رفتن به مطلب
Geralt

شخصیت ها

پست های پیشنهاد شده

Regina | رجینا

post-1-0-03486300-1476220530.png

سال تولد : 1986

شغل : مامور S.O.R.T

وضعیت : زنده

جنسیت : زن

قد : 1 متر و 75 سانتی متر

 

رجینا یکی از اعضای گروه S.O.R.T  است . کار این گروه دولتی جاسوسی و جمع آوری اطلاعات میباشد .

رجینا به عنوان یک متخصص سلاح ، درون گروه به کار مشغول بود هر چند که از جمع آوری اطلاعات و خواسته های گروه غفلت نمیکرد . با توجه به ماموریت ها رجینا همگروهی هایش را تا موفقیت عملیات همراهی و کمک میدهد .

در سال 2009 گروه S.O.R.T ماموریت یافت تا به جزیره ای به نام آیبیس در جمهوری بورگینیان رفته و ادوارد کرک را که در حال کار و بررسی بر روی انرژی نسل سوم بود به خانه بازگرداند . انرژی نسل سوم مورد توجه دولت جهانی بود و توسط دولت پشتیبانی مالی میشد . 

هر چند که با ورود افراد به جزیره برنامه طبق اصول پیش نرفت به خاطر اینکه تاسیسات توسط دایناسور ها و موجودات ماقبل تاریخی محاصره شده بود .

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Rick | ریک

post-1-0-99185500-1476247957.png

سال تولد : 1984

شغل : مامور S.O.R.T

وضعیت : زنده

جنسیت : مرد

قد : 1 متر و 73 سانتی متر

 

مامور ویژه ی S.O.R.T ، که تخصصش در تکنولوژی و امنیت و همچنین ساخته های کامپیوتری می باشد .

در سال 2009 او به فرماندهی گِیل به جزیره اعزام شد تا طبق ماموریت اطلاعات جامعی از انرژی نسل سوم به دست آورند و همچنین ادوارد کرک محقق و سرپرست پروژه را به خانه بازگردانند . ریک پس از رسیدن به جزیره در اتاق کنترل مستقر شده و به هم تیمی هایش در گشت و گذار در محیط کمک بسیاری میکند ، در حین راهنمایی ها و نظارت هایی که بر هم تیمی هایش داشت توانست اطلاعات جامعی از انرژی نسل سوم و کارکرد هایش از دیتابیس جزیره استخراج کند . در آخر نیز توانست بدون برداشتن حتی یک خراش به همراه بقیه ی اعضای تیم از جزیره فرار کند .

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Gail | گِیل

post-1-0-76464900-1476251990.png

سال تولد : 1971

شغل : مامور S.O.R.T

وضعیت : بستگی به انتخاب شما دارد

جنسیت : مرد

قد : 1 متر و 82 سانتی متر

استراتژیست ویژه ی سازمان که بیشتر به عنوان یک مامور جمع آوری اطلاعات و سرپرست گروه ها فعالیت میکند در نتیجه در جریان مستقیم اطلاعات و دستورات سازمان قرار دارد .

در سال 2009 او فرماندهی تیمی 5 نفره را به عهده گرفت و به جزیره ی آیبیس رفت تا اطلاعاتی را در مورد انرژی نسل سوم که توسط سرپرست تیم تحقیقاتی جزیره یعنی ادوارد کرک در حال توسعه بود به دست بیاورد . هر چند که دستور دیگری نیز داشت ، بازگردانی ادوارد کرک به کشورش . گیل تابع دستورات و قوانین گروه است و از آن به شدت پیروی میکند حتی اگر به ضرر خود و گروه تمام شود . 

بر خلاف رجینا و ریک که از موضوع آگاهی نداشتند گیل ماموریت داشت تا اطلاعاتی را که مربوط به استفاده ی نظامی از انرژی نسل سوم بود نیز جمع آوری و به سازمان ارائه دهد . به جز تام و کوپر که کشته شده بودند گیل و بقیه ی اعضای تیمش توانستند مکان ادوارد کرک را در جزیره پیدا و سپس از جزیره فرار کنند . بر اساس انتخاب رجینا گیل ممکن است زنده و یا دچار مرگ شود .
 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Tom | تام

post-1-0-35442900-1476221108.png

سال فوت : 2009

شغل : مامور S.O.R.T و دست راست دکتر کرک

وضعیت : مرده

جنسیت : مرد

 

مامور ویژه ی S.O.R.T و یکی از ماهر ترین افراد تیم جاسوسی این گروه به حساب می آید ، تام یک مامور پوششی میباشد . عادت دارد همیشه به تنهایی کار کند و همچنین قبل از دیگر واحد ها دست به کار شود و در کار خود بسیار ماهر و صبور است .

در سال 2009 او توسط سازمان ماموریت یافت تا به جزیره آیبیس رفته و اطلاعات مهمی از فردی به نام دکتر ادوارد کرک که خبر هایی مبنی بر فوتش گزارش شده بود حمع آوری کند او در آنجا به دکتر کرک نزدیک شد و توانست به فرد مورد اعتماد او تبدیل گردد . پس از مدتی متوجه اوضاع وخیم آنجا میشود و اطلاعاتی را به سازمان میفرستد تا گروه ویژه وارد عمل شود . پس از آن نیز خود را در راه نجات ریک فدا میکند .

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Cooper | کوپر

post-1-0-57475800-1476252756.png

سال فوت : 2009

شغل : مامور S.O.R.T

وضعیت : مرده

جنسیت : مرد

 

او با همراهی یک تیم 5 نفره شامل رجینا : متخصص سلاح ، گیل : سرپرست گروه و استراتژیست ، ریک : تکنسین کامپیوتر و تام : مامور پوششی به جزیره ی آیبیس اعزام شدند . 

در سال 2009 کوپر توسط سازمان ماموریت یافت تا به تاسیسات تحقیقاتی جزیره ی آیبیس بروند و سرپرست تیم تحقیقاتی آنجا یعنی ادوارد کرک را که گزارش شده بود در حادثه ای که سه سال پیش در آزمایشگاهش رخ داده کشته شده است را پیدا و اطلاعات جامعی را از انرژی نسل سوم به دست آورند .

هر چند که در ماموریت شانس با او یار نبود و فرود ناموفقی را در جنگل های جزیره به همراه داشت . پس از فرود ناموفق او شروع به شنیدن صدای پاهای غول پیکری کرد و نور چراغ قوه اش را به سمت آن صدا گرفت و توجه T-Rex را به خود جلب کرد هر چند توانست تا حدودی از دست این موجود فرار کند ولی در آخر بخت با او یار نبود و توسط مخلوقات دیگر محاصره و خورده شد . از آنجا که او مسئول مخابره گروه بود و کارش ارتباط با هلی کوپتر خروج بود مردنش کار را برای همه سخت تر کرد .

در ورژن های غیر ژاپنی بازی به علت مرگ بسیار بدی که داشت مرگش سانسور شد ، مرگش به این گونه است که بدن او توسط موجودات وحشی به دو نیم و پس از آنکه نیمه جان میشود توسط همین موجوادات به تیکه های کوچکتر تبدیل و خورده میشود .

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Mark Doyle | مارک دویل

post-1-0-15691600-1476260253.jpg

سال فوت : 2009

شغل : محقق انرژی نسل سوم

وضعیت : مرده

جنسیت : مرد

 

مارک در اتاق ویژه ی تحقیقات هوایی مشغول به کار بود قبل از اینکه به آزمایشگاه فیزیک انرژی نسل سوم منتقل شود .

در زمان حادثه او توسط ولوسی رپتور ها به شدت زخمی شد و به سوی دفترش فرار کرد رجینا او را در دفترش زمانی که به میز تکیه داده بود زخمی یافت . رجینا مکان دکتر کرک را از مارک درخواست کرد و مارک به سادگی از دکتر کرک به عنوان یک احمق نام برد و کارت شناسایی خودش را به رجینا داد .

هر چند رجینا سعی در بهبودی او داشت ولی در آخر توسط T-Rex که در حال گشت زنی در منطقه بود از پنجره به بیرون برده و خورده شد .

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Paul Baker | پاول بیکر

post-1-0-69577800-1476259464.png

سال فوت : 2009

شغل : محقق جزیره ی آیبیس

وضعیت : مرده

جنسیت : مرد

 

پاول بیکر محقق و تکنسین جزیره که در چندین نقطه از تاسیسات مشغول به فعالیت بود هر چند اولویت او کار بر روی ژنراتور های انرژی نسل سوم بود .

پس از حادثه ، در محل کارش توسط ولوسی رپتور ها زنده زنده خورده شد . کمی پس از مرگش توسط یکی از اعضای گروه ضربت پیدا شد و آنها توانستند با استفاده از اثر انگشت و اطلاعات شخصی او وارد تاسیسات زیر زمینی شوند .

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Mike | مایک

post-1-0-01758700-1476258210.png

سال فوت : 2009

شغل : محقق جزیره ی آیبیس

وضعیت : مرده

جنسیت : مرد

مایک یکی از محققانی بود که سعی داشت به آزمایشگاه دکتر کرک پناه برده و از آن طریق خودش و دوستانش از جزیره فرار کنند ، به این منظور او کلید کارت B را ساخت . هر چند متاسفانه توسط ولوسی رپتور ها کشته شد و نتوانست با دوستانش ارتباط پیدا کند .

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Edward Kirk | ادوارد کرک

post-1-0-83642400-1476254804.png

سال تولد : 1977

شغل : محقق

وضعیت : زنده

جنسیت : مرد

قد : 1 متر و 76 سانتی متر

 

ادوارد کرک ، محقق و دانشمند انرژی که از پیشگامان زمینه ی کاری خودش است . او به عنوان یک سرپرست محقق کار میکرد . که در دوران کاری اش با استفاده از فرمول ها و تحقیقات و نتایج خوبش قول انرژی پاک که به انرژی نسل سوم معروف است را داد و مورد توجه دولت جهانی و کشورش قرار گرفت . 

او توانست بودجه ی قابل توجهی از ارتش را به خود اختصاص دهد و کمی پس از آن نیز در سال 2006 طی یک حادثه ی ساختگی و انفجار در آزمایشگاه توانست مرگ خود را جعل کند و آن را یک تراژدی جلوه دهد .

سه سال بعد او توسط مامور های دولتی در جزیره ی آیبیس شناسایی و گزارش داده شد . دولت یک تیم ضربت 5 نفره تدارک دید و به جزیره فرستاد تا جریان را از نزدیک بررسی و اقداماتی صورت دهند . بعد از این جریان ، ادوارد کرک به جمع آوری اطلاعات آخرین آزمایشش مشغول می شود و سپس توسط گروه ضربت دستگیر و تحویل داده میشود ، هر چند او وقت را هدر نمیدهد و به سرعت با دولت برای ادامه ی تحقیقاتش مذاکره میکند .

جمهوری بورگینیان که به تحقیقات ادوارد کرک از نظر نظامی علاقه پیدا کرده بود توانست او را ترغیب و بودجه ی هنگفتی را در اختیار او قرار دهد تا بتواند آزادانه تحقیقات خود را در زمینه ی نظامی بر روی انرژی نسل سوم گسترش دهد . به هر حال نتایج به دست آمده بیشتر از حد انتظارش بود پس از حادثه ای که در جزیره اتفاق افتاد ژنراتور تامین کننده ی انرژی نسل سوم نا پایدار شد و باعث شد تا موجودات ماقبل تاریخی به جزیره وارد شوند . به این گونه بود که دستگاه تولید انرژی تبدیل به ماشین انتقال در فضا و زمان شود . 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×