رفتن به مطلب
AMIR GAMER

بازی The Evil Within 2 ارائه حوادث مشابه سورئالیست

پست های پیشنهاد شده

بازی The Evil Within 2 ارائه حوادث مشابه سورئالیست

با سلام ، در این مقاله میخوام به جزئیات دقیق گیم پلی جدید اویل ویتین 2 بپردازیم نویسنده این مقاله خودم هستم و بعضی از مطالب رو از سایت تانگو گیم انتخاب کردم 

The-Evil-Within-2-1080-Main.thumb.jpg.0bfd6c387c8a7a83f5d817c5b7a602e1.jpg

این بازی 13 اکتبر برابر با 21 مهر امسال به بازار عرضه میشود

تجربه های ترسناکی در این بازی هست که کابران رو خیلی خوشحال میکنه 

و این بار مثل همیشه این شرکت بازی تاکیده کرده که...

کسنانی که بیماری قلبی و مشکلات اعصبی دارند ، این بازی رو بازی نکنند و حتی تریلر و گیم پلی بازی رو مشاهده نکنید 

The_Evil_within_2_E3_05_legal.thumb.jpg.df543812aa6a1ea3ac01db5e236d520e.jpg

Bethesda / Tango Gameworks
من بازی THE EVIL WITHIN 2 رو 1 ساعت پیش نمایش تجربه کردم ، یک داستان دلنشین و هیولاهای خمشی ذهن مواجه شدم که به نظر میرسد آنها از یک رمان لواکرافت مستقیما جهش مییابند. حق رای دادن داستان Sebastian Castellanos، که اعتقاد داشت دخترش لیلی در اولین خشم درون مرده است. به نظر می رسد این کاملا مورد نیست، و او نیاز به سر به یک دنیای فوق العاده پر از ماجراهای بدبختانه برای پیدا کردن او.

TEW2_29_1502987115.thumb.jpg.49e1c76b70cfdd7366491eb396e8aeb9.jpg

AMIR GAMER :

منم با پیش نمایش ها و گیم پلی های که دیدم 

در این نسخه کارکتر اصلی بازی سباستین ، ضربات احساسی و عاطفه ای زیادی میخوره ، در ضمن در این بازی معما و پازل های خیلی بیشتر و هیجانی تر هست که یکی از اونا معما مایکن بود که باید مایکن رو طوری بچرخونید و حرکتش بدید که دست اشاره او به سمت چشم جهان بین  باشه ( مرحله دوم )

اما بهتره بگم که واقعا اویل ویتین شاهکاره خیلی بزرگیه ... داستان و گیم پلی بازی هم طبیعی درست شده اند و به واقعیت نزدیک اند 

اما چیزی که من خیلی تعجب میکنم اینکه در همه جا حتی در یک اتاق خالی هم چشم جهان بین وجود داره ، علت های زیادی داره ممکنه برای حمایت آمریکا ، تبلیغ و.. باشه

اما نظر من اینکه این نماد ها ، جا به جا شدن و شناور شدن زمین ، هیولا های مختلف و... تمام اینا نشون دهنده اینکه در این بازی چشم جهان بین ، در جهان و دنیا حکمرانی میکنه ...

خب بگذریم 

خلاصه در پست های بعدی با اسکرین شات های جدید ، و ویدیو های جدید و توضیحات جدید بازی اویل ویتین همراه من باشید ...

TEW2_40_1502987127.thumb.jpg.789b00152ea43cadc9fa9d23bd317f0d.jpg

نوشته های سایت های خارجی : 

ماجراهای بدبختانه برای پیدا کردن او ... (( منظور از او در این جمله یعنی پیدا کردن دخترش )

یک بازی ترسناک ترکیبی وجود دارد که در اینجا اتفاق می افتد

با توسعه دهنده Tango Gameworks به دنبال خدمت شما به دنباله های ترسناک و ترسناک خطی است که دقیقا به منظور کشش کشش تا آنجا که ممکن است. سپس گزینه های باز جهان بیشتر به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید کجا بروید و چقدر مبارزه کنید که می خواهید برای رسیدن به آنجا.

من دو کارفرمایان بسیار متفاوت جنگیدند و بررسی یک شهر سالن ضعیف و ناتوان پر از پازل جالب است.

گرد کردن یک گوشه و رو به رو شدن با یک دشمن که به نظر می رسد یک مانکن بی نظیر است؛ یک نمایش هنری وحشتناک برای سباستین طراحی شده است. این همه موثر است و تنش را فقط به روش های درست می کند.

Obscura، یک هیولا مثبت غول پیکر با سه پا و یک دوربین قدیمی برای یک چهره. معمولا این دعواها شامل همان نوعی از مواردی هستند که پیش از این در نسخه ی نمایشی دیدم، اما نه این بار. فلشباس Obscura شما را خاموش می کند و زمان را متوقف می کند و سباستین باید او را به مدت 90 ثانیه منحرف کند 

این احساس می کند که تیم توسعه تلاش واقعی برای تنوع بخشیدن به تجربیاتی که در EW2 دارید، مخصوصا پس از برخورد با سه نوع گیم پلی وحشت در چنین نسخه ی نمایشی کوتاه می کند. ما در سال گذشته Resident Evil 7 یک بازی وحشت بزرگ را دیدیم و اگر Tango Gameworks بتواند بر روی وعده هایی که من در این پیش نمایش دیدم خوب باشد، ممکن است ما دیگر در دست داشته باشیم.

جهت تماشا تریلر ، اینجا را کلیک کنید

TEW2_17_1502987108.thumb.jpg.60051049d980dea86d24b4919c77f517.jpg

نویسنده و ترجمه : AMIR GAMER

منبع : امیر گیمر و تانگو گیم ....

لطفا امتیاز و نظرات یادتون نره ... ممنونم

• متشکرم 1
  • ها ها 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری