رفتن به مطلب
AMIR GAMER

باگ و مشکلات بازی THE EVIL WITHIN

پست های پیشنهاد شده

من امیر گیمر ام و برای اولین باز من تمام باگ و مشکلات بازی اویل ویتین رو در آوردم ...

من خودم این مقاله رو نوشتم و بصورت فایل پی دی اف هم آپلود کردم و این باگ های بازی رو هم به شرکت تانگو گیم اطلاع دادم تا تو بازی اویل ویتین 2 همچین باگ هایی نباشه و بازی خیلی طبیعی باشه 

من خودم به شخصه بهترین بازی ها رو اول اویل ویتین و بعدش گذشته آمریکا رو دوست دارم و قبول دارم ... 

خب بریم سراغ مقاله ...

برای دانلود مقاله بصورت PDF  اینجا را کلیک کنید

the-evil-within-the-keeper-and-sebastian-castellanos-wallpaper.thumb.jpg.9909e663a9a1499ef7d5053eb9e79fae.jpg

باگ های بازی اویل ویتین  بصورت متن :

1-   اگر شات گان سریع شلیک شود گلنگدن کشیده نمیشود ( برنامه نویسی نشده )

2-   در مرحله اول ، در راه فرار از اره برقی ، آسانسور خودش بصورت اتوماتیک باز میشود و بصورت اتوماتیک بسته میشود ( بدون اینکه دکمه آسانسور زده شود در ضمن آسانسور قدیمی است )

3-   در اول بازی یه تله سیمی در راه فرار وجود دارد که بسیار واضح و قابل دیدن میباشد اما هر بار که بازی شروع میکنیم ، پای کارکتر بازی ( سباسیتین ) چه خواسته و چه نا خواسته باید پای کارکتر به تله گیر کند.

4-   در اویل ویتین با هر اسلحه ای ماشین ها و دستگاه ها منفجر نمیشوند و آسیبی به آن ها وارد نمیشود.

5-   در این بازی وقتی میخواهید  به جوزف یا همکارتون خون یا جون بدهید ، معلوم نیست چطوری خون میدهد نه آمپول و نه دارویی ... (در هوا خونش زیاد میشود :) )

6-   در هایی که با بمب قفل شده اند با شلیک اسلحه منفجر نمیشوند

7-   جوزف بدون اینکه خشاب یا کوله ای همراه خود داشته باشد ، بی نهایت از پشت خود خشاب بیرون میارد ...

8-   رد شدن کارکتر از کارکتر ها ( جوزف ، جولی و... )

9-   هنگام باز کردن در بدست سباستین ، سباستین به وسط در میرود و در رو باز میکند حتی اگه سمت چپ یا راست باشد

10-          در مرحله 6 دست دو غول به دست هوا باز میشوند (دست های غول به فولادی که به دیوار بتنی وصل شده اند در میایند اما جالب اینجاست که فولاد فیکس سر جایش هست )

11-          در مرحله 7 وقتی the keeper  وقتی در رو به زیر زمین  رو میبندد، نردبان از اونور در بیرون میزند

12-          نردبان ها هیچ پایه ای ندارند و هیچ پیج و مهره ای ندارنند

13-          به هر جایی از اهرم که شلیک شود به جز جا اصلی تله ها فعال میشوند

14-          وقتی سباستین در حال خفه شدن است صدای خفگی زیاد از او در میاید اما جالب اینجاست که دهن او 1 سانت هم تکون نمیخورد

15-          به شلیک به اهرم در ها ، خود به خود میچرخند و باز میشوند

16-          در مرحله 10 در راه فرار از تیغ بزرگ ، در اتوماتیک بسته میشود

17-          همیشه فانوس سباستین بدون مواد آتش زا ، روشن خاموش می شود

18-          با شلیک به لامپ ها وشیشه ها نمی شکنند

19-          در مرحله یک اره برقی پشت پای کارکتر رامی زند و شلوار او می پاره می شود اما پارگی شلوار درمراحل بعدی وجود ندارد و شلوارنو شده است و بدون پانسمان سباستین در راه پایین اسانسور با سرعت زیادی میدود

20-          در مرحله 11 جولی به سباستین شلیک می کند اما سباستین سالمتر از همیشه است و لباس او خونی نیست .

21-          سباستین در یک صدم ثانیه آمپول را به خود تزریق میکند ( جالب اینجاست هیچ کدام از مایعات داخل آمپول وارد بدن سباستین نمیشوند و آمپول 2 تا سرنگ دارد )

22-          در مرحله آخر ( غول آخر ) در آخرین شلیک به روبیک به هر جا او شلیک کنید میمیرد ( در صورتی که میگه فقط نقطه های مشخص رو بزنید ... )

23-          وقتی روی جسد ها کبریت میندازید جسد ها کمتر از 10 ثانیه اونم فقط با یک کبریت آتش میگیرند و خاکستر میشوند

24-          در مرحله سوم و چند مرحله دیگر جسد ها رو باید آتش بزنید و از روی آنها عبور کنید اما میتوانید در هنگاه آتش گرفتن جسد ها از روی آنها رد بشید ...

25-     وقتی سباستین تیر میخورد یا آتش میگیرد ، لباس سا شلوار سباستین هیچ تغییری نمیکند ... 

اینم از باگ ها و مشکلات باری اویل ویتین ، البته مزاحم نیستن  فقط برنامه نویسی نشده اند

هر گونه کپی از این مطلب بدون ذکر منبع ممنوع ... و شراعا حرام است

فرهنگ داشته باشید و کپی و رایت نکنید ... ممنونم

نویسنده و تحلیگر :  امیر گیمر

AMIR GAMER

• متشکرم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری