رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

- گلها..عاشقشونم..با اینکه زودتر از وقتی که بشه کامل ازشون لذت برد پژمرده میشن..ولی باز رنگ و بوشون مست آوره..هرچند که فهمیدیم بعضیاشون کاربردهای دیگه ای هم دارند..

 

-پروفسور! اخرین سوژه آماده آزمایشه!Ft150

-بسیار خب..

مرد که پروفسور خطاب شده بود دکمه ای رو زد و نمای دیوار رو به رو با صدای ضعیفی تغییر کرد..دیوار نبود..یک نوع شیشه بود که با سیستمی زیرکانه به دیوار شبیه شده بود.

پشت شیشه یک زن با چند نوار چرمی به تختی بسته شده بود..آروم و عمیق نفس میکشید.‌سرش هم با نوار کوچکتری از پیشونی به تخت محکم بسته شده بود..با چشماش دنبال راهی بود که بتونه از چیزی که نمیدونست سر دربیاره..

ظهر با صدای تقی از خواب بیداره شده بود و خودش رو داخل اتاق تمام سفید دیده بود و الان که چند ساعت گذشته بود بزور وادارش کرده بودن روی این تخت داخل اتاق عجیب دیگه که پر از دستگاه بود قرار بگیره..روی میز کنار تخت که با فاصله ای نیم متری قرار داشت چند شاخه گل زرد رنگ پریده داخل گلدونهای تکی و کوچیکی قرار گرفته بودند..زن اگر دقت میکرد متوجه میشد که همه ی گلها رو به سمت اون قرار داشتند..

-شروع کنید.

نفسها در سینه حبس شد..البته به جز زن نگون بخت که مدام و از روی ترس هوا رو عمیق به درون ریه ها میکشید و با هول و ولا آزاد میکرد..هرچیزی که بود میدونست چیز خوبی نیست..نمیتونست فریاد بزنه..آمپولی که بهش زده بودند باعث فلجی موقت لبها تا حنجره ش شده بود و حتی نمیتونست دهانش رو‌ ببنده..

پرستاری به داخل وارد شد..لباس مخصوص پوشیده و کپسولی که در پشتش تعبیه شده بود لحظه ای توجه زن رو جلب کرد..

پرستار به سمت میز سیار رفت و اروم بدون اینکه سعی کنه گلدونی جا به جا بشه گلها رو به سمت سوژه برد..سوژه نگون بخت FT150

 

  • خوشم اومد 6

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لحظات اول اتفاق خاصی نیفتاد..اما پس از چند ثانیه ساقه گلها شروع کردند به خم شدن و‌ آرام به سمت صورت زن نزدیک میشدند..کمی بعد ساقه ها حالت عادی به خودشون گرفتند و گلبرگها ناگهان پژمرده شدند..

زن با ترس چشمانش رو به اینور‌ و اونور میچرخوند اما‌چیز عجیبی حس نمیکرد..کمی بعد رنگ پوستس شروع به تغییر کرد..اول زرد..بعد سیاه..درست مثل رنگ فعلی گلها ..چشمها ارغوانی شدند و از زیر ناخن ها مایعی قرمز رنگ به بیرون زد..خون بود‌‌..ناکهان از تمام منافذ پوستی زن خون به بیرون فوران کرد..

دکتر با تاسف سری تکون داد و به پرستار اشاره کرد..پرستار با عجله وارد اتاق شد و داخل دهان زن مقداری در حد نیم بند انگشت پودری ریخت..پودر با تماس با دهان زن کار خودش رو آغاز کرد.

چند ثانیه بعد..زن مرده بود.

  • خوشم اومد 4

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حراج سالیانه شروع شده بود و‌‌ خیابان‌ها پر از مردمی بود که برای خرید و حتی دیدن اجناس متراکم و یکنواخت رفت و آمد میکردند.

درکنار چند غرفه جمعیت بیشتری به چشم میخورد .. یکی از غرفه ها که جلب توجه میکرد غرفه گلهای زینتی و ساختمانی بود ، انواع گلها با رنگ های جادویی که توجه هر بیننده رو جلب میکرد ، بیشترین گلهایی که در غرفه بود دارای گلبرگهای طلایی و ساقه های زرد مایل به سیاه رنگ بود ، مردی عجیب با پالتوی کهنه و ریش های نامرتب در حالیکه مرموز وار به دور و‌بر نگاه میکرد صاحب غرفه بود..چندین دقیقه نگذشته بود که گلها به آرامی رو به پژمرده شدن میرفتند..اثری از صاخب غرفه نبود.

***

- امسال شلوغتره ، حتی جای پارکم دیده نمیشه .مثل اینکه باید برگردیم ! 

- اوه نه اد ، تو که میدونی من چقدر مشتاق این حراجم .. ایناها اینم جای پارک ..

-پارک ممنوعه !

- تو پلیسی ..میتونی پارک کنی!!

- نه وقتی تو‌ماموریت نیستم

-آه اد ‌.. بعضی وقتا فکر میکنم چرا با تو ازدواج کردم

- چون زیادی خوشتیپ بودم؟؟

هردو‌ خندیدند !

 

ادامه دارد

  • خوشم اومد 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×