رفتن به مطلب

سناریو فارسی Resident Evil 3- Nemesis

• وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil - Remake

داستان از هلیکوپتری شروع میشود که بر فراز یک جنگل پرواز میکند
  • ادامه
  • سناریو فارسی Resident Evil 6 - Chris & Piers

سناریو فارسی Resident Evil 6 - Chris & Piers
  • وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil 6- Jake & Sherry

جیک مولر در حالی که سوت میزند یا سیب را بالا پایین میاندازد ودر یک خرابه راه میرود. سپس روی زمین نشسته و یک سرنگ را تماشا کرده وبه خود تزریق میکند.
  • وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil 6 -Leon & Helena

لیون سلاحش را به سمت یک زامبی گرفته که درحال خوردن یک جسد است . و در ذهنش تصاویری از صحبت های رئیس جمهور مرور میشوند.
  • وارد شوید
  • پست های پیشنهاد شده

روی اسم لیبلا که میزنیم، کاربرا رو میاره جز تحریریه :D: 

لطفا رسیدگی بفرمایین.  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

من چند کار نمیتونم انجام بدم و برام سواله که فقط مشکله منه یا شخص دیگه ای هم اینجوریه؟

اول اینکه نمیتونم روی نمایه خودم چیزی ارسال کنم. دوم اینکه نمیتونم موزیک آپلود کنم و سوم اینکه نمیتونم به کسی امتیاز بدم.

ممنون میشم به این هم رسیدگی کنید.

لینک به ارسال
    در 11 دقیقه قبل، Dream Flower گفته است :

من چند کار نمیتونم انجام بدم و برام سواله که فقط مشکله منه یا شخص دیگه ای هم اینجوریه؟

اول اینکه نمیتونم روی نمایه خودم چیزی ارسال کنم. دوم اینکه نمیتونم موزیک آپلود کنم و سوم اینکه نمیتونم به کسی امتیاز بدم.

سلام , موضوع بررسی میشه , ممنون .

لینک به ارسال
    در 5 ساعت قبل، Dream Flower گفته است :

روی اسم لیبلا که میزنیم، کاربرا رو میاره جز تحریریه :D: 

لطفا رسیدگی بفرمایین.  

این مورد به دلیل این هست که تحریریه لیبل های مختلفی داره و من به خاطر زیبایی قالب فقط اومدم و لیبل تحریریه رو قرار دادم که اونم خالی هست که فکر کنم دلیلش رو میدونید . :NewPack_yes:

در 1 ساعت قبل، Dream Flower گفته است :

مورد اول درست شد . به روز رسانی وضعیتت خاموش بود زهرا بانو . 

مورد دوم هم مشکلی نداره . از نوار بالا . کنار اسمتون . روی ایجاد کلیک کنید و بارگذاری آهنگ رو بزنید براتون بالا میاره . 

چه امتیازی ؟ میشه بگید ؟ لایک کردن منظورتونه ؟ 

لینک به ارسال
    در 1 دقیقه قبل، AbbasMa گفته است :

این مورد به دلیل این هست که تحریریه لیبل های مختلفی داره و من به خاطر زیبایی قالب فقط اومدم و لیبل تحریریه رو قرار دادم که اونم خالی هست که فکر کنم دلیلش رو میدونید . :NewPack_yes:

مورد اول درست شد . به روز رسانی وضعیتت خاموش بود زهرا بانو . 

مورد دوم هم مشکلی نداره . از نوار بالا . کنار اسمتون . روی ایجاد کلیک کنید و بارگذاری آهنگ رو بزنید براتون بالا میاره . 

چه امتیازی ؟ میشه بگید ؟ لایک کردن منظورتونه ؟ 

خب یعنی تا آخر همینجوری میمونه؟

مورد اول که دستت درد نکنه.

مورد دوم هم بخاطر فرمت آهنگ بود گویا. بازم دستت درد نکنه.

امتیاز هم همون که توی توضیح لیبل پایین اعتبار هست و برای سعید جان 100 و برای شما 0 هست. :D: میزنم روش میگه شما اجازه دادن امتیاز به این کاربر را ندارید. میخواستم ببینم کلا بلااستفاده هستش یا برای من مشکل داره؟

لینک به ارسال
    در 1 دقیقه قبل، Dream Flower گفته است :

خب یعنی تا آخر همینجوری میمونه؟

مورد اول که دستت درد نکنه.

