رفتن به مطلب
Geralt

بحث و گفتگو بازی Resident Evil 2 Remake

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی

در اینجا میتونید درباره ی این بازی به صحبت بپردازید .

دوستان اگر میخواید اسپویل کنید از مخفی کننده یا اسپویلر استفاده کنید .

• خوشم اومد 1
  • متشکرم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمرات بازی اعلام شده و به نظر میرسه با یک نسخه حماسی رو برو هستیم :D: از جمله متاکریتیک که بر مبنای 63 نقد نمره 91 رو داده 😎

• خوشم اومد 1
  • متشکرم 2

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Leon S. Kennedy گفته است :

نمرات بازی اعلام شده و به نظر میرسه با یک نسخه حماسی رو برو هستیم :D: از جمله متاکریتیک که بر مبنای 63 نقد نمره 91 رو داده 😎

منتظرم فقط بازی سریعتر کرک بشه

• خوشم اومد 1
  • متشکرم 1

لینک به ارسال

به نظرم بعد از RE4 این بازی هم میشه رزیدنت اویل حسابش کرد.

کپ کام تو سری های بعد از re4 واقعا ضعیف عمل کرده و بعد از اونا این یه بازی خوب حساب میشه.

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
در در 7 بهمن 1397 در 15:26، Leon_S_Kennedy گفته است :

به نظرم بعد از RE4 این بازی هم میشه رزیدنت اویل حسابش کرد.

کپ کام تو سری های بعد از re4 واقعا ضعیف عمل کرده و بعد از اونا این یه بازی خوب حساب میشه.

نظر خودم هم همینه .

توی استیم رتبه ی رضایت از بازیش 96 درصد بوده . این یعنی یک شروع دوباره برای سری

• خوشم اومد 1
  • متشکرم 1

لینک به ارسال

خوب سناریو لئون به پایان رسید البته به نظر میاد برای دیدن اندینگ کامل باید هر دو سناریو را رفت ، سناریو کلر ساده تر به نظر میاد ...

گرافیک و گیم پلی عالیه، ویژگی های وحشت و بقا کامل پیاده شده و کمبود مهمات احساس میشه ، بعضی از ویژگی های گیم پلی The Evil Within 2 هم مشهود بود  و ... مستر ایکس :DD: ایشون در ریمیک حکم نمسیس رو پیدا کردن، هیچ جوره نمیمیره :D: و کلا رو مخه :D:  یه سری تغییرات در مورد داستان و شخصیت ها وجود داشت که بعضا مثبت و بعضا سوال بر انگیز بود (:D:)

در مجموع از بازی راضی ام و  پس از مدت ها (بیش تر از یک دهه ) یه عنوان کامل و درخور دیدم

یه انتقاد دارم : فضای های تاریک خیلی زیاد بود چشمام درد گرفت :DD:

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

بازیش از نظر گیم پلی خیلی جالبه و واقعا از گیم پلیش خوشم اومده !! اکثر بازی های جدید رو من فقط ده دیقه یه ربع بازی می کنم حوصله ام ازشون سر می ره :D: بعد مدت ها دوری از گیم ، واقعا این یکی منو آورد رو دور :D:

مدل ترسناکیشو دوست دارم خصوصا کم بودن مهمات. یه چیز دیگه اش که خیلی خفنه اینه که زامبیا در رو باز می کنن و یه مدت بی هوش می شن دوباره بلند می شن !! اینا واقعا بازی رو عالی تر از عالی کرده

درمورد کرکترهاش هم ... به نظرم بدترین بدترین بدترین بدترین بخش ممکن به بدترین شکل بود !!

آره قبول دارم قیافه های کلر و ایدا خوشگل شده ، ولی مشکل من با شخصیت پردازیشونه !! خدایی ایداش اصلا ایدا نیست 😐 مدل حرف زدنش ، کاراش ، اصلا حس نکردم همون ایداییه که تو بقیه ی رزیدنت ها دیدم. فقط هم ایدا نبود ، کلر هم اصلا شبیه کلر نیست واقعا. بعضی اداهاش واقعا حالمو بد کردن 😐 شرم بر تو ای کپکام :D:

دیگه قضاوت درمورد انت رو به خودتون می سپرم ... !! 

