رفتن به مطلب
Geralt

مهم قالب جدید - نظر دهید !

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

داریم قالب جدید رو درست میکنیم ، دوست دارید چه امکاناتی داشته باشه ؟ طرحی تو ذهن دارین ؟ هر چی میخواید همینجا بگید ، در صورت خوب بودن حتما اعمال میشه . 

ممنون از همه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

من قالب قبلی رو خیلی دوست داشتم ... ، اینم خوبه اما چند تا قابلیت نداره 

اگه قابلیت هاشو قرار بدید عالی میشه 

1- وقتی من تم و عکس پس زمینه ام رو عکس اویل ویتین 2 ( سباستین ) که سفید هست ، هیچ چیزی معلموم نمیشه 

2- گزینه لایک و نظر رو حتما بزارید ... ( لایک بود ، و... ) 

3- در قسمت موضوعات گزینه و قابلیت های قبلی رو بزارید  مثلا ( آپلود از آپارات ، و... ) 

4 - تاریخ رو هم گوشه صفحه فعال کنید ... منظورم لحظه شماره که مثلا : 21 مهر اویل ویتین 2 میاد 

5 - ای کاش میشد یه گزینه ای باشه که آدرس کانالمون رو هم بزاریم که همگی عضو بشن ، حقوق و چیزی که دریافت نمیکنیم حداقل کانال خودمون رو تبلیغ کنیم یا مثلا رو پروفایل خودمون بزاریم 

فعلا من  همینا رو گفتم ببینم دیگه مشکلی داره ..

ممنونم و خسته نباشید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، AMIR GAMER گفته است :

من قالب قبلی رو خیلی دوست داشتم ... ، اینم خوبه اما چند تا قابلیت نداره 

اگه قابلیت هاشو قرار بدید عالی میشه 

1- وقتی من تم و عکس پس زمینه ام رو عکس اویل ویتین 2 ( سباستین ) که سفید هست ، هیچ چیزی معلموم نمیشه 

2- گزینه لایک و نظر رو حتما بزارید ... ( لایک بود ، و... ) 

3- در قسمت موضوعات گزینه و قابلیت های قبلی رو بزارید  مثلا ( آپلود از آپارات ، و... ) 

4 - تاریخ رو هم گوشه صفحه فعال کنید ... منظورم لحظه شماره که مثلا : 21 مهر اویل ویتین 2 میاد 

5 - ای کاش میشد یه گزینه ای باشه که آدرس کانالمون رو هم بزاریم که همگی عضو بشن ، حقوق و چیزی که دریافت نمیکنیم حداقل کانال خودمون رو تبلیغ کنیم یا مثلا رو پروفایل خودمون بزاریم 

فعلا من  همینا رو گفتم ببینم دیگه مشکلی داره ..

ممنونم و خسته نباشید

به نظر منم قالب قبلی خیلی بهتر بود همه چی دم دست بود.

لینک به ارسال

سلام دوستان . ممنون بابت نظراتتون .

این قالب موقت هست . گفتم که قالب جدید میخوایم طراحی کنیم . تا نظرات کامل نشه قرارش نمیدیم . اگر که سایت خارجی سراغ دارید که پوسته ی خوبی داره و یا اینکه ایده ای در مورد ساخت پوسته دارید حتما حتما بگید تا روش فکر کنیم .

لینک به ارسال

خب میتونم یه انتقادی از قالب بکنم ؟ 
مشکل اینجاست که صفحه ی زمینه چشم رو میزنه و یا شایدم این مشکل بخاطر کامپیوتر من باشه!
چون طوسی با سفید زیاد میونه ی خوبی نیست و یکم بد نشون میده!
:2rqfst4:ولی بازم خسته نباشید بابت ساختنش !

لینک به ارسال

این قالب جدید که امروز دیدم ، حرف نداره ... عالیه فقط چند تا مشکل کوچیک داره که درستش کنید : 

1- در نوشتن و افزودن مطلب ، گزینه های بیشتری قرار بدید مثلا: آپلود از آپارات و.... 

2 - منو اصلی به مشکلی داره که گزینه بیشتر  پشت گزینه های تویتر هست ... و بنظر من کمی گزینه ها رو کوچک کنید سایزش رو 

3- رنگش کمی چشم رو میزنه و رنگش رو ملایم تر کنید ( مثل قالب قدیمی قدیمیه کنید .. ) 

4- لحظه شمار بازی اویل ویتین 2 رو  هم فعال کنید 

5- اگه میشه  مثل سایت شیطان مقیم موسیقی بازی پخش بشه عالیه ( بنظر من موسیقی سیو بازی اویل وتین پخش بشه عالیه ( به آدم خیلی آرامش میده )

6- گزینه افزودن موضوع و ویدیو هم به گزینه های منو اضافه کنید ، در ضمن بگم که من وقتی انداره مرورگر ام رو از 100 به 90 تغییر میدم ، همه چی درست میشه و انداره ها کوچک میشه 

همینا.. ممنونم دست تون درد نکن ... واقعا خوشم میاد از این انجمن 

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.