مورد دوم هم بخاطر فرمت آهنگ بود گویا. بازم دستت درد نکنه.

امتیاز هم همون که توی توضیح لیبل پایین اعتبار هست و برای سعید جان 100 و برای شما 0 هست. :D: میزنم روش میگه شما اجازه دادن امتیاز به این کاربر را ندارید. میخواستم ببینم کلا بلااستفاده هستش یا برای من مشکل داره؟

تا آخر این شکلی نمیمونه . درستش میکنم . فقط کمی تحمل بشه که اینا برن توی خورده کاری . 

قربانت . 

این مورد رو باید در موردش توضیحاتی بدم . 

در سایت دو نوع امتیاز وجود داره . 

مورد اول که همدیگه رو لایک میکنیم و امتیازی ثبت میشه . این مورد اصلا تغییری توی وضعیت کاربری شخص نداره . یعنی ممکنه که یک شخص 1000 امتیاز داشته باشه ولی کاربر عادی باشه . پس این از این .

مورد دوم که خیلی مهمتره . این امتیاز دست تحریریه و لیبل مدیریت هست . 

شما که سردبیر هستین ممکنه نظارت کاملی روی کاربر تازه واردی داشته باشین که شروع کرده به ترجمه و پست های مفید گذاشتن . خب شما چک میکنید میبینید نگارش بالایی داره قدرت ترجمش عالی میاید بابت اون پستش 50 امتیاز بهش میدین . من میام یک نگاه میندازم به پست بعدیش میبینم که آره . کارش عالیه توی فلان بخش من هم 30 امتیاز . تک به تک . هر ماه چک میکنیم و بر اساس امتیاز ها یا ارتقا میدیم . یا مدال میدیم یا امکانات و جوایزی رو قرار میدیم براش . انشالله به موقع به این موضوع رسیدگی میکنیم . این امتیازاتی هم که میبینید داده شده رو من باید تنظیم کنم و صفرشون کنم . انشالله بعدا بیشتر توضیح میدم در موردشون . :4xvim2p:

لینک به ارسال

این ارور موقع ارسال داده میشه. 

403

Forbidden

Access to this resource on the server is denied

لینک به ارسال
    در 1 دقیقه قبل، Dream Flower گفته است :

این ارور موقع ارسال داده میشه. 

403

Forbidden

Access to this resource on the server is denied

دقیقا در کجا ؟

لینک به ارسال

فعلا که فقط میزگرد تحریریه و وقتی جواب گریم رو میخوام بدم. 

لینک به ارسال
    در 2 دقیقه قبل، Dream Flower گفته است :

فعلا که فقط میزگرد تحریریه و وقتی جواب گریم رو میخوام بدم. 

اگر میشه بازم تست کنید 

لینک به ارسال

مشکل از لینک بود عباس جان!

لینک به ارسال

سلام ، امروز خواستم یک آلبوم آپ کنم ، بعد اینکه نزدیک 20 تا عکس آپ کردم ارور داد که باید 10 تا باشه حداکثر ، وقتی چند تا رو حذف کردم و 10 تا هم رسید بازم ارور میداد نمیرفت مرحله بعدی !

لینک به ارسال

داریم محدودیت هایی رو اعمال میکنیم . انشالله درست میشه . صبر داشته باشید . 

لینک به ارسال

سلام

فکر کنم برای انجمن یه مشکلی پیش اومده

بدون قند شکن لود نمی شه اصلا !!

لینک به ارسال
    در 10 دقیقه قبل، Lunafreya Nox Fleuret گفته است :

سلام

فکر کنم برای انجمن یه مشکلی پیش اومده

بدون قند شکن لود نمی شه اصلا !!

سلام

من بدون قندشکن اینجا در خدمتم :D:

لینک به ارسال
    در 22 دقیقه قبل، Dream Flower گفته است :

سلام

من بدون قندشکن اینجا در خدمتم :D:

برای منم الان درسته اما وقتی اون پست رو نوشتم لود نمی شد

سایت picofile و mihanblog هم گاهی وقت ها این طوری می شه برای همین احتمال 90 درصد باز هم این تکرار می شه. من از این چیزا اطلاعاتی ندارم اما فکر کنم یه جای کار ایراد داره که این طوری می شه

لینک به ارسال

http://s4.picofile.com/file/8284795700/Screenshot_206_.png

دوستان این مشکل ارور فقط تو سایت خودمون برای من پیش میاد و به نظر از بعد به روزرسانیه. هرچی هم dont ask me again رو میزنم فایده نداره. میشه راهنمایی کنید چیه؟

چون وقتی این نمایش داده میشه کلا مرورگر هنگ میکنه. فرقی هم نمیکنه با چ مرورگری بیام.

آهان .. فقطم روی صفحه اول انجمن میاد. یعنی بقیه جاها مشکلی نداره.

لینک به ارسال

سلام.

فکر کنم برای اپلود عکس ها هم مشکلی پیش اومده. الان میخواستم یه عکس رو اپلود کنم، وقتی عکس رو به پست اضافه میکنم خود به خود تغییر سایز داده میشه و کراپ میشه. میشه بررسی کنید مشکل از چیه؟

در 5 دقیقه قبل، Dream Flower گفته است :

دوستان این مشکل ارور فقط تو سایت خودمون برای من پیش میاد و به نظر از بعد به روزرسانیه. هرچی هم dont ask me again رو میزنم فایده نداره. میشه راهنمایی کنید چیه؟

چون وقتی این نمایش داده میشه کلا مرورگر هنگ میکنه. فرقی هم نمیکنه با چ مرورگری بیام.

اره، من الان که چند بار صفحه اول رو باز کرده یه لحضه کرش میکنه و سرعت هم خیلی اومده پایین. البته من این ارور رو ندارم، حالا نمیدونم مشکل از کجاست شاید بقیه بتونند راهنمایی کنند.

لینک به ارسال
    در 48 دقیقه قبل، Dream Flower گفته است :

سلام زهرا جان .

الان بررسی میکنم . 

در 40 دقیقه قبل، MohammaD گفته است :

سلام.

فکر کنم برای اپلود عکس ها هم مشکلی پیش اومده. الان میخواستم یه عکس رو اپلود کنم، وقتی عکس رو به پست اضافه میکنم خود به خود تغییر سایز داده میشه و کراپ میشه. میشه بررسی کنید مشکل از چیه؟

اره، من الان که چند بار صفحه اول رو باز کرده یه لحضه کرش میکنه و سرعت هم خیلی اومده پایین. البته من این ارور رو ندارم، حالا نمیدونم مشکل از کجاست شاید بقیه بتونند راهنمایی کنند.

سلام محمد جان .

اون مورد اول مشکل نیست . تغییرات سایز عکس هست که تنظیماتش رو باید درست کنم بازم . 

مشکل سنگینی هم چک میکنم . 

چشم . 

لینک به ارسال

سلام ، چرا بعضی از تاپیکا خراب شدن ؟ : / منظورم اینه که وقتی میرم توشون میگه موضوع مورد نظر پیدا نشد '-' میخواستم بدونم این مشکل منه فقد ؟ یا نه ماله همه س ، بعد کی حل میشه :D:

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین.

عکس رو قبلا به صورت لینک میدادیم تشخیص میداد عکسه ومی اومد. ولی الان نمیتونه تشخیص بده وهمون لینک میمونه. لطفا بررسی کنین

لینک به ارسال

سلام برای اکانت دوستم مشکلی پیش اومده و نمیتونه وارد سایت بشه

میگه وقتی میخاد وارد سایت بشه نام کاربری با رمز رو که میزنه میگه همچین کاربری با این نام تو سایت نیس

اسم اکانتش هم emily pop  هست

لطفا سریع تر رسیدگی کنین ممنون

لینک به ارسال
    در ۱ ساعت قبل، C.Price گفته است :

سلام برای اکانت دوستم مشکلی پیش اومده و نمیتونه وارد سایت بشه

میگه وقتی میخاد وارد سایت بشه نام کاربری با رمز رو که میزنه میگه همچین کاربری با این نام تو سایت نیس

اسم اکانتش هم emily pop  هست

لطفا سریع تر رسیدگی کنین ممنون

سلام . چشم . رسیدگی صورت میگیره . ممنون بابت اطلاع .

لینک به ارسال
    مهمان
    شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
    ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.