تنها کرکتری که خوشم اومد از نقشش ماروین بود. بقیه همه افتضاااااااح !!

و یک نکته ی دیگه درمورد بازی ... خدایی چرا ما نمی تونیم یه بار درست حسابی همون رزیدنت دو قدیمی رو با گرافیک خوب ببینیم ؟؟ RE1 و RE0 رو به همون سبک سابق ریمیک کردن ، اما RE2 رو هر بار دارن با اختلاف وحشتناک متفاوت از بازی اصلی می سازن. د بابا یه بار محض رضای خدا اونو ریمیک کنین و این هنرتونو بزارین برای RE3 !!

• خوشم اومد 1
  • متشکرم 1

لینک به ارسال

سناریو کلر هم به پایان رسید به نظرم کوتاه تر و سادتر بود و صد البته سلاح های کشتار جمعی هم داشت :D:

بخش اضافی بازی با هانک هم جالب انگیز بود و ریتم تندی داشت .

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

دوستان به خاطر داشته باشید هر آیتمی که گرفتید حتما examine بشه تا سرکار نرید :D: اگه یهو یک جعبه پیدا کردید و پیش خودتون گفتید چه فایده ای داره examine کنید میبیند داخلش ممکنه باتری باشه که لازم دارید :DD:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

به نظرم بازی خیلی خوب بود . یک سری مشکلات داستانی داشت اما بد نبود . انتظار داشتم خیلی طولانی تر باشه . در کل بازی بدی نیست . بازیش جوری هست که باید فن سابق بازی باشی تا کامل بازی رو درک کنی .

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Geralt گفته است :

به نظرم بازی خیلی خوب بود . یک سری مشکلات داستانی داشت اما بد نبود . انتظار داشتم خیلی طولانی تر باشه . در کل بازی بدی نیست . بازیش جوری هست که باید فن سابق بازی باشی تا کامل بازی رو درک کنی .

دقیقا منم انتظار داشتم طولانی تر باشه ولی کل محیط ها شد : اداره پلیس، فاضلاب،آزمایشگاه امبرلا  که کار زیادی هم لازم نبود انجام بدی! حالا یه محیط دو در دو در سناریو کلر بود مثل یتیم خونه که کافی نبود!

انتظار داشتم برای ریمیک 2 یه سری محیط های جدید در نظر بگیرن!  مثلا داستان ایجاب کنه به بیمارستان شهر و... هم بریم .

سناریو لیان که تمام شد گفتم: همین!! تموم شد!! :D: یه جورایی قانع نشدم :DD:

ویرایش شده در توسط Leon S. Kennedy
  • خوشم اومد 1

لینک به ارسال

بالخره این بازی را تمام کردم هر 4 تا سناریو رو.

اتمسفر بازی اولین موردی بود که نظر رو جلب کردواقعا خیلی عالی تونسته بودن  ترس و استرس رو القا کنند اصلا فکر نمیکردم کپ کام بتونه ریمیک این بازی رودر حده نسخه اورجینال RE2 عالی کار کنه.چون این اواخر RE های جالبی مواجه نبودم. .گرافیک بازی هم عالی بود.

داستان بازی و دیالوگ ها هم خوب کار گذاشته شده بود و یه سری تغییرات و اصلاحاتی هم انجام داده بودند.

بطور خلاصه محاسن بازی:

گرافیک عالی

داستان خوب و یه سری اصلاحات

اتمسفر که واقعا عالی بود و حس ترس و تنهایی القا میکرد.

گیم پلی جذاب و نسبتا سخت که حس ترس و بقا داشت

زامبی های جان سخت و ترسناک 

طراحی محیط عالی

اما عیب های بازی

چون هر بازی هرچند هم عالی باشد بازم نمیتونه خالی از عیب باشه چنتد تا از معایبش رو که به ذهنم میرسه بگم.

بهتر بود موسیقی های نسخه اورجینال مخصوصا موسیقی اتاق سیو هم در این نسخه ریمیک استفاده بشهو اونو پولیش نکنن.چون واقعا حیفه و نوستالوژی قوی داره.

طرحای شخصیت ها زیاد به دلم ننشست.من از طراحی کلر اصلا خوشم نیومد از نیمرخ که شبیه پسراس کلا!!!

ولی باز ایدا و لیان بد نبودند.

مستر ایکس هم اون ترس نسخه اصلی رو نداشت و ظاهرش رو بد طراحی کرده بوند.ولی بازم نمیشه گفت کاملا بده.

به امید ریمیک  نسخه سوم و کدوونیکا که مسلما جذابترن

ویرایش شده در توسط !!!
  • خوشم اومد 2

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Leon S. Kennedy گفته است :

دقیقا منم انتظار داشتم طولانی تر باشه ولی کل محیط ها شد : اداره پلیس، فاضلاب،آزمایشگاه امبرلا  که کار زیادی هم لازم نبود انجام بدی! حالا یه محیط دو در دو در سناریو کلر بود مثل یتیم خونه که کافی نبود!

انتظار داشتم برای ریمیک 2 یه سری محیط های جدید در نظر بگیرن!  مثلا داستان ایجاب کنه به بیمارستان شهر و... هم بریم .

سناریو لیان که تمام شد گفتم: همین!! تموم شد!! :D: یه جورایی قانع نشدم :DD:

دقیقا . خودم هم دوست داشتم یکم محیط بزرگتر بود . بیشتر توی شهر چرخ میزدیم نه اینکه عه ؟! رسیدیم به این اداره پلیس و تموم شد و رفت . مستر ایکس خوب بود اما عالی نبود . بیرکین مثل یک بچه ی لوس بود اینجا . طرز صحبتش با کار هاش جور نبود . لیون خیلی فانتزی بازی در میاورد . ایدا میتونست جذابیت اولیش رو داشته باشه .

خوب بود . بد نبود بازیش اما جای کار داشت هنوز

در 9 دقیقه قبل، !!! گفته است :

بالخره این بازی را تمام کردم هر 4 تا سناریو رو.

اتمسفر بازی اولین موردی بود که نظر رو جلب کردواقعا خیلی عالی تونسته بودن  ترس و استرس رو القا کنند اصلا فکر نمیکردم کپ کام بتونه ریمیک این بازی رودر حده نسخه اورجینال RE2 عالی کار کنه.چون این اواخر RE های جالبی مواجه نبودم. .گرافیک بازی هم عالی بود.

داستان بازی و دیالوگ ها هم خوب کار گذاشته شده بود و یه سری تغییرات و اصلاحاتی هم انجام داده بودند.

بطور خلاصه محاسن بازی:

گرافیک عالی

داستان خوب و یه سری اصلاحات

اتمسفر که واقعا عالی بود و حس ترس و تنهایی القا میکرد.

گیم پلی جذاب و نسبتا سخت که حس ترس و بقا داشت

زامبی های جان سخت و ترسناک 

طراحی محیط عالی

اما عیب های بازی

چون هر بازی هرچند هم عالی باشد بازم نمیتونه خالی از عیب باشه چنتد تا از معایبش رو که به ذهنم میرسه بگم.

بهتر بود موسیقی های نسخه اورجینال مخصوصا موسیقی اتاق سیو هم در این نسخه ریمیک استفاده بشهو اونو پولیش نکنن.چون واقعا حیفه و نوستالوژی قوی داره.

طرحای شخصیت ها زیاد به دلم ننشست.من از طراحی کلر اصلا خوشم نیومد از نیمرخ که شبیه پسراس کلا!!!

ولی باز ایدا و لیان بد نبودند.

مستر ایکس هم اون ترس نسخه اصلی رو نداشت و ظاهرش رو بد طراحی کرده بوند.ولی بازم نمیشه گفت کاملا بده.

به امید ریمیک  نسخه سوم و کدوونیکا که مسلما جذابترن

به نظر منم نباید موزیک بازی رو پولی میکرد و باید در ابتدای بازی هم قابل استفاده می بود . اما این کار رو نکردن که حیف شد .

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Geralt گفته است :

دقیقا . خودم هم دوست داشتم یکم محیط بزرگتر بود . بیشتر توی شهر چرخ میزدیم نه اینکه عه ؟! رسیدیم به این اداره پلیس و تموم شد و رفت . مستر ایکس خوب بود اما عالی نبود . بیرکین مثل یک بچه ی لوس بود اینجا . طرز صحبتش با کار هاش جور نبود . لیون خیلی فانتزی بازی در میاورد . ایدا میتونست جذابیت اولیش رو داشته باشه .

خوب بود . بد نبود بازیش اما جای کار داشت هنوز

به نظر منم نباید موزیک بازی رو پولی میکرد و باید در ابتدای بازی هم قابل استفاده می بود . اما این کار رو نکردن که حیف شد .

گفتی ویلیام ... یکی نیست بگه تو دانشمندی این حرکات از تو بعیده ...:D: شبیه بچه هایی که لج کرده باشن رفتار میکرد نه خالق ابر ویروس G ، مخصوصا اون قسمت که میگفت : این(G) حاصل عمر منه :DD::default_oops:
حقیقتش از لیان و ایدا خیلی خوشم اومد، لیان اینجا قشنگ بهش میخورد یه ادم خوش قلب،ساده و بی تجربس که روز اول کاری تاریخی داشته :DD: صدا پیشه ایدا هم من خوشم اومد بر خلاف بقیه صدا پیشه های ایدا که انگار خیلی بی روح تک بعدی بودن ( که شاید گذشت سال ها و شغل ایدا ایجاب میکنه) این صدا خیلی خوب به شخصیت اون زمانش نشست، خلاصه به غیر از بخش عینک آفتابی تو شب مشکلی ندارم با ایدا :D:
از انت ولی راضی نبودم شده بود مدافع تمام و کمال بشریت در مقایسه با ویلیام انگار مادرش بود تا همسرش!!! رفتار های خیلی پخته و جان فشانانه ای داشت :D:

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

بازی خوبی بود.

من فکر کنم که کپکام ترسید که توی بازی تغییرات زیادی رو اعمال کنه چون توی ریمیک یک تقریبا هفتاد درصد بازی رو تغییر داده بودن اما رزیدنت اویل دو ریمیک  تغیررات زیادی نداشت.😒 البته این موضوع زیادم بد نبود چون ممکن بود کلا گند بزنه توی داستان. شخصیت پردازی هم خوب بود ایدا همون ایدا لیان همون لیان کلر و شری هم همون شخصیت پردازی قبل رو داشتند. موسیقی بازی هم که افتضاح بود😂

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

یه نکته! :D: سال 1998 فلش مموری داشتیم؟

در بازی ریمیک 2 به کامپیوتر اداره پلیس فلش مموری وصل میکنی!!! فلاپی دیسک معقول تر نبود!؟ :DD:

• ها ها 1

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، Leon S. Kennedy گفته است :

یه نکته! :D: سال 1998 فلش مموری داشتیم؟

در بازی ریمیک 2 به کامپیوتر اداره پلیس فلش مموری وصل میکنی!!! فلاپی دیسک معقول تر نبود!؟ :DD:

فلش مموری رو ول کن . اون تکنولوژی توی بازی عملیات شهر راکون رو چی میگی پس ؟

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، Geralt گفته است :

فلش مموری رو ول کن . اون تکنولوژی توی بازی عملیات شهر راکون رو چی میگی پس ؟

عملیات شهر راکن non-canon حساب میکنیم و مهم نیست :D: مگر نه اگر جدی بگیریمش نامرئی شدن Vector خودش به تنهایی داستانیه :default_lol:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری