رفتن به مطلب

سناریو فارسی Resident Evil 3- Nemesis

• وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil - Remake

داستان از هلیکوپتری شروع میشود که بر فراز یک جنگل پرواز میکند
  • ادامه
  • سناریو فارسی Resident Evil 6 - Chris & Piers

سناریو فارسی Resident Evil 6 - Chris & Piers
  • وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil 6- Jake & Sherry

جیک مولر در حالی که سوت میزند یا سیب را بالا پایین میاندازد ودر یک خرابه راه میرود. سپس روی زمین نشسته و یک سرنگ را تماشا کرده وبه خود تزریق میکند.
  • وارد شوید
  • سناریو فارسی Resident Evil 6 -Leon & Helena

لیون سلاحش را به سمت یک زامبی گرفته که درحال خوردن یک جسد است . و در ذهنش تصاویری از صحبت های رئیس جمهور مرور میشوند.
  • وارد شوید
  • Mr.Benyamin

از کدوم RESIDENT EVIL خوشتون میاد

پست های پیشنهاد شده

در این قسمت بگید  از کدوم رزیدنت اویل خوشتون میاد و چرا طرفدارش هستید 

• خوشم اومد 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
    به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم از رزیدنت اویل ۱و۲و۳ خوشم اومد 

زیرا : 

داستان جذاب داشت و به آدم حس ترس رو میداد البته نباید معماهاش رو نادیده گرفت که ساعت ها مشغولمون میکرد و باس هایش دلهره اور بود برای شکست دادن آنها باید ساعت ها زمان میزاشتید اسلحه های فراوان  متنوعی داشت.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

کلاسیکها عالی بودن .فقط کلاسیک.همینو بس.

بقیشون خوبنا ولی کلاسیک ها یه چیز دیگن.

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
    در در 1395/10/28, 03:27:15، RESIDENTEVILHD گفته است :

من خودم از رزیدنت اویل ۱و۲و۳ خوشم اومد 

زیرا : 

داستان جذاب داشت و به آدم حس ترس رو میداد البته نباید معماهاش رو نادیده گرفت که ساعت ها مشغولمون میکرد و باس هایش دلهره اور بود برای شکست دادن آنها باید ساعت ها زمان میزاشتید اسلحه های فراوان  متنوعی داشت.

نظرتون محترمه اما هر چی فکر می کنم داستان مهمی تو RE3 نمی بینم !!

معماهای سختی هم تو RE2 نبود

باس های هیچ کدومشون هم چیز خیلی خوفناکی نبودن به جز نمسیس

نظر من کد ورونیکاست چون همون طور که به گیم پلی اصلا اهمیت نمی دم ، داستان برای من مهم ترین چیزه. این بازی هم بهترین داستان کل سری رو داشته ، طراحی محیط و کرکتر ها عالی بوده. موسیقی و صدا پردازی هم از همه نظر خوب بود. ترسش کمی از حد معمول بالاتر بود. و همچنین جو صحنه هاش به دل می شینه. ارتباط و حس دوستی / عشق / نفرت هم به نظرم به بهترین شکل نشون داده شد. کمبود گیاه و تیر هم تو سناریو کریس حس خیلی ترسناکی داشت

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

123

ویرایش شده در توسط ΉΣᄂΣП

لینک به ارسال

من فقد عاشق رزیدنت اویل 6ـم ^__^ لنتی نمیدونم چرا انقد دوسش دارم :|

بعد رولیشن دو بعدش 4 بعد سایر موارد :D:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
    در 7 دقیقه قبل، Queen GaGa گفته است :

من فقد عاشق رزیدنت اویل 6ـم ^__^ لنتی نمیدونم چرا انقد دوسش دارم :|

معلومه بخاطر هلنا خانمه:DD:

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال
    در 51 دقیقه قبل، Rainy Girl گفته است :

معلومه بخاطر هلنا خانمه:DD:

هلنا که عشق دوممه :D: در کل از گیم پلیش خیلی خوشم میاد :))

لینک به ارسال

البته فکر کنم همه بدونن ولی باز میگم. 

به نظر من اویل از اونجا ک اصلش یعنی آمبرلا و نسخه هفتم هم اینو ثابت کرد، نسخه هایی خاصن که داستانشون پیرامون سه بانی آمبرلا باشه. درسته خیلی از نسخه ها به این افراد پرداخته اما در اوج : 

Re Remake بخاطر پرداختن به اسپنسر

Re Zero دکتر جیمز مارکوس 

Re CV خانواده آشفورد

و اما بین کلاسیکا بهترین ریمیک1 

و بین مدرنا رولیشنز 2 و نسخه هفتم که واقعا برخلاف شایعاتی که ازش شنیدم، شاهکار بود. 

بین بازیای فرعی هم (که البته رولیشنزا و ورونیکا جزو فرعی ها نیستن) اوت بریکا رو دوست داشتم. 

• خوشم اومد 2

لینک به ارسال

البته ناگفته نماد که رزیدنت اویل راکن سیتی خوب بود اما مراحل بسیار کمی داشت

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

فقط کلاسیک...مخصوصا RESIDENT EVIL 3 که بی نقص و خفن ساخته شده.متاسفانه بازی هایی مثل اویل 4 و 5 و6 فقط نسل اویل رو به سمت اکشن کشوند نه ترسناک.انگار که داری Call of Duty بازی میکنی...

لینک به ارسال

کلاسیک ها. سخته بینشون انتخاب کنی.

ولی من به 3 رای میدم.

مدرنا

دوتاشونو بشتر نرفتم. اولی و آخری... به نظرم رولیشن 2 از اویل 4 خیلی بهتر بود

لینک به ارسال

a1987,

بله ......حق باشماست من هم سری کلاسیک رو دوست دارم

لینک به ارسال

کلاسیکا دوربینش خیلی داغان بود! پنج رو بخاطر اینکه کلا طرفدار بازی شوتینگم و هفت رو هم به خاطر ترسش

لینک به ارسال

1و 2و3 کد ورنیکا رو هنوز دوست دارم 

مدرن ها هم فقط 4 ارزش بازی کردن داشت

البته رولیشن هم بد نبود.

لینک به ارسال

خب بعد از بازی کردن RE7 این رنکینگ شخصی من از بین بازی های سری هست که تا الان تونستم تجربه کنم. :D:

1. RE3

2. REmake

3. RE2

4. RE7

5. RE4

6. RE5

7. REV2

8. REV1

9. RE6

10. Darkside Chronicles

11. RE0

12. (GS4 (Dead Aim

13. GS1

14. GS2

15. Code Veronica

16. Operation Raccoon City

17. Umberlla Chronicles

از اونجایی که تو این سری برای من همیشه گیم پلی به داستان ارجحیت داشته، بنابراین تو این انتخاب ها گیم پلی بازی به مراتب تاثیر بیشتری داشته تا داستان و پلات :D: البته به استثناء RE3 که چون اولین بازی از سری هست که تموم کردم و کلی خاطره باهاش دارم، واسه همین برای من تا ابد محبوبترین بازی سری میمونه. اما خودم به شخصه معتقدم REmake تا الان بهترین بازی سری بوده و از نظر کیفیت و اتمسفر هیچ بازی دیگه ای از سری نتونسته بهش نزدیک بشه و احتمالا برای همیشه همینطور میمونه. :D:

اون اخر لیست هم کاملا مشخصه بنظرم UC با اختلاف زیاد بی کیفیت ترین و بدترین بازی سری هست و به معنای واقعی کلمه یه POS هست. :D: البته همونطور که گفتم بیشتر از جنبه گیم پلی، چون بعضی از سناریوهای بازی از جمله سناریوهای جانبی از نظر داستانی میتونند مهم و تکمیل کننده سناریوهای اصلی که یه روایت دوباره و خلاصه از بعضی بازی های اصلی مثل RE1 و RE0 هست باشند. (هر چند از نظر داستانی هم این سناریوهای اصلی رو حسابی با تصمیم های نادرست گند زدند بهش، مثل صدا و چهره dollface ربکا که شخصیتش رو در حد یه دختر بچه 5 ساله پایین اورده.)

از بین بازی هایی هم که تا الان نتونستم تجربه کنم، سری اوتبریک رو خیلی دوست دارم بازی کنم. البته شرایطش رو دارم و با شبیه ساز میتونم اما بنا به دلایل مختلف از جمله نداشتن وقت فعلا امکانش رو ندارم. :D: بازی های دیگه هم مثل امبرلا کورپس رو که میدونم گیم پلی اشغالی داره ولی بنا به دلایل داستانی و لور، اون بخش به اصطلاح داستانی بازی رو دوست دارم یه بار تجربه کنم. مرسناریز 3D هم بر خلاف امبرلا کورپس دوست دارم بخاطر گیم پلی تجربه کنم. RE Gaiden هم تا حدودی با شبیه ساز بازی کردم، اما کنترلش با گیم پد های امروزی واقعا مشکل و در نتیجه تموم کردن بازی کار حضرت فیل هست. :D: هر چند بخاطر اینکه بازی canon نیست هم با بازی نکردنش چیز زیادی رو از دست ندادم.        

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

درود بر یکان یکان :NewPack_cool:

خوب من در جایگاه نخست RE4 رو قرار میدهم :NewPack_cool: دیگه چرایی آن هم بدیهی است :NewPack_cool:

+
    RE7 +RE5 + سناریو کریس و جیک در RE6 رقابت سنگینی دارن برای دریافت عنوان بی خود ترین بازی سری :D: (از دیدگاه من)
    Operation Raccoon City شرف داره به اینا :DD:

• خوشم اومد 1
    • ها ها 1

لینک به ارسال

البته RE7 زیادم بد نبود.اتمسفر و ترس حد اقل کمی داشت ولی خب چون شخصیت هاش جالب نبودن (شما انصاف بدین حتی چهره اتن رو اصلا نمیبینیم   این دیگه اوج فاجعس.)و داستان انچنانی نداشت به دل من  و بعضی ها ننشست

ویرایش شده در توسط ΉΣᄂΣП

لینک به ارسال
    در 21 ساعت قبل، ΉΣᄂΣП گفته است :

البته RE7 زیادم بد نبود.اتمسفر و ترس حد اقل کمی داشت ولی خب چون شخصیت هاش جالب نبودن (شما انصاف بدین حتی چهره اتن رو اصلا نمیبینیم   این دیگه اوج فاجعس.)و داستان انچنانی نداشت به دل من  و بعضی ها ننشست

تنها شخصیت واقعا بد طراحی شده همون ایثن هست و بقیه جالب بودن. از نظر چهره خوب بازی اول شخصه دیگه ولی چهره ی ایثن آخرای بازی که شخصیت دیگه ای رو بازی میکنید قابل دیدن هست. (مسلما خارج از بازی و در عکس ها هم چهرش کاملا مشخصه.)

لینک به ارسال
    در 2 ساعت قبل، Sapirus گفته است :

تنها شخصیت واقعا بد طراحی شده همون ایثن هست و بقیه جالب بودن. از نظر چهره خوب بازی اول شخصه دیگه ولی چهره ی ایثن آخرای بازی که شخصیت دیگه ای رو بازی میکنید قابل دیدن هست. (مسلما خارج از بازی و در عکس ها هم چهرش کاملا مشخصه.)

منظور من  از بد بودن شخصیتهای 7 فقط قیافشون  نیست .شخصیت پردازیه که مهمه.شماره 7 چیزی خاصی برای عرضه نداشت در این ب اره.

حالا شما خوشت اومده مربوط به خودتون میشه

ویرایش شده در توسط ΉΣᄂΣП

لینک به ارسال
    در 8 ساعت قبل، ΉΣᄂΣП گفته است :

منظور من  از بد بودن شخصیتهای 7 فقط قیافشون  نیست .شخصیت پردازیه که مهمه.شماره 7 چیزی خاصی برای عرضه نداشت در این ب اره.

حالا شما خوشت اومده مربوط به خودتون میشه

من هیچوقت سلیقه خودم رو وارد قضیه نمیکنم. شاید جالب باشه که بدونید طرفدار نسخه هفتم نیستم. از نظر شخصیت پردازی خانواده Baker درسته مثل نسخه های دیگه داستان قبلی نداشتن و از اون دیالوگ های خفن هم نداشتن ولی خوب حقیقت در موردشون همین بود، توی نسخه هفتم شما تاثیرات BOW رو روی یک خانواده روستایی ساده میبینید و CAPCOM یا نویسنده موفق شده بود که یک خانواده روستایی رو به شما نشون بده. منظور قیافه نیست منظور دیالوگ های ساده ای هست که به کار میبرند.

در کنار این موضوع ایثن رو داریم که طوری رفتار میکنه که به نظر میاد 20 ساله داره توی BSAA با BOW ها مبارزه میکنه، نه میترسه نه سوپرایز میشه. اینجا یک شخصیت پردازی بد داریم.

لینک به ارسال

رزیدنت اویل۴

چون رزیدنت ۴ یکی بهترین الگو های سبک «Survival horror»با زاویه دید سوم شخص است و تحول بزرگی درون کپکام اتفاق افتاد و گرافیک خیره کننده،تعامل تاکتیکی با محیط اطراف،به چالش کشیدن بازیباز حتی بازیباز هایی که عاشق هدشات هستند و ناگهان جایزشون از سر دشمن بیرون میاد و خیلی راحت با یک ضرب سر از بدنتون جدا میکنند،پیچیدگی بازی با رفتن به مراحل بعد و باس های گردن کلفت تر ضرب آهنگ های متفاوت در هر گوشه ای از بازی،وحشت بقا برای دو چیز محافظت از دختر رئیس جمهور و دیگری فرار از دست روستائیان،عوامل فرقه لوسی مینادوس و حتی ارتشی که به دست آن ها تعلیم دیده اند و به مرور پازل ها و معماهای بازی متناسب با هر مرحله رو نباید فراموش کرد.

به نظرم تمام این ها و شاید قسمت های دیگه ای که از قلم افتاده باشد،این بازی را از نسخه های دیگر برتر و متمایز کرده.

مخفی کننده
    مخفی کننده

• خوشم اومد 1

لینک به ارسال

سلام خوبین کسی بلده چطور رزیدنت 6 انلاین بازی کنم با تشکر یه پیام برایم ارسال کنید

لینک به ارسال

سلام ... 

بهترین نسخه های رزیدنت اویل از نظر من 

رزیدنت اویل 4 و 2  و جزیره کد ورنیکا

هست از نظر گیم پلی و داستان عالین 

اما از نظر گرافیک و گیم پلی خیلی جذاب و موسیقی های متن و...

رزیدنت اویل رولیشن 2 عالیه 

لینک به ارسال

من خودم شخصا رزیدنت 4 و 5 و 7 رو خیلی دوست داشتم چون بازیای خوش ساختی بودن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری