاره شده بود که لوکاس پیش از آمدن ایولین شخص قلدری به نام الیور را در حبس کردن او در اتاق زیر شیروانی و گرسنگی دادن به او کشته بود، نشان می دهد که او پیش از آمدن ایولین هم به جنونِ آزار دیگران (سادیسم) مبتلا بود.

همچنین در خانواده لوکاس به عنوان مردی شهوت پرست و زن باز شناخته شده بود. در لیستی که جک آن را فراهم دیده بود، ذکر شده بود که لوکاس سه دختر دانشجو را آورد و از اینکه آنها فاسد نشوند، لوکاس را احمق خواند. از طرفی وقتی ایتان در طویله مشغول مبارزه بود، لوکاس به او گفت که نیاز به دوست دختر دارد و میخواهد که ایتان برای او دوست دختری جور کند.

 

توانایی ها

او همانند مارگارت و جک توانایی بازسازی و احیای باورنکردنی دارد. او دست خود را که توسط جک قطع شده بود، دوباره احیا کرد و گفته شد که بار اول نیست که این اتفاق افتاده است. او با وجود توانایی های فوق العاده اش، مانند جک و مارگارت قربانیان را دنبال نمی کند و تنها برای آنها تله هایی فراهم می آورد یا به قول خودش جشنی برای انها می گیرد و از طریق فیلمهای ویدئویی آنها را دست می اندازد.

 

تصاویر

photo_2017_04_13_19_30_51.jpg

لوکاس در حال ربودن میا

 

photo_2017_04_13_19_30_54.jpg

چهره لوکاس

 


 

WIKIA

BaZITaRsNaK.IR

 

  • خوشم اومد 6

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×