رفتن به مطلب

سناریو فارسی Resident Evil 6 - Ada Wong

• وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil - Remake

داستان از هلیکوپتری شروع میشود که بر فراز یک جنگل پرواز میکند
  • ادامه
    • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

Kenshiro

بحث و گفتگوی آزاد در مورد سری The Evil Within

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز .

دوستان میتونن در مورد این سری بازی زیبا به بحث و گفتگو بپردازن . برای مطالب اسپویل حتما از اسپویلر استفاده کنید . 

با تشکر .

• خوشم اومد 2
    • متشکرم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
    به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب من که خیلی از این بازی خوشم اومد... ولی برای من که شبیه یک فایتینگ بود :585552aff0f7e_emoticon(12):

یکی از بدیای دیگش این بود که میتونستی بازیرو تبدیل کنی به پلتفرمر (البته بازم :585552aff0f7e_emoticon(12):)

بدی آخر هم که داشت این بود که اویل ویتین بود! ینی اویل میبودا هیچکی  باش مشکل نداشتا!

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

جایگزین مناسب برای سری های رزیدنت اویل . رزیدنت اویل دیگه بیشتر از این کشش نداره و واقعا احمقانه هست هنوز کپکام ادامش میده.

• خوشم اومد 1
    • ها ها 1

لینک به ارسال
    در 16 ساعت قبل، ΉΣᄂΣП گفته است :

جایگزین مناسب برای سری های رزیدنت اویل . رزیدنت اویل دیگه بیشتر از این کشش نداره و واقعا احمقانه هست هنوز کپکام ادامش میده.

موافقم ک اویل ویتن2 از اویل7 بهتر عمل کرد البته تا  ب الان نمرات اویل7 بهتر بوده

خب اویل ویتن و رزیدنت اویل دوتا جهان مختلفن پس نمیشه ک اویل ویتن جایگزین اویل بشه.هنوز اویل طرفدارای زیادی داره:D:

من از نسخه اول اویل ویتن خوشم نیومد به نظرم داستان جالب و شخصیت پردازی خوبی نداشت و اما گیم پلیش برام راضی کننده بود اما اویل ویتن2 کاملا منو متحیر کرد. بهترین بازی سبک هرور هست ب نظرم البته بی نقص نیس اما ب نظرم خیلی بهتر از اویل7 اومد.

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
    در در 10/30/2017 در 11:17، C.Price گفته است :

موافقم ک اویل ویتن2 از اویل7 بهتر عمل کرد البته تا  ب الان نمرات اویل7 بهتر بوده

خب اویل ویتن و رزیدنت اویل دوتا جهان مختلفن پس نمیشه ک اویل ویتن جایگزین اویل بشه.هنوز اویل طرفدارای زیادی داره

عجب:D:

خدمتون عرض کنم که همه بازیها جهان و داستان متفاوت دارن نه فقط رزیدنت و شیطان درون. ولی منظور از جایگزین در اصل جایگزین شدن یک بازی ترسناک به جای بازی ترسناک خز شده دیگری مثل رزیدنت هست.ما هر دو بازی رزیدنت و شیطان درون رو ترسناک میدونیم ولی رزیدنت دیگه ته کشیده و زیادی داره خز میشه و دیگه برای فنهاش نمیتونه دنیای رزیدنت جذابیت داشته باشه.. ولی شیطان درون تازه داره راه میفته و مثل نسخه های اول رزیدنت میتونه هی پیشرفت کنه و چندین نسخه ازش بیاد بیرون.

البته زیاد به نمرات توجه نکنید.

ویرایش شده در توسط ΉΣᄂΣП
    • خوشم اومد 1
    • متشکرم 1

لینک به ارسال

روز خوش

به معنای واقعی کلمه یک سری بازی "زیبا"
    واقعا از این سری بازی لذت بردم و راضی ام، شماره دوم هم به نظرم بسیار جذاب و سرگرم کننده بوده.
    منتظر شماره سوم و احتمالا پایانی هستم.

این سری تا به حال نشون داده میتونه "خاطره ساز" باشه و در ذهن ها بمونه (حداقل برای من)

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

سلام ... من امیر گیمرم 

من هر روز این بازی رو مخصوصا نسخه جدید 2 و 1 و تمام نسخه های الحاقی این بازی رو بازی میکنم 

این بازی واقعا یک شاهکاره البته اگه گرافیکش کمی بیشتر بود عالیی تر بود ، اما برای من گیم پلی مهمه ،  اگه از من بپرس بهترین بازی عمرت چیه من میگم اویل ویتین و بعدش لست آف آس

امیداورم نسخه سوم این بازی هر چه زودتر بیاد ... خلاصه این بازی محشره 

در ضمن نماد های خیلی عجیب و حرکات عجیبی تو این بازی زیاده

مثلا

تو این بازی نشون میده که ، دین فراماسونری در آینده در جهان حکم رانی میکنه و این بازی خیلی نماد  فراماسونری داره ، مخصوصا چشم جهان بین که حتی لوگو این بازی هم چشم جهان بینه 

تو این بازی ، بٌعد مکان و زمان خیلی تغییر میکنه و علم روبیک رو نشون میده و این بازی علمیه و واقعیت داره 

در نهایت میتوانم بگم که شاهکار خیلی بزرگیه ... 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری