رفتن به مطلب
AMIR GAMER

تجزیه و تحلیل کامل بازی THE EVIL WITHIN 2

پست های پیشنهاد شده

تجزیه وتحلیل بازی اویل ویتین 2

THE EVIL WITHIN 2

نویسنده و تحلیل کننده :   امیر گیمر - AMIR GAMER

wallpaper_the_evil_within_2_01_1920x1080.thumb.jpg.8ed3f0c666ed7661f466e0a828d89b47.jpg 

من امیر گیمرم،  در این مقاله میخوام  هر چیزی که در مورد اویل ویتین 2 فهمیدم رو بهتون بگم

من فریم به فریم یعنی ثانیه به ثانیه این بازی رو برسی کردم

تا به الان 5 تریلر و گیم پلی بازی به سایت ها امده ...

من هر چیزی رو که فهمیدم رو در این مقاله میگم

خب اول در مورد این بازی خیلی فوق العاده کمی توضیح میدم

نسخه اول این بازی در سال 2014 به بازار عرضه شده است

تا به الان 2 میلیون نسخه به فروش رسیده است

من به جزئت میتوانم بگم بهترین بازی ای که تو عمرم بازی کردم و هنوزم میگم بازی اویل ویتین هست

چون واقعا بازی خیلی قشنگی هست گیم پلی و داستان بازی فوق العاده هست

حالا

نسخه دوم بازی اویل ویتین قراره 21 مهر سال 96 به بازار عرضه بشه

خیلی از گیمر ها منتظر این بازی هستن و حتی من تحقیق هم کردم دیدم که بیشتر 15 میلیون بار عبارت

the evil within 2  سرچ شده است  

و ویدیو و تریلر این بازی بیشتر از 3 میلیون بازدید داشته است

من خودم خیلی خیلی طرفطار این بازی ام و محبوب ترین بازی ام همین اویل ویتین هست ...

خب حالا میرسیم به تجزیه و تحلیل تریلر و دمو ها :

در این بازی طبق اون چیزی که من تو تلیلر دیدم این بود که بازی خیلی خیلی طبیعی ساخته شده مثلا: (( رنگ خون ، سایه و روشنایی ، کارکتر و... از این بازی مخصوصا از صداش خیلی خوشم آمد حتی صدا پا و صدا له کردن هیولا ها رو هم میشنوید ... من یه عکس از تریلر با نما آهسته گرفتم که میتوانید مشاهده کنید ... ))

599ad204c7841_Screenshot(507).thumb.png.c97c4899192da1b92f1904abfd9d9f1b.png

I.            کارگاه سباستین (کارکتر اصلی بازی اویل ویتین 1-2 ) در این قسمت دنبال دخترش هست

II.            در این تمام فصل ها و مراحل بازی بُعد زمانی تغییر میکنه

III.            دنیا ها و زمان ها در این بازی خیلی خیلی تغییر میکنه ، مثلا : شما در حال راه رفتن هستید اما یهو زمان متوقف میشه ، زمان آهسته میشه و یا بُعد زمانی تغییر میکنه یعنی زمان و مکان شما تغییر میکنه

IV.            در این بازی شما فک کنم در بُعد آینه و بعد چهارم دنبال دختر خود هستید تا دختر خود را آزاد کنید ...

4 تا از اسلحه نسخه قبلی در این نسخه جدید وجود دارم  تفنگ هایی از جمله : شاد گان ، اسلحه دستی ، تیر کمان ، مگنوم ...

VI.            در این بازی هیولا های جدیدی وجود داره و من تو تریلر ها هیولا های نسخه قبلی رو ندیدم

VII.            تکنیک و حرکات خیلی خیلی پیشرفته و زیادی در این بازی زیاد شده مثلا : مخفی شدن و پنهان شدن ، قایم شدن در سایه ، شلیک در هنگام دویدن ، رفتن به بُعد زمانی دیگر و...

VIII.            این بازی واقعا عالی شده با این قابلیت که شما یعنی میتوانید هم بازی رو اگه خواستین بصورت اول شخص و سوم شخص بازی کنید

IX.             و چیزی که باعث تعجب من  شد این بود که دیدم شما در یه قسمتی از بازی دختر خودتون رو کنترل میکنید و با دختر بازی میکند و شما با دختر باید از دست یکی فرار کنید ...

X.            شما اگه به یه اشیا یا دیواره های فلزی و اهنگی شلیک کنید اون تیر به جهت مخالفش برمیگرده

XI.            این رو هم یادم آمد که شما با تیر کمون به لاستیک ماشین میزنید و به یه هیولا بر خورد میکنه ...

XII.            یکی از مهم ترین چیزایی که خیلی شگفت زده ام کرده این هست که بازی اویل ویتین 2  با کیفیت تصویر 4K  هست و کیفیت صدا هم 8 کاناله و خیلی خیلی با کیفیت هست یعنی شما صدا تنفس رو هم با دقیق زیاد میتوانید بشنوید

XIII.            ولی هنوز نفهمیدم که چرا در تریلر وقتی یه شخصی با چاقو ضربه میخوره یهو صحنه و بازی آهسته میشه و شما باید برسی کنید

در کل این بازی خیلی جالیه و با حاله و من منتظرم که به بازار عرضه بشه

این رو هم بگم که سباستین دختر خودش رو از دست میده اما سباستین وقتی وارد بُعد های زمانی دیگر میشود دخترش رو پیدا میکنه

و اینکه بهتون بگم تمام این ماجرا زیر سر یه مرد غریبه و همکار قدیمی سباستین جولی هست

در ادامه عکس هایی از این مرد ناشناخته گذاشتم ... هر چیزی که پیدا کنم میزارم تو انجمن اما فعلا کسی نمیدونه که این شخص کیه 

599acfe4b10cc_Screenshot(505).thumb.png.f45d17ef1bea3b455e57e6e1b72b4a3b.png

599ad0049252f_Screenshot(508).thumb.png.9db129d9910189387b47416960a9c081.png

اما این مرد غریبه کیه ؟؟؟

این سوالی هست که تا عرضه بازی باید صبر کنیم تا بفهمیم

امیدوارم از این مقاله خوشتون آمده باشه و خیلی خوب توضیح داده باشم ...

نویسنده و تحلیلگر : AMIR GAMER

کپی ممنوع

نظرات و امتیاز یادتون نره ...

• خوشم اومد 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری